Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
tak.inny ksztalt okna.

dzięki :kwasny:

No Panowie z komisji jak tam następne kandydatury:naughty:

a no właśnie :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spokojnie komisja obraduje :wink:

Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
chyba już się tam pochlali :decayed:
Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
chyba już się tam pochlali :decayed:
No właśnie pewnie piją cwaniaczki a ja o suchym pysku jutro służba:facepalm:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Przed chwilą zajrzałem do http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/galeria-b8-zdjecia-filmy-234141/ kuźwa już mnie głowa boli:slina: może kiedyś będzie mnie stać:whistling:

Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
chyba już się tam pochlali :decayed:
No właśnie pewnie piją cwaniaczki a ja o suchym pysku jutro służba:facepalm:

A jak pijemy...i to za wasze składki, które wpłacicie :polew::polew:

Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
chyba już się tam pochlali :decayed:
No właśnie pewnie piją cwaniaczki a ja o suchym pysku jutro służba:facepalm:

A jak pijemy...i to za wasze składki, które wpłacicie :polew::polew:

jak zostawita po kielichu to się sklepiemy :decayed:

Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
chyba już się tam pochlali :decayed:
No właśnie pewnie piją cwaniaczki a ja o suchym pysku jutro służba:facepalm:

A jak pijemy...i to za wasze składki, które wpłacicie :polew::polew:

Ja Ci wpłacę poczekaj:whistling::wink:
Opublikowano
No właśnie pewnie piją cwaniaczki a ja o suchym pysku jutro służba:facepalm:

​Dwa dni wolnego do odebrana za sobotnią służbę :kox:

Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
chyba już się tam pochlali :decayed:
No właśnie pewnie piją cwaniaczki a ja o suchym pysku jutro służba:facepalm:

z ciekawości gdzie pracujesz ?:decayed:

Opublikowano

No niby tak, a powiedz słyszałeś coś że od stycznia mają tylko płacić za służby bez dni wolnych:eusathink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

z ciekawości gdzie pracujesz ?:decayed:
Józek to tajemnica "wojskowa":polew:
Opublikowano
No niby tak, a powiedz słyszałeś coś że od stycznia mają tylko płacić za służby bez dni wolnych:eusathink:

Tak teraz za służbę masz 41pln a ma być 82pln no i możesz zrezygnować z prowiantowania to też dodatkowe pare złotych :wink:

chociaż nie jest pewne z tymi za dodatkowe dni wolne za służby podwyżka ma być ale dni wolne może zostaną :wink:

Opublikowano
No niby tak, a powiedz słyszałeś coś że od stycznia mają tylko płacić za służby bez dni wolnych:eusathink:

Tak teraz za służbę masz 41pln a ma być 82pln no i możesz zrezygnować z prowiantowania to też dodatkowe pare złotych :wink:

Ale to jest pewne bo trochę lipa że nie będzie tych wolnych zawsze się przydawały:naughty:

---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

Co za oszołomy szukają oszczędności a odpierdzielają takie numery:facepalm:

Opublikowano

a ile masz wolnych dni do odebrania ?? ja mam 25 :decayed: i dziś dostałem nagrodówkę nawet nie wiem za co :naughty:

Opublikowano
a ile masz wolnych dni do odebrania ?? ja mam 25 :decayed: i dziś dostałem nagrodówkę nawet nie wiem za co :naughty:
Nie no ja odbieram na bierząco tylko że jak będą potrzebne to nie będzie:kwasny: no widzę że masz chody u jakiegoś generała:grin:
Opublikowano

a ja zbieram u nas dają tak że odbierzesz sobie ciągiem :wink: u mnie w plutonie kolega jak połączył urlop z dniami wolnymi to nie było go 3,5 w robocie :wink: wtedy się będzie rzeźbić :jerk::kox:

Opublikowano
No niby tak, a powiedz słyszałeś coś że od stycznia mają tylko płacić za służby bez dni wolnych:eusathink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:54 ----------

z ciekawości gdzie pracujesz ?:decayed:
Józek to tajemnica "wojskowa":polew:

wojskowy :wink:

Opublikowano
a ja zbieram u nas dają tak że odbierzesz sobie ciągiem :wink: u mnie w plutonie kolega jak połączył urlop z dniami wolnymi to nie było go 3,5 w robocie :wink: wtedy się będzie rzeźbić :jerk::kox:
To musisz napierdzielać tych służb jak masz tyle dni bo u nas gonią że trzeba w ciągu 3 miechów wykorzystać...
Opublikowano
a ja zbieram u nas dają tak że odbierzesz sobie ciągiem :wink: u mnie w plutonie kolega jak połączył urlop z dniami wolnymi to nie było go 3,5 w robocie :wink: wtedy się będzie rzeźbić :jerk::kox:
To musisz napierdzielać tych służb jak masz tyle dni bo u nas gonią że trzeba w ciągu 3 miechów wykorzystać...

u mnie jak jest służba to jesteś kierowcą oficera dyżurnego, teraz nam zabrali, sporo mamy wyjazdów służbowych i jak nie raz pojadę na dwa dni to drugie dwa dni wolnego mam do odebrania :wink: służb nie mam w ogóle już teraz :naughty:

Opublikowano
spokojnie komisja obraduje :wink:
Artur nie napisałem w temacie maila mojego nicku chyba mnie nie podepniecie pod kogoś innego:decayed:
Opublikowano

powiedzcie mi jakiej wielkości karty czyta RNSe ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.