Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

3. najlepszy :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Koledzy, a tak odbiegając od tematu dużo jest zabawy z wymianą stacyjki w B6, bo wczoraj miałem próbę kradzieży mojej audiczki, na szczęście nie udało im się odpalić, jedyne szkody to wyłamany zamek od kierowcy i zje***a stacyjka (kluczyk wchodzi, ale nie można przekręcić), co radzicie oddać audi do serwisu na autocasco, czy wziąć kasę z ubezpieczalni i na własny rachunek to zrobić :?:

tak jak Ci Cuber napisał .Może być tak że przy kolejnej prubie nie wypłacą Ci bo powiedzą np.że nie wymieniłeś stacyjki tylko była naprawiana.A to juz jest powód odmowy wypłaty AC.

Daj do aso będziesz miał spokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. najlepszy :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Koledzy, a tak odbiegając od tematu dużo jest zabawy z wymianą stacyjki w B6, bo wczoraj miałem próbę kradzieży mojej audiczki, na szczęście nie udało im się odpalić, jedyne szkody to wyłamany zamek od kierowcy i zje***a stacyjka (kluczyk wchodzi, ale nie można przekręcić), co radzicie oddać audi do serwisu na autocasco, czy wziąć kasę z ubezpieczalni i na własny rachunek to zrobić :?:

tak jak Ci Cuber napisał .Może być tak że przy kolejnej prubie nie wypłacą Ci bo powiedzą np.że nie wymieniłeś stacyjki tylko była naprawiana.A to juz jest powód odmowy wypłaty AC.

Daj do aso będziesz miał spokój :)

tak zrobię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy klapka popielniczki przod 1DIN bedzie dobrze pasowala pod 2DIN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak bedzie pasowala to slabo to wyglada.2din jest plaska,a 2 zaokraglona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 1DIN to mam i ja, potrzebuje samej pokrywki pod 2DIN [mam drugi komplet listw i chce je pomalowac]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie tam

3894913692_5e08d3e758_b.jpg?v=0%22[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________2ely0zl.jpg

konserwatyści nie krzyczeć za mocno :P wygląda ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolor auta i bbsy jakie chcę założyć na wiosne,to zdjęcie upewniło mnie,że to dobry wybór.. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imię Ojca i Syna i Ducha świętego, co to kur... jest na klapie?

je...łem jak to przeczytałem...

ja tam nie należe do ludzi, którz cenią tylko ORI ale to jest qwa przegięcie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to trochę wygląda na VT jakoś tak dziwnie te cienie są.... Ale po prostu jest masakra, nie wiem co ten rzeźbiarz miał na myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...