Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Beniek twoje wypowiedzi co raz bardziej mnie utwierdzają że jesteś największy BUC na tym forum.Jak dla ciebie w tym wątku jest jakiś regulamin to powodzenia bo dla mnie te wątki typu B5 Batalion/B6 Dywizjon właśnie powstały dlatego aby pisać tutaj wszystko i nic.

PS. Mój dziadek co ma 87 jest mniej marudny niż ty :grin::grin::grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedz mi to w oczy:banan::banan::banan::banan:

:naughty::naughty:

Opublikowano

Wpadaj do mnie to ci powiem prosto w oczy.

Opublikowano

Co do wpadek to zapytaj w domu:grin:

Opublikowano

Dajcie na luz:wink:

Opublikowano

Zapytam:wink:

A co do innego znaczenia wpadek to szkoda że rodzice nie pomyśleli wcześniej:kwasny:

Opublikowano
Zapytam:wink:

A co do innego znaczenia wpadek to szkoda że rodzice nie pomyśleli wcześniej:kwasny:

A co za młody na koniec świata jesteś? :decayed:

Opublikowano

Ściągnąłem gałkę zmiany biegów i wysłałem do Łukasza na obszycie, wystaje sam pręt i tak pojeździć trzeba kilka dni, dzisiaj rano dzwoni do mnie kobieta z nerwami, że nie wie jak teraz się wrzuca wsteczny i nie może wyjechać z garażu :polew::polew:

i tak ją kocham :kox::decayed:

Opublikowano
Zapytam:wink:

A co do innego znaczenia wpadek to szkoda że rodzice nie pomyśleli wcześniej:kwasny:

A co za młody na koniec świata jesteś? :decayed:

Jak przyjdą felgi może być koniec :grin::grin::grin:

Opublikowano

Panowie ponawiuam pytanie nie ma ktoś alternatora do sprzedania??

dzis robie wysyłke naklejek takze Ci co nie pisali PW to zapraszam

Opublikowano
Ściągnąłem gałkę zmiany biegów i wysłałem do Łukasza na obszycie, wystaje sam pręt i tak pojeździć trzeba kilka dni, dzisiaj rano dzwoni do mnie kobieta z nerwami, że nie wie jak teraz się wrzuca wsteczny i nie może wyjechać z garażu :polew::polew:

i tak ją kocham :kox::decayed:

heheheh:grin::grin::grin: Ehh te ,,nasze'' kobiety, moja ex kiedys z nerwów nie wrzuciła sprzegła.... myslałem ze sie zagotuje:naughty:

Opublikowano
Ściągnąłem gałkę zmiany biegów i wysłałem do Łukasza na obszycie, wystaje sam pręt i tak pojeździć trzeba kilka dni, dzisiaj rano dzwoni do mnie kobieta z nerwami, że nie wie jak teraz się wrzuca wsteczny i nie może wyjechać z garażu :polew::polew:

i tak ją kocham :kox::decayed:

heheheh:grin::grin::grin: Ehh te ,,nasze'' kobiety, moja ex kiedys z nerwów nie wrzuciła sprzegła.... myslałem ze sie zagotuje:naughty:

A moja mnie wkórfia jak skacze przez progi zwalniające i dobija mi auto podwoziem:whip2:Na 19` tylko jeździ jak jestem w weekend najebany:decayed:

Opublikowano

heheheh:decayed: to pomysl ze ja mam diesla a on jedzie 2-3 biegiem tak około 3800-4000 i nie zmienia:facepalm: ale mam juz to za soba:jerk:

Opublikowano

Wandej ja nie mam takich problemów w mojej kozie żadne wyboje mi nie straszne.

Opublikowano

moja nie mam prawka i spokój :banan:

Opublikowano
Wandej ja nie mam takich problemów w mojej kozie żadne wyboje mi nie straszne.

Ale Ty masz zimówki 17` a ja 15 na stali i paczka fajek mi wchodzi pod przedni zderzak:decayed:

Byłem ostatnio w M1 w Wawie(świeżo osłony silnika i skrzyni założyłem) i przez te progi skacze i jeb za każdym razem osłonami:facepalm:(Ja oczywiście wczorajszy:decayed:) I tylko powie "ups" a mnie aż boli wszystko:decayed:

Opublikowano

Daj foto jak ci ta paczka wchodzi ja mam -5 i na każdy krawężnik wjade:wink:

Opublikowano

Panowie co moze byc j**niete ze swiece nie grzeja sa nowe oczywiscie beru/??:wallbash:

Opublikowano
Daj foto jak ci ta paczka wchodzi ja mam -5 i na każdy krawężnik wjade:wink:

Nie mam foto ale właśnie ja z krawężnikami mam problemy:kwasny: Te 15` zimowe jeszcze miekkie i siedzą troche i tak wychodzi. Ogółem urwałem już 2 dokładki przód + osłona silnika no i ładnie sanki porysowane:decayed:

Opublikowano
Panowie co moze byc j**niete ze swiece nie grzeja sa nowe oczywiscie beru/??:wallbash:

przekaźnik świec żarowych sprawdź

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.