Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
komu jeszcze buczy przez 2-3 sek po przekręceniu kluczyka?? co to może być??
Mi. To pompa paliwa :decayed:

Tzn że już ma dosyć? Czy to standard i tak ma być?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
komu jeszcze buczy przez 2-3 sek po przekręceniu kluczyka?? co to może być??
Mi. To pompa paliwa :decayed:

Tzn że już ma dosyć? Czy to standard i tak ma być?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

taaa, tylko ze pompa jest z tylu a mi buczy tez z przodu...

Opublikowano

U mnie od roku jest takie "bzzzzzz" jak na zapłon przekręcam więc chyba nie ma dosyć :decayed:

Opublikowano

Rezacze znowu się coś wysra..... a mianowicie w trakcie jazdy mruknął na zegarze akumulator. I nic przyjechałem może 5km wszystkie kontrolki na zegarach zgasły światła prócz postojowych też ale silnik palił i przyjechałem 15km. Dalej na na luz i po minucie zaczęło szarpać silnikiem. Nie równa praca. Zgassiłem i chciałem znowu od razu odpalić i nic. Po 5 minutach auto,odpapilo zegary działały przez chwilę. Aku sprawny dawał 9v. To będzie end of alternatora?

Opublikowano

Ja mialem taka sytuację i okazało się że szczotki w alternatorze się podwiesiły. Mechanik skasował za robocizne 140zł. Auto ford focus 2002r 1.8 pb.

Opublikowano
Rezacze znowu się coś wysra..... a mianowicie w trakcie jazdy mruknął na zegarze akumulator. I nic przyjechałem może 5km wszystkie kontrolki na zegarach zgasły światła prócz postojowych też ale silnik palił i przyjechałem 15km. Dalej na na luz i po minucie zaczęło szarpać silnikiem. Nie równa praca. Zgassiłem i chciałem znowu od razu odpalić i nic. Po 5 minutach auto,odpapilo zegary działały przez chwilę. Aku sprawny dawał 9v. To będzie end of alternatora?

Ale 9V to zdecydowanie za malo! Powinno byc +/- 13V

Opublikowano

Bo się rozładował dlatego 9V pokazywał...

Opublikowano

chłopaki jak wyjąć zapalniczke żebym umiał sie do niej podłączyć??

Opublikowano

Trzeba zdemontować tunel :-/ z tego co pamiętam zapalniczka jest przykrecona do tunelu.

Opublikowano
chłopaki jak wyjąć zapalniczke żebym umiał sie do niej podłączyć??
ciężko wyjąć raczej bez zdjęcia tunelu nie uda się ale jak chcesz się podłączyć to wymontuj osłonkę pod ręcznym i szukaj instlacji łatwiej ją wypiąć niż całą wymontować :wink:
Opublikowano

dzieki chłopaki...no to spece w audi zabłysli że niech ich szlag...wypruwać cały tunel dla głupiej zapalniczki:facepalm:

Opublikowano
dzieki chłopaki...no to spece w audi zabłysli że niech ich szlag...wypruwać cały tunel dla głupiej zapalniczki:facepalm:

A jaka masz ?

mocowanieszuf.jpgnowazap.jpg

Opublikowano

ta z drugiej fotki...otwiera sie i zamyka..

Opublikowano

Właśnie oddałem auto do mechanika :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: nie lubię nie nie nie :wallbash::wallbash:

:siema:

Opublikowano

Kto z Was ma zamontowany kompletny tunel USA ?

Bo mi lezy i sie kurzy w garazu od 3 lat, musze go w koncu wrzucic do auta.

Nie mam tylko kurde tego "czegos" co jest za kubkami pod prawej stronie (po lewej jest reczny)... moglby mi ktos trzasnac zdjecie co tam jest?

Jestem ciekaw, czy dostane ten element w ASO. :whistling:

Opublikowano

ostatnio przegladałem dokumenty jakie dostałem do mojego auta.

lukam w ksiazke servisowa.

ma ktos foto jak powinna wygladac ori ksiazka?

Opublikowano

ja swoja zgubilem... :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mam gdzies tunel usa z b7 na gorze: sprawdze potem jak nie zapomne :D

Opublikowano

39671452794193055130214.jpg

:banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.