Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
u mnie masa własna 1655kg

Ja mam w dowodzie 1820 Kg, wiec to chyba jakas przesada ;/

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam 1535 kg własną

Opublikowano

silnik swoje musi ważyć ale trochę dużo- ciekawe ile waży b7 3.0tdi albo b6 3.0

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Ja mam 1535 kg własną

ale chuchro :whistling::polew:

Opublikowano

Spadówa:decayed: ale jak ja siądę to ponad 2 tony pokazuje:grin:

Opublikowano

u mnie 1750kg z 1/3 baku:kwasny::facepalm:

Opublikowano

Bieniek ważyleś ją ?

Opublikowano
Spadówa:decayed: ale jak ja siądę to ponad 2 tony pokazuje:grin:

:polew::polew::polew: pewnie z Toba na pokładzie ledwie 1600 dobije :decayed:

Opublikowano
Bieniek ważyleś ją ?

tak.:wink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

B7 3.0tdi to samo.

Opublikowano
Bieniek ważyleś ją ?

tak.:wink:

Ja pierd..... jeżdze czolgiem :facepalm:

Opublikowano

Zwaz recarosy:naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

sam silnik pewnie z 800 kg :decayed:

Opublikowano

recaro heble ogromny motor i są te kg.

Opublikowano

Moje ostatnio ważyłem połowa baku mniej więcej 1600kg

Opublikowano

to jest nic ja w Log book-u ( dowód rejestracyjny) mam wbite 90KM :) i przez to mam tanie ubezpieczenie :hi:

Opublikowano
To ma ktoś pomysł ile po rabacie termostat do AVJ by kosztował, ale gdzie znaleźć taniej, ale równie dobrze jak ORI?

moge ci zamowic w ASO z 20% rabatem :wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

kurde tylko znowu musze w ciemno wydawac kase i ciekawe czy to bedzie akurat to :facepalm:

masz 20% rabatu w aso? :shock3: ja po 11 latach kupowania w jednym i tym samym aso mam nędzne 8 w porywach 12% i jeszcze się krzywią :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Turzol pisałeś ostatnio o tym że nowe mapy 2013 rns powodują w ledzie jakieś zmiany o co ci dokładnie chodziło?

ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości i foto radary + jeszcze chyba coś , ale to musze doczytać

Turzol to wal śmiało ja mam 15% więc jakby co to coś zadziałamy,

a co do rns_e to w zwykłaej też to będzie??

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

a tak na marginesie to rozjebałem znowu zderzak przedni...q...wa chyab z nisko schodzi na zimówkach :whistling:

Opublikowano
:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Opublikowano

ale ma pałę :decayed:

blondijpgs.jpg

Opublikowano

POWITAJMY NOWEGO W B6D

iconslave

:banan:

Opublikowano
POWITAJMY NOWEGO W B6D

iconslave

:banan:

:thumbup1:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

idę chyba spać :decayed:

macie jakieś fajne foto czarnych avantów???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.