Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co się stało?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja ci zaraz obadam czy mam bo kiedyś kupiłem szybę na testy przyciemniania i dostałem całą ramke:decayed:

Opublikowano
nawet fajne- ma ktoś foto na czarnym aucie z chromem??

A jak się je wyjmuję w ogóle??:decayed:

Opublikowano
Ja ci zaraz obadam czy mam bo kiedyś kupiłem szybę na testy przyciemniania i dostałem całą ramke:decayed:

Chodzi mi o ta uszczelke w karoserii :wink:

Opublikowano

WRC mam jakieś dwie uszczelki mogę ci je wysłać.

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

Aha nie doczytałem mam tylko te z ramki:kwasny:

Opublikowano
nawet fajne- ma ktoś foto na czarnym aucie z chromem??

A jak się je wyjmuję w ogóle??:decayed:

podważa śrubokrętem chyba- to miało być moje następne pytanie :polew::polew:

Opublikowano

Srubokrętem to tak nie bardzo przy blacharce się operuję:decayed: Ale jak przykladalem to wyglądają za***iście:kox:

Opublikowano
Srubokrętem to tak nie bardzo przy blacharce się operuję:decayed: Ale jak przykladalem to wyglądają za***iście:kox:

przez szmatkę :decayed:

Opublikowano

Coś się wymyśli jak je wyciągnąć :-P Wandej odpisz na pw :-)

Opublikowano

Panu tak na szybko... problem... wracałem wczoraj ze spota. wlaczyłem sobie na klimatroniku funkcje AUTO.

po 1 minucie wróciłem jednak do nawiewu na szybe i nogi. i ku mojemu zdziwieniu skonczyło sie ciepłe powietrze.

jednym słowem auto nie ma ogrzewania. obstawiac klimatronik? nagrzewnice czy moze cos innego?

Nie mam dzisiaj vaginy, zarobiony jestem i dopiero za 2-3 dni podjade do piotrka98Igo na podlaczenie.

moze ktos miał podobna banie

Opublikowano
Panu tak na szybko... problem... wracałem wczoraj ze spota. wlaczyłem sobie na klimatroniku funkcje AUTO.

po 1 minucie wróciłem jednak do nawiewu na szybe i nogi. i ku mojemu zdziwieniu skonczyło sie ciepłe powietrze.

jednym słowem auto nie ma ogrzewania. obstawiac klimatronik? nagrzewnice czy moze cos innego?

Nie mam dzisiaj vaginy, zarobiony jestem i dopiero za 2-3 dni podjade do piotrka98Igo na podlaczenie.

moze ktos miał podobna banie

prawdopodobnie silniczki nastawcze pod schowkiem pasażera...

poczytaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-czyszczenie-silniczkow-silownikow-klap-klimatronika-239376/

Opublikowano

dzieki:) jutro rozbiore i zoabczymy:wink: moze tedy droga

Opublikowano

Panowie szybkie pyatnie...jak zresetowac RNS_E ???

Opublikowano
Panowie szybkie pyatnie...jak zresetowac RNS_E ???

trzymaj długo wciśnięty przycisk głośności , do momentu aż pyknie w głośnikach:wink:

Opublikowano
Panowie szybkie pyatnie...jak zresetowac RNS_E ???

trzymaj długo wciśnięty przycisk głośności , do momentu aż pyknie w głośnikach:wink:

Ale to całkiem długo musisz trzymać :P

Opublikowano
Panowie szybkie pyatnie...jak zresetowac RNS_E ???

trzymaj długo wciśnięty przycisk głośności , do momentu aż pyknie w głośnikach:wink:

Ale to całkiem długo musisz trzymać :P

lub wciskając jednocześnie radio i setup :naughty:
Opublikowano

Usterka usunięta:banan: kabelek przy żółtej kostce się upier....dzięki wszystkim za podpowiedzi:wink:

Opublikowano

co tu taka nuda ? :decayed:

74285101512617601293954.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.