Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jak coś, to też technicznie pomogę - i graficznie :wink:

ile kosztował w ASO bo gajos nie podaje ? U mnie wszystko działało przez 2 lata, nagle patrzę że nie ma palmy a ja się do niej przyzwyczaiłem :decayed:

205 zeta, ale warto, bo widok palemki bezcenny :naughty:

Jak można nie mieć palmy w aucie :facepalm: Golasy macie. Damian wahacze na miesjcu?

Pisałem Ci na WA, że dostałem :decayed: Na miejscu w bagażniku, czekają na montaż :banan:

Edytowane przez nitroo

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ile kosztuje nowy i oryginalny czujnik poziomu oleju ten pod misa olejowa? Musze zmienic u siostry w a4 b7 2.0tdi 170km bo na fisie falszywie swiruje niby niski poziom oleju co nieckest prawda

Opublikowano

KTO MI K....WA ZABRAŁ UPRAWNIENIA DO EDYTOWANIE PIERWSZEGO POSTU!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Artur pisz do prezesa bo nie tylko Ty masz taki problem. To po przeprowadzce forum sie tak zrobilo.

:hi:

Opublikowano

Artur pisz do prezesa bo nie tylko Ty masz taki problem. To po przeprowadzce forum sie tak zrobilo.

:hi:

halo moderator...załatw to proszę ;)

Opublikowano

Artur kurr badz facet i nie przepraszaj ;)

Sent from my Iphone 6

I tu sie mylisz, prawdziwy facet potrafi przeprosic,a nie jak jakaś d*pa unosic sie honorem...
jasne jeszcze niech poda śniadanko posprząta i wg ;)

Sent from my Iphone 6

aha.
Opublikowano

elo Kapiszony :)

Opublikowano

a tam się coś dzieje?

No nawijają cały czas o problemach 2.0tdi :grin:

a ponoć tylko my c**jowo trafili :grin: dobra pany, zamykam ten bajzel :hi:

o masz i otworzył :grin:

Powiem tylko - śmierdzi mi tu olejem i nic nie słyszę przez te wytarte wałki....

:decayed:

Opublikowano

Panowie ktoś chetny na grill S4 góra nowka sztuka w chromie?

Opublikowano

a tam się coś dzieje?

No nawijają cały czas o problemach 2.0tdi :grin:

a ponoć tylko my c**jowo trafili :grin: dobra pany, zamykam ten bajzel :hi:

o masz i otworzył :grin:

Powiem tylko - śmierdzi mi tu olejem i nic nie słyszę przez te wytarte wałki....

:decayed:

Ty idź sprawdź czy pompa oleju Ci się kręci :naughty:

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

a tam się coś dzieje?

No nawijają cały czas o problemach 2.0tdi :grin:

a ponoć tylko my c**jowo trafili :grin: dobra pany, zamykam ten bajzel :hi:

o masz i otworzył :grin:

Powiem tylko - śmierdzi mi tu olejem i nic nie słyszę przez te wytarte wałki....

:decayed:

Ty idź sprawdź czy pompa oleju Ci się kręci :naughty:

Bardzo dobrze się kręci i smaruje bo już niema tych nieszczęsnych wałków jak w 2.5 :decayed: Działa Ci już ten ręczny? ALT ruszyło z miejsca?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a tam się coś dzieje?

No nawijają cały czas o problemach 2.0tdi :grin:

a ponoć tylko my c**jowo trafili :grin: dobra pany, zamykam ten bajzel :hi:

o masz i otworzył :grin:

Powiem tylko - śmierdzi mi tu olejem i nic nie słyszę przez te wytarte wałki....

:decayed:

Ty idź sprawdź czy pompa oleju Ci się kręci :naughty:

Bardzo dobrze się kręci i smaruje bo już niema tych nieszczęsnych wałków jak w 2.5 :decayed: Działa Ci już ten ręczny? ALT ruszyło z miejsca?

Działa wszystko :naughty:

Opublikowano

Hammer a Ty zrobiles u siebie moda na pompe oleju z 1.9? Jakies nie mile odczucia w zwiazku z tym?

Opublikowano

Hammer a Ty zrobiles u siebie moda na pompe oleju z 1.9? Jakies nie mile odczucia w zwiazku z tym?

Jako pierwszy to zrobiłem bez wymiany wału i już prawie 200KKM zrobiłem na tej pompie... czasem bujnie silnikiem na jałowym, a tak to się lepiej wkręca na obroty i spokojnie śpię ;)

Opublikowano

Panowie czy ceny sa w miarę ok?

Zderzak przód S4 B6 – kompletny halogeny, grill , kratki , zaślepki sprysków - 1400 zł

Grill w maskę S4 z emblematem – 300 zł

Obudowy lusterek S4 – 400 zł

Listwy drzwiowe S4 – 1000zł

Listwy progowe S4 – 250 zł

Kierownica S4 nowo obszyta z poduszka – 400 zł

Licznik S4 – 500 zł

Recaro białe grzane B6 – 3800 zł

RNS-E z koszem antena 1800zł

Schowek z lodówka – 450zl

BT High + wiazka + antenka + mikrofon – 500zl

Tempomat moduł + obudowa + manetka 380zl

Felgi AVUS III z oponami 2200zl opony pirelli P Zero Rosso + Zero Nero 18/225/40

Wydech S4 B6 700zl

Wycieraczki AERO 180zl

Elektryczna polka 450zl

Boczki z roletami pod korbotronik kolor soul – 200zl

Klapa z oryginalna lotka S4 - 400zl

Zderzak tył S4 1600zl

pdc przód + tył komplet 950zł

Edytowane przez rav85

Opublikowano

RNS-E 1500zł maks

Moduł BT high 300zł

Reszta do kupienia :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.