Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja tam bym wszystkie :sex:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam bym wszystkie :sex:

no i prawidłowo :good:

Opublikowano

3. najlepszy :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Koledzy, a tak odbiegając od tematu dużo jest zabawy z wymianą stacyjki w B6, bo wczoraj miałem próbę kradzieży mojej audiczki, na szczęście nie udało im się odpalić, jedyne szkody to wyłamany zamek od kierowcy i zje***a stacyjka (kluczyk wchodzi, ale nie można przekręcić), co radzicie oddać audi do serwisu na autocasco, czy wziąć kasę z ubezpieczalni i na własny rachunek to zrobić :?:

tak jak Ci Cuber napisał .Może być tak że przy kolejnej prubie nie wypłacą Ci bo powiedzą np.że nie wymieniłeś stacyjki tylko była naprawiana.A to juz jest powód odmowy wypłaty AC.

Daj do aso będziesz miał spokój :)

Opublikowano

3. najlepszy :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 18:28_________________________________________________Koledzy, a tak odbiegając od tematu dużo jest zabawy z wymianą stacyjki w B6, bo wczoraj miałem próbę kradzieży mojej audiczki, na szczęście nie udało im się odpalić, jedyne szkody to wyłamany zamek od kierowcy i zje***a stacyjka (kluczyk wchodzi, ale nie można przekręcić), co radzicie oddać audi do serwisu na autocasco, czy wziąć kasę z ubezpieczalni i na własny rachunek to zrobić :?:

tak jak Ci Cuber napisał .Może być tak że przy kolejnej prubie nie wypłacą Ci bo powiedzą np.że nie wymieniłeś stacyjki tylko była naprawiana.A to juz jest powód odmowy wypłaty AC.

Daj do aso będziesz miał spokój :)

tak zrobię :good:

Opublikowano

Pany, czy klapka popielniczki przod 1DIN bedzie dobrze pasowala pod 2DIN ?

Opublikowano

Nawet jak bedzie pasowala to slabo to wyglada.2din jest plaska,a 2 zaokraglona.

Opublikowano

tak czulem, thx

Opublikowano

mam taka na 1Din i jakies klimatroniki

Opublikowano

na 1DIN to mam i ja, potrzebuje samej pokrywki pod 2DIN [mam drugi komplet listw i chce je pomalowac]

Opublikowano

W co malujesz?

Opublikowano

w kolorek :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

satin ;)

Opublikowano

Ciekawe jak wyjdzie, jak fajnie to swoje może zrobię też :P

Opublikowano

a takie tam

3894913692_5e08d3e758_b.jpg?v=0%22[br]Dopisany: 11 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________2ely0zl.jpg

konserwatyści nie krzyczeć za mocno :P wygląda ciekawie :naughty:

Opublikowano

Mój kolor auta i bbsy jakie chcę założyć na wiosne,to zdjęcie upewniło mnie,że to dobry wybór.. :) :)

Opublikowano

W imię Ojca i Syna i Ducha świętego, co to kur... jest na klapie?

Opublikowano

CSL style. :gwizdanie:

Opublikowano

W imię Ojca i Syna i Ducha świętego, co to kur... jest na klapie?

Ufo :decayed:

Opublikowano

W imię Ojca i Syna i Ducha świętego, co to kur... jest na klapie?

je...łem jak to przeczytałem...

ja tam nie należe do ludzi, którz cenią tylko ORI ale to jest qwa przegięcie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mi to trochę wygląda na VT jakoś tak dziwnie te cienie są.... Ale po prostu jest masakra, nie wiem co ten rzeźbiarz miał na myśli...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.