Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak lewy sterownik masz w wersji HIGH i obsłuży składanie

możecie trochę rozwinąć temat bo mnie też składanie lusterek interesuje :P może jakis link :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak lewy sterownik masz w wersji HIGH i obsłuży składanie

możecie trochę rozwinąć temat bo mnie też składanie lusterek interesuje :P może jakis link :hi:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195769-montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy/?hl=%20sk%B3adane%20%20lusterka

Opublikowano

a założę go bez zdejmowania zderzaka ?

Musisz przynajmniej odsunąć prawą stronę zderzaka inaczej nie ma szans ;)

tzn że trzeba go odkręcić ?

Opublikowano

Józek, moduł zegara radiowego, dostępny obecnie w ASO, to wersja z A4 B8 -> 8K0919145A. 4B0... kupiłem na Allegro i nie działało. Ja ściągałem cały zderzak, bo z odchyleniem jednej strony to lipa...

Opublikowano

ile kosztował w ASO bo gajos nie podaje ? U mnie wszystko działało przez 2 lata, nagle patrzę że nie ma palmy a ja się do niej przyzwyczaiłem :decayed:

Opublikowano

Jak można nie mieć palmy w aucie :facepalm: Golasy macie. Damian wahacze na miesjcu?

Opublikowano

Odbiornik jest zamontowany na tylnej belce, z prawej strony. Raczej ciężko będzie nie ściągać zderzaka - bez sensu coś zniszczyć

Tam jest duża wilgoć, co też odbija się na czujnikach parkowania. Może spróbuj jakimś contakt sprayem styki prysnąć.

Ponoć od Q7 mają mocniejszy sygnał, ale to nie jest potwierdzone, więc niech ktoś mądrzejszy sprawdzi plotkę :D

Opublikowano

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:


Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

Opublikowano

Jak można nie mieć palmy w aucie :facepalm: Golasy macie. Damian wahacze na miesjcu?

mi jakoś nie przeszkadza jej brak :grin: księgowa coś mówiła? :whistling: coś tam teges, yyy no. in tacz tak jak w PW mordo :wink:

Opublikowano

No narazie przyszła z ponagleniem nr1. Pod koniec tygdonia będzie znowu pewnie. Ale jakbys zobaczył jakie ma cyce to aż żal jej odmówić. Lubie jak nachyla się nade mną z płatnościami:kox:

Opublikowano

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

To juz nawet poczytać nie można? :decayed:

Opublikowano

No narazie przyszła z ponagleniem nr1. Pod koniec tygdonia będzie znowu pewnie. Ale jakbys zobaczył jakie ma cyce to aż żal jej odmówić. Lubie jak nachyla się nade mną z płatnościami:kox:

pierdolnij jej jutro fotke :grin:

Opublikowano

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

To juz nawet poczytać nie można? :decayed:

daruns.gif na to :grin:

Opublikowano

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

Cicho Cwiara temat przegląda :bag:

To juz nawet poczytać nie można? :decayed:

jak to mówią... Strzeżonego... :decayed: Kup sobie lepiej b7 i tam siedź i opier.alaj Hammera :decayed:

Opublikowano

a tam się coś dzieje?

Opublikowano

chyba nie. cza zamknąć :grin:

Opublikowano

a tam się coś dzieje?

No nawijają cały czas o problemach 2.0tdi :grin:

Opublikowano

a tam się coś dzieje?

No nawijają cały czas o problemach 2.0tdi :grin:

a ponoć tylko my c**jowo trafili :grin: dobra pany, zamykam ten bajzel :hi:

o masz i otworzył :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.