Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

to wyrezaj odrazu do b6/b7 :kox: mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

to wyrezaj odrazu do b6/b7 :kox: mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest :disgust:

na tą zimę mi sie raczej nie uda :thumbdown:, a zabierałem sie za to od poprzedniej wiosny :polew:, po Nowym Roku, może się coś ruszy w temacie :wink4:, ja moje potargałem, w lecie, przez niski zawias, i teraz poruszam się bez :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest disgust

pewnei zrobiłbys interes jak gosc co zrobił metalowe klamki do Seata z roku 99-02

pekały kazdemu.... ktos zrobił metal i szły na allegro po 100 dziennie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest disgust

pewnei zrobiłbys interes jak gosc co zrobił metalowe klamki do Seata z roku 99-02

pekały kazdemu.... ktos zrobił metal i szły na allegro po 100 dziennie :naughty:

po nowym roku się za to wezmę, zobaczę ile mnie to wyjdzie, i jak bedzie wyglądać :wink4:, jak wszystko pójdzie dobrze i w dobrej kasie to moze by rozpoczął produkcję masowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak taka metalowa osłona wam się urwie to już nie rozwali się na kawałki, wyrwie ze sobą wszystko łącznie z tylnym zderzakiem przy większych prędkościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak taka metalowa osłona wam się urwie to już nie rozwali się na kawałki, wyrwie ze sobą wszystko łącznie z tylnym zderzakiem przy większych prędkościach...

dlatego, jej mocowanie też musi być lepiej wykonane niż przy plastikowych :wink4:, o wszystkim myślałem, przecież nie zawiesisz tego z przodu na zderzaku i tym cienkim płaskowniku :wink4:, trzeba dorabiać mocowania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz a jak Ci sie silnik urwie i pasazerka dostanie sprezarka po vaginie ? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz a jak Ci sie silnik urwie i pasazerka dostanie sprezarka po vaginie ? :decayed: :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to mnie skasowales :decayed: :decayed: Zostalbys tap madl bez jajec :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... Troche blizej przodu w okolicy kolan od srodka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. najlepszy :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Koledzy, a tak odbiegając od tematu dużo jest zabawy z wymianą stacyjki w B6, bo wczoraj miałem próbę kradzieży mojej audiczki, na szczęście nie udało im się odpalić, jedyne szkody to wyłamany zamek od kierowcy i zje***a stacyjka (kluczyk wchodzi, ale nie można przekręcić), co radzicie oddać audi do serwisu na autocasco, czy wziąć kasę z ubezpieczalni i na własny rachunek to zrobić :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha napaleniec...[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:37_________________________________________________Panowie, trafiają się czasami te łapy do podłokietników? Bo potrzebuję kupić tą metalową 'łapę' na którą nakręca się podłokietnik, widział ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...