Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ty i tak czasu na rezanie nie masz to po co ci:decayed:

w drzwiach juz siedzą nowe moduły high i przełącznik luster obsługujący składanie więc brakuje mi luster . A że odpalenie u mnie fotochromu to będzie pestka to i funkcja tilt sie przyda.

PUMA na alle wiszą już długo lustra z B7 składane + fotochrom bez ramek z B7 (10 kabli) za nie całe 500. podesłać ci line?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jedyne składane lustra mam na aucie:decayed: ale w życiu ich wam nie oddam :grin:

1000zł?:guma:1500zł?:decayed:

Opublikowano
Ty i tak czasu na rezanie nie masz to po co ci:decayed:

w drzwiach juz siedzą nowe moduły high i przełącznik luster obsługujący składanie więc brakuje mi luster . A że odpalenie u mnie fotochromu to będzie pestka to i funkcja tilt sie przyda.

PUMA na alle wiszą już długo lustra z B7 składane + fotochrom bez ramek z B7 (10 kabli) za nie całe 500. podesłać ci line?

Turzol Ty naprawdę jesteś za***isty badacz pisma świętego:grin: jak będę czegoś szukał to się zgłoszę:wink:
Opublikowano
Ty i tak czasu na rezanie nie masz to po co ci:decayed:

w drzwiach juz siedzą nowe moduły high i przełącznik luster obsługujący składanie więc brakuje mi luster . A że odpalenie u mnie fotochromu to będzie pestka to i funkcja tilt sie przyda.

PUMA na alle wiszą już długo lustra z B7 składane + fotochrom bez ramek z B7 (10 kabli) za nie całe 500. podesłać ci line?

Dajesz:kox:

Opublikowano
jedyne składane lustra mam na aucie:decayed: ale w życiu ich wam nie oddam :grin:

1000zł?:guma:1500zł?:decayed:

Każdy ma swoją cenę:naughty::decayed:
Opublikowano

może ja Ci moje sprzedam jak dasz dobra kasę to wykręcę z auta :grin:

Opublikowano
:no:
Opublikowano
może ja Ci moje sprzedam jak dasz dobra kasę to wykręcę z auta :grin:

Jo bym chcioł z by siedym:decayed:

Opublikowano

P-U-M-A pw

tylko się nie chwal, że ode mnie cynka dostałeś :decayed:

Opublikowano

a to łone nie ty same??

Opublikowano

Dobra dzięki Turzol:hi:

Opublikowano
no właśnie Marcin masz jakieś lustra na sell ? Ja szukam w full opcji (14 kabli), ale nędza jest w temacie.

prawe mam na zbyciu:naughty:

Opublikowano
a to łone nie ty same??

to samo, ale B7 ze świeższych roczników miały nowy typ szkieł fotochrom , bez tych paskudnych czarnych obwódek

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

no właśnie Marcin masz jakieś lustra na sell ? Ja szukam w full opcji (14 kabli), ale nędza jest w temacie.

prawe mam na zbyciu:naughty:

to 3maj dla mnie

do wypłaty

Opublikowano

dawaj 150 i zabiraj ju:naughty:

Opublikowano

Turzol kupione:decayed:

Opublikowano
Turzol kupione:decayed:

widział.:thumbup1:

Dłuugo te lustro wisiały i sam się nad nimi zastanawiałem, ale chce iść w tilta bo na starość wzrok już nie ostrzy i krawężnikami felgi rysuje przy cofaniu :decayed:

Opublikowano
Turzol kupione:decayed:

widział.:thumbup1:

Dłuugo te lustro wisiały i sam się nad nimi zastanawiałem, ale chce iść w tilta bo na starość wzrok już nie ostrzy i krawężnikami felgi rysuje przy cofaniu :decayed:

Ja nie potrzebuje tego akurat więc idalna opcja dla mnie:wink:

Masz może nr panelu z 4 szybami i skladanymi lustrami i te pokrętło?

Opublikowano
Turzol kupione:decayed:

widział.:thumbup1:

Dłuugo te lustro wisiały i sam się nad nimi zastanawiałem, ale chce iść w tilta bo na starość wzrok już nie ostrzy i krawężnikami felgi rysuje przy cofaniu :decayed:

Ja nie potrzebuje tego akurat więc idalna opcja dla mnie:wink:

Masz może nr panelu z 4 szybami i skladanymi lustrami i te pokrętło?

panel na 4 szyby i składane lustra 8E1 867 171 C

pokrętło zwykłe czy chrom?

Opublikowano

zwykłe poproszę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.