Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jojo Wy się tam znacie:polew:

:bicz:

A skąd wiedziałeś że to lubię:polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ziomy

jeżeli netbook ma Linuxa i nie ma napędu CD to jak zainstalować mu windows'a?

Opublikowano

Możesz polecieć z pendriva ale musisz mieć go odpowiednio sformatowanego i dopiero wgrywasz na niego windowsa ale dokładnie nie pamiętam kiedyś coś takiego robiłem

Opublikowano

kiedyś......

jak byłeś młody :grin:

Opublikowano

Młody i piękny teraz tylko "i" zostało:polew:

Opublikowano
Panowie nie ma ktos na zbycie za jakies grosze dolnego grila...potrzebuje do testów :wink:

Ja mam niepotrzebny (zwykły, nie s-line). Mogę Ci wysłać za małe piwo albo podrzucić do Brzozy.

Opublikowano

tak jest Ori znaczek s-line?

bo własnie jutro bede montował i nie wiem czym sie sugerowac zeby ladnie pasował

Opublikowano

Ori ori:wink:

Opublikowano

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

takiego dostałem od kumpla...:decayed: w sumie z s-line nie mam nic. jedynie lusterka z S4 cabrio:grin:

Opublikowano

eee w drugiej kratce jest ori quattro nie 2 i 3 chyba że s line ma inne zaczpy

Opublikowano

ja mam zwykły grill. a znaczek to jest z drzwi sciagniety:wink:

ale jakos sobie poradze ze znaczkiem. kropelka i jazda

Opublikowano

to dwa na dwa ruga kratka od dołu i druga od twojej lewej ręki :decayed:

Opublikowano

dzieki. a jakis sczegolny patent na zamontowanie zeby nie spadła:decayed:

Opublikowano

zapytaj Stolkiena on kleił u siebie w jakiś magiczny sposób :wink:

Opublikowano

Panowie a jak zdemontować dolnego ori grila ze zderzaka przedniego ??

Opublikowano
Panowie a jak zdemontować dolnego ori grila ze zderzaka przedniego ??

podnosisz maske, wkładasz łape za zderzak na dolny grill i szukasz po bokach zaczepów:naughty: jak już je wymacasz :naughty: to lekko odginasz i pchasz do przodu a drugą ręką odciągasz lekko do boku i ciągniesz, jak jedna strona wyskoczy to robisz podobnie z drugą stroną. generalnie grill nie jest przykręcany, ma tylko zaczepy..

Opublikowano
Panowie a jak zdemontować dolnego ori grila ze zderzaka przedniego ??

podnosisz maske, wkładasz łape za zderzak na dolny grill i szukasz po bokach zaczepów:naughty: jak już je wymacasz :naughty: to lekko odginasz i pchasz do przodu a drugą ręką odciągasz lekko do boku i ciągniesz, jak jedna strona wyskoczy to robisz podobnie z drugą stroną. generalnie grill nie jest przykręcany, ma tylko zaczepy..

super wielkie dzięki za podpowiedź :wink:

Opublikowano

Chce ktoś komplet dekorów 1NK ? za dobrą kasę:whistling:

Opublikowano

Ja szukam... w dobrej kasie :grin: Dawaj na PW.

Pany,

jak to jest z rezaniem BOSE - mam komplet, glosniki, sub, wzmak i wtyka do wzmaka. Warto wymieniac cos wiecej z wiazki, czy nie ma to zadnego znaczenia?

Opublikowano
  • Autor

wdg mnie nie ma :) chyba ze masz tak wyrafinowane ucho ze odczujesz roznice wynikajaca z lepszej deko jakosci kabla o ile faktycznie takie są :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.