Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz nr części?

06B121111D

06B121111K

06B121111G

A czym one się różnią tak btw. ?

niczym się nie różnią, zobacz w ETCE. D zamienia się na G a ten zamienia się na K, który jest aktualny.

420zł bez rabatów

302zł u gajosa :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No próbuje sprawdzić na vagcat, ale nie wiem gdzie to znaleźć :E

Opublikowano

Kamil daj tylko nr czesci i moge zamawiac:wink:

Opublikowano
Kamil daj tylko nr czesci i moge zamawiac:wink:

06B121111K, ale jeszcze nie teraz, bo wypłata 3 dni przed nowym rokiem dopiero :kwasny:

niczym się nie różnią, zobacz w ETCE. D zamienia się na G a ten zamienia się na K, który jest aktualny.

420zł bez rabatów

302zł u gajosa :whistling:

A nie różnią się temperaturą otwarcia? Bo z tego co wiem to chyba on przy 100*C się dopiero otwiera :shock3:

Niby u Gajosa taniej, ale co zrobię jak będzie niesprawny? :kwasny:

Opublikowano

A czy te radary,itp będą chulały na każdym RNS czy tylko led???

Opublikowano
A czy te radary,itp będą chulały na każdym RNS czy tylko led???

U mnie na LED śmigają, czy na starym rns-e to nie wiem. Ja wczoraj zapodałem mapę od Hammera ale nie dopytałem go czy on na swojej ma wyświetlane fotoradary

Opublikowano

Dawać tu Hammera, my chcemy fotoradary:decayed:

Opublikowano

Jak mapa to tylko od niego. W sumie to wspierani jakieś tam mody a i my mamy pewnie i taniej.

Ave Hammer :decayed:

Opublikowano

Ja sie z hamerem dzisiaj widziałem i nabyłem właśnie mapki i są fotoradary

Opublikowano
Ja sie z hamerem dzisiaj widziałem i nabyłem właśnie mapki i są fotoradary

a zrobił Ci się update do SW220? Bo u mnie nie , a powinien....

Opublikowano
Chlopaki mam bład airbag G179 Crash Sensor strona kierowcy( Irlandia) wiecie moze o co kaman?:facepalm:

Grzebałeś przy lampach pewnie:decayed:

Opublikowano

Fajnie jakby to na starym RNSie śmigało. Sprawdziłbym, ale ściągać 15 paczek po 350 mb z transferem 100 kb/s to nie dla mnie robota :facepalm:

Opublikowano
Ja sie z hamerem dzisiaj widziałem i nabyłem właśnie mapki i są fotoradary

a zrobił Ci się update do SW220? Bo u mnie nie , a powinien....

Jutro sprawdze

Opublikowano
Chlopaki mam bład airbag G179 Crash Sensor strona kierowcy( Irlandia) wiecie moze o co kaman?:facepalm:

Grzebałeś przy lampach pewnie:decayed:

a co maja lampy do tego?

Opublikowano
Chlopaki mam bład airbag G179 Crash Sensor strona kierowcy( Irlandia) wiecie moze o co kaman?:facepalm:

Grzebałeś przy lampach pewnie:decayed:

a co maja lampy do tego?

koło lampy jest czujnik poduchy, między lampą a wiatrakiem, z żółtą wtyczką... sprawdź, może wtyka sie poluzowała...

Opublikowano
Chlopaki mam bład airbag G179 Crash Sensor strona kierowcy( Irlandia) wiecie moze o co kaman?:facepalm:

Grzebałeś przy lampach pewnie:decayed:

a co maja lampy do tego?

Przy lampach są własnie te czujniki i idą tam przewody. Ta wiązka przy prawym bixie jest podpięta spinką do lampy nawet:wink: Pewnie przewód poruszyłeś i się urwał bo one tak w doł wiszą

Opublikowano
Chlopaki mam bład airbag G179 Crash Sensor strona kierowcy( Irlandia) wiecie moze o co kaman?:facepalm:

Grzebałeś przy lampach pewnie:decayed:

a co maja lampy do tego?

Przy lampach są własnie te czujniki i idą tam przewody. Ta wiązka przy prawym bixie jest podpięta spinką do lampy nawet:wink: Pewnie przewód poruszyłeś i się urwał bo one tak w doł wiszą

Dobrze mówi ja miałem ostatnio to samo:wink:
Opublikowano
To ma ktoś pomysł ile po rabacie termostat do AVJ by kosztował, ale gdzie znaleźć taniej, ale równie dobrze jak ORI?

Ja kupowałem w tamtym roku colorsata za chyba 280 zł a w środku oryginał był

Opublikowano

Panowie, kojarzy któryś ile waży S4 B6, albo jaka jest średnia waga A4 B6 ? :D w Avancie

Opublikowano

u mnie masa własna 1655kg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.