Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajcie namiar na konkretnego linka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sam bym wziął 2 sztuki :decayed:

Opublikowano

Panowie zapaliła mi sie kontrolka esp bez przyczyny - idzie ją wyłaczyć ale chwile znowu się świeci - co może być grane ?

Opublikowano
Panowie zapaliła mi sie kontrolka esp bez przyczyny - idzie ją wyłaczyć ale chwile znowu się świeci - co może być grane ?

Nie ma nigdy bez przyczyny - podłącz się do ABS i odczytaj błędy. Nie czasami czujnik stopu?

Opublikowano

Podepne vaga i zobaczymy, ale z tego co teraz znalazlem to chyba faktycznie czujnik stopu, są jakies trudności z jego wymiana ?

Opublikowano

jakich padaczek, dać mu kare :kox:

Opublikowano

Co do tego czujnika swiatel STOP to zadna wielka filozofia , musisz sciagnac ten panel pod kierownica nad nogami kierowcy aby miec latwiejszy dostep do pedalow.

Przy pedale hamulca znajduje sie wtyczka podlaczona do czujnika , musisz odlaczyc wtyczke , przekrecic czujnik chyba w lewo ale moge sie mylic , zeby go wyczepic z zaczepu i tyle. Wyjmujesz stary czujnik , zakladaz nowy , podlanczasz wtyczke do czujnika i zakladasz ten plastikowy panel nad nogami i robota zrobiona.

Opublikowano

Przy jakim przebiegu Ci padł ?

U mnie przy dwiesta.

Opublikowano

Kolego "julo23" jezeli mnie o to pytasz to tam naprawde juz nie pamietam , autko ma juz przejechane ponad 470 tys km i owy czujnik wymienialem jakies 3-4 lata temu tak wiec okolo 300 tys troche moze ponad juz mialem nalatane jak padl.

Zalozylem ori z ASO i smiga wszystko jak nalezy.

Opublikowano

Pany tak na szybko... bo padł mi AKU... 1.9 TDi awx .. co kupic? bo musze rano cos zamotac

Opublikowano

Najlepiej kupic nowy akumulator :polew:

Opublikowano
:facepalm: a myslałem ze napiszesz zebym z poloneza przełozył:kox:
Opublikowano

A tak na serio to chyba najlepiej cos Varty lub Bosha napewno z wlasnego doswiadczenia nie polecam bezobslugowych aku Centry ale to tylko Moja opinia i kilku innych uzytkownikow tych aku z innych forum itp.

Opublikowano

Ja jak zmieniałem to brałem VARTE. Najlepiej parametry to wziąść takie same, za duży moze nie być doładowywany i też to nic nie da.

Opublikowano

Mam Molla od 2 sezonów i mogę polecić :wink:.

Opublikowano
Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C ,adapter 8E0 955 431, króciec 1J0 955 665 C

do czego jest ten króciec ?

Opublikowano

A mnie jutro czeka czyszczenie trzpienia ramienia wycieraczki. :kwasny:

Trzeba zdążyć przed zimą.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Jak mrugnie na czerwono to ramię na górze fotoradaru to już mam zdjęcie pewne czy niekoniecznie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.