Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z innej beczki, czy silniczki z modułem z końcówką H ogarną składane lusterka i fotochromy?

Niet
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z innej beczki, czy silniczki z modułem z końcówką H ogarną składane lusterka i fotochromy?

Niet

:hi:

Opublikowano

Panowie, czy ogarnia ktoś diagnostykę? Oglądałem dzisiaj A4 1.8T. Na początku skasowałem wszystkie błędy, przejechałem się i spojrzałem w VCDSa. Rezultat:

17963 - Przekroczone maksymalne ciśnienie doładowania P1555 - 35-00 -

17700 - Termostat zaprogramowanego chłodzenia silnika (F265) P1292 - przerwa - Sporadyczny

Ktoś coś? To pierwsze to coś z zaworem DV? Poważna usterka? :P

Opublikowano

Panowie opona 255.55 wejdzie ma felge o szerokości 8j?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Chce ktoś zaciski 345mm?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Chce ktoś zaciski 345mm?

Tapnięte z SGS5

nie juz wszyscy maja :P

Opublikowano

Chce ktoś zaciski 345 z jarzmami osłonami i blaszkami full serwis ? :D

Opublikowano

dobry :hi: Panowie, klamka schowka z anglika pasuje do eu?

Opublikowano

Strzela się :D rowniez posiadam Nikona D5100 z obiektywem 18-105 i śmiało polecam

Wysłane z mojego Szajsunga

Tak, tylko za chiny tutaj nie mogę znaleźć samego body d5100 a w zestawie jest tylko 18-55, wiec nie wiem czy jest sens do niego dokupić 18-105 czy 55-200.

Ja zrezygnowałem z Kitowego 18-55 i odrazu zainwestowałem w 105 :D

Opublikowano

Witam. Czy ma ktoś namiary na kogoś, kto ma na sprzedaż kubełki a4 b6 w skórze "buffalo" w full elektryce do sedana, kanapa składana, mcdonald i inne wodotryski mile widziane :hi:

Opublikowano

Panowie, znikła mi wczoraj palemka z licznika koło godziny, trzeba podmienić moduł tak ? Tylko może mi ktoś podać numer jaki powinien być dla nie psujących się modułów bo wiem że ten z b6 jest taki że się psuje :decayed:

Opublikowano

Ludziska, jeśli dobrze kojarzę, to silniczek lewy przód (kierowcy) posiada możliwość podłączenia lusterka składanego i fotochrom, wymienić bym musiał tylko prawy przód, tak?

http://imgur.com/7XV4M3w

Opublikowano

dobry :hi: Panowie, klamka schowka z anglika pasuje do eu?

nie pasuje

Ludziska, jeśli dobrze kojarzę, to silniczek lewy przód (kierowcy) posiada możliwość podłączenia lusterka składanego i fotochrom, wymienić bym musiał tylko prawy przód, tak?

http://imgur.com/7XV4M3w

tak lewy sterownik masz w wersji HIGH i obsłuży składanie

Panowie, znikła mi wczoraj palemka z licznika koło godziny, trzeba podmienić moduł tak ? Tylko może mi ktoś podać numer jaki powinien być dla nie psujących się modułów bo wiem że ten z b6 jest taki że się psuje :decayed:

4B0919145A

Opublikowano

:hi: fenkju, a czemu mordo nie odpisujesz na PW, zamykamy temat? :kwasny:

Opublikowano

a założę go bez zdejmowania zderzaka ?

Opublikowano

dobry :hi: Panowie, klamka schowka z anglika pasuje do eu?

nie pasuje

Ludziska, jeśli dobrze kojarzę, to silniczek lewy przód (kierowcy) posiada możliwość podłączenia lusterka składanego i fotochrom, wymienić bym musiał tylko prawy przód, tak?

http://imgur.com/7XV4M3w

tak lewy sterownik masz w wersji HIGH i obsłuży składanie

Panowie, znikła mi wczoraj palemka z licznika koło godziny, trzeba podmienić moduł tak ? Tylko może mi ktoś podać numer jaki powinien być dla nie psujących się modułów bo wiem że ten z b6 jest taki że się psuje :decayed:

4B0919145A

dzięki ;)

Opublikowano

Chce ktoś zaciski 345mm?

Tapnięte z SGS5

W prezencie? ;)

Chce ktoś zaciski 345 z jarzmami osłonami i blaszkami full serwis ? :D

Opublikowano

:hi: fenkju, a czemu mordo nie odpisujesz na PW, zamykamy temat? :kwasny:

panie w kolejce mam kilka pw nieprzeczytanych, zaraz oblookam

:hi: fenkju, a czemu mordo nie odpisujesz na PW, zamykamy temat? :kwasny:

panie w kolejce mam kilka pw nieprzeczytanych, zaraz oblookam

jozek z tego co pamiętam to moduł jest montowany do belki tylnego zdesia i chyba jest tam dostęp bez zdejmowania - z mocnym wskazaniem na "chyba" :)

Opublikowano

a założę go bez zdejmowania zderzaka ?

Musisz przynajmniej odsunąć prawą stronę zderzaka inaczej nie ma szans ;)

Opublikowano

zerknę i zobaczę jutro , bo już dziś za ciemno i za zimno :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.