Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm też jestem ciekaw z czym to się je:whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trzeba Domina męczyć żeby moduł załatwił- na allegro były takie moduły - np w Czesterowym aucie jest takowy.

a jak nie to ALLEGRO zostaje i szukanie :decayed:

Opublikowano
Można u nas w B6 właczyć doświetlanie w zakrętach halogenami ? Dziś rozmawiałem z jednym kolesiem co ma passata i u niego się da.

Pewnie to zależy od moduł ale może warto sprawdzić.

niemożna , brak wyjścia danych z koła kierownicy , ewentualnie zewnętrzny moduł dokładać:naughty:

Opublikowano
Ma ktoś fotki jak wyglądają końcówki Ultera w srebrnej B6?
coś koło tego tylko dokładki jeszcze nie dpracowałem

http://images36.fotosik.pl/296/d69ffb044b9f7df6m.jpg http://images33.fotosik.pl/480/c4699fa4517910e6m.jpg

:shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina:

Weź Ty wreszcie załóż temat o tej B6 bo jest masakryczna :drool3:

Czym malowałeś klamki i tylną blendę? Ja blendę pomalowałem i już podrapana jest :facepalm:

http://i.imgur.com/2domX.jpg

oklejałem carbonem blende,klamki,obudowy luster

45f3a6be40925a12m.jpg

będzie chwila to założe wątek o meine b6 :wink:

Opublikowano

W ogóle to co to za lampy? One fabrycznie tak przyciemnione są? Znaczek z tyłu też oklejałeś, czy malowałeś?

Opublikowano

szybkie pytanie- jak podpiąłem rns po chwili pojawił się czerwony ekran i chciał ori płytę z oprogramowaniem- wyłączyłem i za 2gim razem szybko wpisałem kod i wszystko działało. czy to normalne?

Opublikowano

no to ruszamy z Divisonem :banan:

wszystko (chyba) u góry w wątku :wink:

co do naklejek to się później założy temat :decayed:

Opublikowano

to zaraz będziecie mieć ręce pełne roboty :decayed::decayed:

Opublikowano

JAk Dominik jest w komisji to ja chce być skarbnikiem klasy :kox:

Opublikowano
JAk Dominik jest w komisji to ja chce być skarbnikiem klasy :kox:

Tymon spokojnie nr konta będzie podawany indywidalnie :polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
no to ruszamy z Divisonem :banan:

wszystko (chyba) u góry w wątku :wink:

co do naklejek to się później założy temat :decayed:

No w końcu

poszedł mój mail z chęcią zakwalifikowania się do B6D :decayed:

Opublikowano

Artur a kto to jest Bart's ? :decayed:

Opublikowano

od razu mówię, że jutro komisja zasiądzie do głosowania :wink:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Artur a kto to jest Bart's ? :decayed:

a taki gość co ponoć potrafi coś przyrezać przy aucie :polew:

PS. Sorry :doh:

Opublikowano

nie zapomnijcie o mnie :decayed:

Opublikowano
nie zapomnijcie o mnie :decayed:

Ty chyba nie masz tematu

Opublikowano
W ogóle to co to za lampy? One fabrycznie tak przyciemnione są? Znaczek z tyłu też oklejałeś, czy malowałeś?
malowałem

DAN_3939.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

nie zapomnijcie o mnie :decayed:

Ty chyba nie masz tematu

założe,obiecuje :decayed:
Opublikowano

No i moje poszło:wink:

Opublikowano
W ogóle to co to za lampy? One fabrycznie tak przyciemnione są? Znaczek z tyłu też oklejałeś, czy malowałeś?
malowałem

http://s13.postimage.org/a9wtdtkoz/DAN_3939.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

nie zapomnijcie o mnie :decayed:

Ty chyba nie masz tematu

założe,obiecuje :decayed:

nie obiecuj tylko zakładaj i klamki pomaluj na srebrno :decayed:

Opublikowano

nie obiecuj tylko zakładaj i klamki pomaluj na srebrno :decayed:

Czarne lepsze:banan:

Daniels, to jakiś specjalny spray jest do lamp czy jak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.