Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze w b8 zamiesc, bo tylko tam nie zrobiles tego:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

potrzebne na szybko, nie podniecaj się

Opublikowano

Znowu kogos w h*ja robisz??:naughty:

Opublikowano

Antonio o to chodzi ?

http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/

będziesz robił swap ? Bo ja tez planuje tylko nikt nie wie jak te piny przestawić żeby żeby blokada tylnich szyb działała

Opublikowano

no mam zamiar bo będę zwalał boczek i wymieniał pokrętło od lusterek

Opublikowano

jak będziesz wiedział jakie piny przełożyć to daj znać :wink:

Opublikowano

Panowie teraz jestem w pracy...jak wrócę to dam znać co i jak "ugryziemy" :wink:

Opublikowano

to ja paprosze ten nr konta, tylko powiedz jeszcze na co to?? :decayed:

Opublikowano

jaja sobie robie, za nic sie nie placi :decayed: artur z roboty wrocj to ogarniemy wieczorem

Opublikowano

A za naklejki? I inny stuff?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
to ja paprosze ten nr konta, tylko powiedz jeszcze na co to?? :decayed:

:polew::polew::polew: dał się wkręcić :grin:

Opublikowano

Te tyt tere..... :polew:

Chodziło mi o pakiet powitały :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Witam, złamał mi się zatrzask od podłokietnika, wie ktoś może czy da się samą dźwigienkę dokupić i zamontować czy trzeba całą klapkę od łokcia wymieniać :facepalm:?

Opublikowano

trzeba całą klapkę wymienić, ewentualnie poszukaj na forum jest opisane jak to naprawić :wink:

Opublikowano

Panowie dziś najdalej jutro będzie wiadomo co i jak z divisionem :)

Opublikowano
trzeba całą klapkę wymienić, ewentualnie poszukaj na forum jest opisane jak to naprawić :wink:

Dzięki, już znalazłem rozwiązanie, całą klapkę na pewno nie będę wymieniał, bo 300 zł wole przeznaczyć na coś przyjemniejszego :).

Tutaj tematy pomocne przy naprawie, najpierw spróbuję metodą kolegi Alesta: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-uszkodzonego-zamkniecia-podlokietnika-230599/

A jak nic nie wyjdzie z tego, to będę kombinował rumuńską metodą na zatrzaski, magnesy... http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b6-awx-zlamany-zatrzask-podlokietnika-1743/

Opublikowano
trzeba całą klapkę wymienić, ewentualnie poszukaj na forum jest opisane jak to naprawić :wink:

Dzięki, już znalazłem rozwiązanie, całą klapkę na pewno nie będę wymieniał, bo 300 zł wole przeznaczyć na coś przyjemniejszego :).

Tutaj tematy pomocne przy naprawie, najpierw spróbuję metodą kolegi Alesta: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-uszkodzonego-zamkniecia-podlokietnika-230599/

A jak nic nie wyjdzie z tego, to będę kombinował rumuńską metodą na zatrzaski, magnesy... http://a4-klub.pl/wnetrze-99/b6-awx-zlamany-zatrzask-podlokietnika-1743/

no 300 zł to już jest trochę kasy :decayed: sam muszę swój naprawić bo mam zepsuty :kwasny: a powie mi ktoś w jaki sposób mogę wyciągnąć tą sama klapkę z góry ?

Opublikowano

Jozek po bokach sa zawiasy i nalezy je "zgniesc" do srodka i wyciagnac klapke...tzn wypiąć zawisy z prowadzenia

Opublikowano
Jozek po bokach sa zawiasy i nalezy je "zgniesc" do srodka i wyciagnac klapke...tzn wypiąć zawisy z prowadzenia

nie złamie się ?

Opublikowano

Właśnie trochę niedokładnie jest tam napisane, wydaje mi się, że w klapkę trzeba wypiąć pod jakimś kątem, bo na zaczepach są tam jakieś otwory, na weekand będzie zajęcie, jak się dowiem dowiem to napisze co i jak :).

EDIT: No to już wiemy, moją teorię szlag trafił :D.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.