Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś w siedzeniach z b7 (s-line lub zwykłe) w podłokietniku stojaki na kubki???

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jeden bix mi lekko pomruguje...co to jest zarnik czy przetwornica?

Opublikowano
Panowie jeden bix mi lekko pomruguje...co to jest zarnik czy przetwornica?

u mnie pomrugiwał nie raz gasł na chwilę ,wymieniłem żarniki jest ok ale może zamień miejscami żarniki będziesz miał pewność

Opublikowano
ma ktoś w siedzeniach z b7 (s-line lub zwykłe) w podłokietniku stojaki na kubki???
H4mm3r i ja przez chwilę- nawet puszka coli się nie mieściła
Opublikowano

Powiedzcie mi, czy kierownica z A6 C6 pasuje P&P do B6? Mowa o kierownicy z MF, ale tam chyba wszystkie MF miały?

Opublikowano
ma ktoś w siedzeniach z b7 (s-line lub zwykłe) w podłokietniku stojaki na kubki???
H4mm3r i ja przez chwilę- nawet puszka coli się nie mieściła

i bez problemu weszło?? kuźwa u mnie coś nie chce przypasować, jakby za szerokie było...

Opublikowano
Opublikowano
Powiedzcie mi, czy kierownica z A6 C6 pasuje P&P do B6? Mowa o kierownicy z MF, ale tam chyba wszystkie MF miały?

nie wszystkie miały MF, ale kierownica z A6 C6 to tak, jak z B7 z tego co kojarzę :wink:

Opublikowano
ma ktoś w siedzeniach z b7 (s-line lub zwykłe) w podłokietniku stojaki na kubki???
H4mm3r i ja przez chwilę- nawet puszka coli się nie mieściła

i bez problemu weszło?? kuźwa u mnie coś nie chce przypasować, jakby za szerokie było...

pasował idealnie.
Opublikowano
Powiedzcie mi, czy kierownica z A6 C6 pasuje P&P do B6? Mowa o kierownicy z MF, ale tam chyba wszystkie MF miały?

nie wszystkie miały MF, ale kierownica z A6 C6 to tak, jak z B7 z tego co kojarzę :wink:

No to nieźle, bo widzę że te kiery z C6 są tańsze od B7...

btw. właśnie zdałem sobie sprawę, że użyłem złego szablonu do regeneracji przycisków :decayed:

Ale nie robi mi to dużej różnicy..

ORI http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/27/97/64/59/2797645995

MÓJ http://i.imgur.com/N63KB.jpg

:kox:

Opublikowano

Panowie co tu taka cisza?? :decayed:

Opublikowano

zmowa milczenia :polew:

Opublikowano
zmowa milczenia :polew:

Marcin a przeciw czemu ta zmowa?

Kto mi powie kiedy jest zlot zimowy??

Opublikowano
zmowa milczenia :polew:

Marcin a przeciw czemu ta zmowa?

tego jeszcze nie wiem :doh::polew:
Opublikowano

Ja sprzedaję auto to się nie wypowiadam:decayed: Kurfa i już allegro przeglądam wpisując 3.0 quattro:facepalm: Za dobre te auta są żeby sie z nimi rozstawać:kwasny:

Opublikowano
Ja sprzedaję auto to się nie wypowiadam:decayed: Kurfa i już allegro przeglądam wpisując 3.0 quattro:facepalm: Za dobre te auta są żeby sie z nimi rozstawać:kwasny:

święta racja i jedyny słuszny wybór :decayed:

Opublikowano

Ale weź teraz auto u nas kup jak większą cześć albo przelot albo bita albo historii brak albo coś tam innego. Ja oglądałem ogłoszenia B6 i jedyne co,widać na zdjęciach to plak,i polerka.

Opublikowano

Mam kumpla który takie same konkret fury sprowadza to mi coś ściągnie od Szwajcarów:naughty:Zobacze jak mi się bez auta będzie ukłądało bo jak nie będzie to uciążliwe to nie kupie nic narazie:wink:

BTW: Pewnie moje białe łopaty RS`y będą na zbyciu:naughty: Marcin do Twojego czarnucha jak znalazł:kox:

Opublikowano
zmowa milczenia :polew:

Marcin a przeciw czemu ta zmowa?

Kto mi powie kiedy jest zlot zimowy??

też bym był ciekawy kiedy to będzie :decayed:

Artur fajny podpis :kox:

Opublikowano

Ma moze ktos pod reka numery oslon pod maske? (lewa za dolotem i prawa strona nad zbiorniczkami plynu sprysk. i wspomagania)

post-3807-1406905711,3023_thumb.jpg

Pytalem juz pewnie nie raz, ale zawsze przepadaja mi notatki, a zbieram wieksze zamowienie do ASO.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.