Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C ,adapter 8E0 955 431, króciec 1J0 955 665 C

do czego jest ten króciec ?

Łączy spryskiwacz z wężykiem doprowadzającym płyn:wink:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C ,adapter 8E0 955 431, króciec 1J0 955 665 C

do czego jest ten króciec ?

Łączy spryskiwacz z wężykiem doprowadzającym płyn:wink:

ok, dzięki :wink: muszę poszukać jakieś używki gdzieś :decayed:

Opublikowano

Spryski to na alledrogo kup a kruciec w Aso kosztuje około 15 zł potrzeba dwa więc chyba też tragedii nie ma:wink:

Opublikowano

Panowie pierwsze głosowanie na nowych "członków" B6D właśnie rusza :decayed::wink:

Opublikowano
Panowie pierwsze głosowanie na nowych "członków" B6D właśnie rusza :decayed::wink:
Gitarra:decayed:
Opublikowano

no i pieknie :D :D

Opublikowano

coś znajdę oby jak najtaniej :decayed:

Opublikowano
Panowie pierwsze głosowanie na nowych "członków" B6D właśnie rusza :decayed::wink:

Mogę się już czuć członkiem B6D :decayed:?

Opublikowano
Panowie pierwsze głosowanie na nowych "członków" B6D właśnie rusza :decayed::wink:

Mogę się już czuć członkiem B6D :decayed:?

a wysłałeś zgłoszenie?

Opublikowano

Żartuje przecież :decayed: Gdzie ja tam do dywizjona z serią :wink:

Opublikowano

Możesz czuć się wciągnięty na członka. hahahaha

Opublikowano
Możesz czuć się pociągnięty za członka. hahahaha

Co Ty piszesz:decayed:

No uwaga uwaga:decayed: kto chętny na dymione migacze do B6?:kox:

Opublikowano
Możesz czuć się pociągnięty za członka. hahahaha

Co Ty piszesz:decayed:

No uwaga uwaga:decayed: kto chętny na dymione migacze do B6?:kox:

yle ?

o widze ze Domin79 wskoczyl do grona b6 division :thumbup1: gratulazionen

Opublikowano

Gratulejszyn

Opublikowano

Dzisiaj wskocza nastepni:hi:

Opublikowano
Dzisiaj wskocza nastepni:hi:

nie obiecuj, nie obiecuj :decayed:

Opublikowano

chyba musze zrobic sie bardziej medialny i foty wsadzic ..:) moze akurat sie spodoba ;) z tym ze jeszcze wewnatrz oprocz oswietlenia led nic nie robilem bo prawie wszystko w serii bylo , ale jak wymienie glowniki na bose i zrobie lusterko fotochrom to juz spelnie warunki przerobek wewnatrz?:)

Opublikowano
chyba musze zrobic sie bardziej medialny i foty wsadzic ..:) moze akurat sie spodoba ;) z tym ze jeszcze wewnatrz oprocz oswietlenia led nic nie robilem bo prawie wszystko w serii bylo , ale jak wymienie glowniki na bose i zrobie lusterko fotochrom to juz spelnie warunki przerobek wewnatrz?:)

wedlug mnie nie musi byc tez wypas w srodku,liczy sie caloksztalt,dla mnie bardziej wazne sa mody zew zeby auto na ulicy nie wygladalo jak seria

Opublikowano

W środku też ważne ale jak mówi że już sporo rzeczy miał w serii to co ma robić na siłę...

Składaj CV i już :grin:

Tylko temat swój załóż, tam pewnie po komentarzach szybko się dowiesz czego twoje A4 brakuje.

Opublikowano
chyba musze zrobic sie bardziej medialny i foty wsadzic ..:) moze akurat sie spodoba ;) z tym ze jeszcze wewnatrz oprocz oswietlenia led nic nie robilem bo prawie wszystko w serii bylo , ale jak wymienie glowniki na bose i zrobie lusterko fotochrom to juz spelnie warunki przerobek wewnatrz?:)
Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile można w środku wymodzić:wink: ja też praktycznie miałem wszystko w serii i dużo już porobiłem a jeszcze wiele do zrobienia:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.