Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dzisiaj jak na dwójce dałem do odcięcia to nie widziałem co w tylnym lusterku jest tyle pary wypluło :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Józek cycki było wrzucić :decayed:

Opublikowano
Józek cycki było wrzucić :decayed:
Ale to nie tu niech się wykaże w odpowiednim dziale:decayed:
Opublikowano
Józek cycki było wrzucić :decayed:
Ale to nie tu niech się wykaże w odpowiednim dziale:decayed:

a pokaż mi ten dział to masz piwo :decayed:

18982544180647921396216.jpg

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Józek cycki było wrzucić :decayed:

39388410151108187519395.jpg

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Marcin specjalnie dla Ciebie :decayed:

pieknejpg.jpg

Opublikowano

I to się nazywa wnieść życie do tematu :banan:

Opublikowano
Józek cycki było wrzucić :decayed:
Ale to nie tu niech się wykaże w odpowiednim dziale:decayed:

a pokaż mi ten dział to masz piwo :decayed:

http://imageshack.us/a/img543/813/18982544180647921396216.jpg

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Józek cycki było wrzucić :decayed:

http://imageshack.us/a/img843/425/39388410151108187519395.jpg

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Marcin specjalnie dla Ciebie :decayed:

http://imageshack.us/a/img528/1742/pieknejpg.jpg

Panowie to chyba nie ten dział :whistling::wink:, żona już mnie zjeba.... że cycki oglądam i dzisiaj śpię w samochodzie :grin:

Opublikowano
I to się nazywa wnieść życie do tematu :banan:

No faktycznie się rozkręca:naughty: Musi więcej battallionowców kupić B6:decayed:

Opublikowano

Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm::decayed:

Opublikowano
Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm::decayed:

I ci co mają avanty też:bag::co:

Opublikowano
Panowie to chyba nie ten dział :whistling::wink:, żona już mnie zjeba.... że cycki oglądam i dzisiaj śpię w samochodzie :grin:
Haha mówiłem:polew:
Opublikowano
Panowie to chyba nie ten dział :whistling::wink:, żona już mnie zjeba.... że cycki oglądam i dzisiaj śpię w samochodzie :grin:
Haha mówiłem:polew:

sorry kolego ale zrobiłem Ci chyba przyjemność z tym bo w aucie sie fajnie śpi :decayed:

Opublikowano
Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm::decayed:

I ci co mają avanty też:bag::co:

Eee cwaniaczki Wy się tak nie rozpędzajcie z tymi Waszymi jeppami:decayed:
Opublikowano
Panowie to chyba nie ten dział :whistling::wink:, żona już mnie zjeba.... że cycki oglądam i dzisiaj śpię w samochodzie :grin:
Haha mówiłem:polew:

Władni ale nie ma juz tego tematu :beksa:

Opublikowano
Panowie to chyba nie ten dział :whistling::wink:, żona już mnie zjeba.... że cycki oglądam i dzisiaj śpię w samochodzie :grin:
Haha mówiłem:polew:

sorry kolego ale zrobiłem Ci chyba przyjemność z tym bo w aucie sie fajnie śpi :decayed:

:kox:

Opublikowano
Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm::decayed:

I ci co mają avanty też:bag::co:

Eee cwaniaczki Wy się tak nie rozpędzajcie z tymi Waszymi jeppami:decayed:

Wandej byłeś już kozą na łące dzisiaj?:decayed:

Opublikowano
Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm::decayed:

I ci co mają avanty też:bag::co:

Eee cwaniaczki Wy się tak nie rozpędzajcie z tymi Waszymi jeppami:decayed:

Wandej byłeś już kozą na łące dzisiaj?:decayed:

No poye**** ? Snieg leży przecież:decayed: Wypas na zimę wstrzymany:decayed: Czep się tych co 1BA mają:decayed:

Opublikowano
Oni dalej twierdzą że mają ładniejsze auta:facepalm::decayed:

I ci co mają avanty też:bag::co:

:polew: caravana rules :kox:

Jeszcze 1.3h w robocie :doh:

Opublikowano

Jeszcze 1.3h w robocie :doh:

nie jesteś w tym sam:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.