Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adam odpisz mi na priva co z tym guzikiem esp

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

esp ja u siebie schowałem w schowek pod kierownicą :evil:

ile dajecie :) ? jutro wstawie fotkę dzisiaj mi się nie chce :evil:

Opublikowano

A kto miał na forum tak fajnie przeniesione te przełączniki koło zapalniczki?

Opublikowano

ma ktoś osłonę pod silnik i skrzynię? przy cofaniu nabrałem tyle śniegu pod starą osłonę że aż grilem wyszedł :polew::wallbash:

ja już dwa razy tak zrobiłem :evil: f*ck
Opublikowano

ma ktoś osłonę pod silnik i skrzynię? przy cofaniu nabrałem tyle śniegu pod starą osłonę że aż grilem wyszedł :polew::wallbash:

ja już dwa razy tak zrobiłem :evil: f*ck

Witamy w klubie :kox::(

Opublikowano

I trytytki nie pomogły :evil:

Opublikowano

A ja jezdze, nie przejmuje sie, wpadlem w zaspy tak, ze auto sie zawiesilo na sniegu i oslona silnika zyje :decayed:

Oslony skrzyni nie mam.

Opublikowano

A ja jezdze, nie przejmuje sie, wpadlem w zaspy tak, ze auto sie zawiesilo na sniegu i oslona silnika zyje :decayed:

Oslony skrzyni nie mam.

ale to się urywa przy cofaniu :evil:
Opublikowano

I trytytki nie pomogły :evil:

pewnie bylo za cienkie :gwizdanie: adamooo ma ponoc sprawdzone , popytaj skad sciagal :wink4:

Opublikowano

adamooo ma trytytki z tytanu :polew:

Opublikowano

poprawka osłona wytrzymała - dokładka zderzaka miała trochę luzu i śnieg wszedł-dokładka odstaje-jest pretekst na zakup S-line :kox: :gwizdanie:

ma ktoś osłonę pod silnik i skrzynię? przy cofaniu nabrałem tyle śniegu pod starą osłonę że aż grilem wyszedł :polew::wallbash:

ja już dwa razy tak zrobiłem :evil: f*ck

Witamy w klubie :kox::(

Opublikowano

ma ktoś osłonę pod silnik i skrzynię? przy cofaniu nabrałem tyle śniegu pod starą osłonę że aż grilem wyszedł :polew::wallbash:

a co Ty śnieg po ulicach odgarniałeś :decayed:

Opublikowano

adamooo ma trytytki z tytanu :polew:

ale w schwarz pakiecie? czarne ?:D

Opublikowano

ja lubię śnieg :polew: :polew:

ma ktoś osłonę pod silnik i skrzynię? przy cofaniu nabrałem tyle śniegu pod starą osłonę że aż grilem wyszedł :polew::wallbash:

a co Ty śnieg po ulicach odgarniałeś :decayed:

Opublikowano

a jakies metalowej obudowy nie ma? :kox: moja sie rozleciala po trasie, kazdy kawalek lodu wyzszy niz 10cm byl moj :gwizdanie:

Opublikowano

a jakies metalowej obudowy nie ma? :kox: moja sie rozleciala po trasie, kazdy kawalek lodu wyzszy niz 10cm byl moj :gwizdanie:

jest.. w T4 :decayed:

Opublikowano

a jakies metalowej obudowy nie ma? :kox: moja sie rozleciala po trasie, kazdy kawalek lodu wyzszy niz 10cm byl moj :gwizdanie:

Już się nad tym zastanawiam.. Czy nie wyrezać z blachy i nie dospawać do budy :polew:

Opublikowano

a jakies metalowej obudowy nie ma? :kox: moja sie rozleciala po trasie, kazdy kawalek lodu wyzszy niz 10cm byl moj :gwizdanie:

Już się nad tym zastanawiam.. Czy nie wyrezać z blachy i nie dospawać do budy :polew:

ja się bede za to brał, ale chyba na wiosnę dopiero :decayed:

Opublikowano

czaiłem za metalowa... ale sa do A3 leona itd... moze by cos pasowała, troche podklepac pzrespawac i moze by dała rade

Opublikowano

czaiłem za metalowa... ale sa do A3 leona itd... moze by cos pasowała, troche podklepac pzrespawac i moze by dała rade

ja bede robił od zera :wink4:, na wzorze tej plastikowej, tylko musze znaleźć czas :confused4:, jaką grubość by trzabyło zastosować? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.