Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to wyrezaj odrazu do b6/b7 :kox: mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest :disgust:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to wyrezaj odrazu do b6/b7 :kox: mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest :disgust:

na tą zimę mi sie raczej nie uda :thumbdown:, a zabierałem sie za to od poprzedniej wiosny :polew:, po Nowym Roku, może się coś ruszy w temacie :wink4:, ja moje potargałem, w lecie, przez niski zawias, i teraz poruszam się bez :gwizdanie:

Opublikowano
mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest disgust

pewnei zrobiłbys interes jak gosc co zrobił metalowe klamki do Seata z roku 99-02

pekały kazdemu.... ktos zrobił metal i szły na allegro po 100 dziennie :naughty:

Opublikowano
mialbys kilku chetnych tylko szybko bo zima juz jest disgust

pewnei zrobiłbys interes jak gosc co zrobił metalowe klamki do Seata z roku 99-02

pekały kazdemu.... ktos zrobił metal i szły na allegro po 100 dziennie :naughty:

po nowym roku się za to wezmę, zobaczę ile mnie to wyjdzie, i jak bedzie wyglądać :wink4:, jak wszystko pójdzie dobrze i w dobrej kasie to moze by rozpoczął produkcję masowa :decayed:

Opublikowano

tylko jak taka metalowa osłona wam się urwie to już nie rozwali się na kawałki, wyrwie ze sobą wszystko łącznie z tylnym zderzakiem przy większych prędkościach...

Opublikowano

tylko jak taka metalowa osłona wam się urwie to już nie rozwali się na kawałki, wyrwie ze sobą wszystko łącznie z tylnym zderzakiem przy większych prędkościach...

dlatego, jej mocowanie też musi być lepiej wykonane niż przy plastikowych :wink4:, o wszystkim myślałem, przecież nie zawiesisz tego z przodu na zderzaku i tym cienkim płaskowniku :wink4:, trzeba dorabiać mocowania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mateusz a jak Ci sie silnik urwie i pasazerka dostanie sprezarka po vaginie ? :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mateusz a jak Ci sie silnik urwie i pasazerka dostanie sprezarka po vaginie ? :decayed: :decayed:

:polew:

Opublikowano

Sprężarka jest po stronie kierowcy u mnie więc nie było by ciekawie hahaha

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie to mnie skasowales :decayed: :decayed: Zostalbys tap madl bez jajec :decayed:

Opublikowano

hahaha, gorzej u ciebie z dwoma dmuchawkami :D Jak one w ogóle są usytuowane?

Opublikowano
  • Autor

hmmm... Troche blizej przodu w okolicy kolan od srodka :decayed:

Opublikowano

Pany ktory avatar lepszy ?? :decayed:

1. 4chan120999077780212430.gif

2. shaylarenundies128597.gif

3. pants01.gif

Opublikowano

3 :>

Opublikowano

3. :D drugi żeś wybrał a to 'najgorszy' z tych trzech :D

Opublikowano

3. najlepszy :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Koledzy, a tak odbiegając od tematu dużo jest zabawy z wymianą stacyjki w B6, bo wczoraj miałem próbę kradzieży mojej audiczki, na szczęście nie udało im się odpalić, jedyne szkody to wyłamany zamek od kierowcy i zje***a stacyjka (kluczyk wchodzi, ale nie można przekręcić), co radzicie oddać audi do serwisu na autocasco, czy wziąć kasę z ubezpieczalni i na własny rachunek to zrobić :?:

Opublikowano

3. :D drugi żeś wybrał a to 'najgorszy' z tych trzech :D

nie no zobacz nie jest najgorsza http://shaylaren.co.uk/ :decayed:

Opublikowano

Hahahaha napaleniec...[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 19:37_________________________________________________Panowie, trafiają się czasami te łapy do podłokietników? Bo potrzebuję kupić tą metalową 'łapę' na którą nakręca się podłokietnik, widział ktoś?

Opublikowano

zdecydowanie 3 :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.