Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lambo to nędzne perfumy:thumbdown: Jakie Cie interesują? Mój szwagier w Coty pracuje:kox: CK Euphoria 100ml za 150zł:banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lambo to nędzne perfumy:thumbdown: Jakie Cie interesują? Mój szwagier w Coty pracuje:kox: CK Euphoria 100ml za 150zł:banan:

na święta się trochę tego zawsze dostaje :decayed: zerknąłem ze w miarę fajnej kasie :decayed: w sumie to coś okazyjnie bym kupił, tak nie chce :wink:

Opublikowano

Lambo to nędzne perfumy:thumbdown: Jakie Cie interesują? Mój szwagier w Coty pracuje:kox: CK Euphoria 100ml za 150zł:banan:

na święta się trochę tego zawsze dostaje :decayed: zerknąłem ze w miarę fajnej kasie :decayed: w sumie to coś okazyjnie bym kupił, tak nie chce :wink:

Tych lambo to całe kartony miałem i playboy`ów po 25zł:decayed:

Opublikowano

playboye to akurat mi się podobają :decayed: najbardziej NEW YORK :wink:

Opublikowano
playboye to akurat mi się podobają :decayed: najbardziej NEW YORK :wink:

Jak coś będziesz potrzebował to wal:good:

Opublikowano

ok, dobrze wiedzieć, rozumiem że damskie też ? :decayed:

Opublikowano
ok, dobrze wiedzieć, rozumiem że damskie też ? :decayed:

Też:good: Wszystko co robi Coty. Antyperspiranty , żele do kąpieli , perfumy , jakieś kremy , cienie do powiek , podkłady , kulki, cuda wianki dla kobiet:decayed:

Moja jak wzieła jeden wór do rodziny do siebie to jednego dnia za 650zł sprzedała:decayed:

Bardzo fajne sa meskie i damskie Beckhamy:good: Okolice 4dyszek:decayed:

Opublikowano
ok, dobrze wiedzieć, rozumiem że damskie też ? :decayed:

Też:good: Wszystko co robi Coty. Antyperspiranty , żele do kąpieli , perfumy , jakieś kremy , cienie do powiek , podkłady , kulki, cuda wianki dla kobiet:decayed:

Moja jak wzieła jeden wór do rodziny do siebie to jednego dnia za 650zł sprzedała:decayed:

Bardzo fajne sa meskie i damskie Beckhamy:good: Okolice 4dyszek:decayed:

miło :) będę pamiętał i na pewno się odezwę w przyszłości :thumbup1::kox:

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

http://www.facebook.com/groups/AudiKlubPolska/10151438525306387/?ref=notif&notif_t=group_comment_reply

fajne gość ma światła i jest z nich dumny :kox:

Opublikowano

Byłe Audi A6 C5 Avant kolegi z naszego klubu irlandzkiego

Opublikowano

PASJA :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

C5 icon:decayed:

Opublikowano

rozpedzilem sie :P

Opublikowano

Wstawać ogry:decayed: Litr oleju dzisiaj niech każdy wypije i ogień na impreze:kox:

Opublikowano

Nie śpi się już Panie. 4 rano dwie kawy i do nowego roku :banan:

Opublikowano
Nie śpi się już Panie. 4 rano dwie kawy i do nowego roku :banan:

Od 4?:shock3: Marcin wykończysz Ty sie:kwasny: Ja o 7 się zwlec z łóżka nie mogłem:kwasny:

Opublikowano

Siema z rana! Dobrze się zaczął ten ostatni dzień w roku, wyrwałem lustra w full opcji (składane, fotochrom , pamięć) i fabrycznie nowe bixy :decayed:

Opublikowano

Nie ma dramatu- zaraz się Mały pojawi to wtedy spać nie będę :kox:

Foto proszę :whistling:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Siema z rana! Dobrze się zaczął ten ostatni dzień w roku, wyrwałem lustra w full opcji (składane, fotochrom , pamięć) i fabrycznie nowe bixy :decayed:

Namiary na dilera proszę :kox:

Graty fantufff oby tak przez cały rok :banan:

Opublikowano
Nie ma dramatu- zaraz się Mały pojawi to wtedy spać nie będę :kox:

Foto proszę :whistling:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

Siema z rana! Dobrze się zaczął ten ostatni dzień w roku, wyrwałem lustra w full opcji (składane, fotochrom , pamięć) i fabrycznie nowe bixy :decayed:

Namiary na dilera proszę :kox:

Graty fantufff oby tak przez cały rok :banan:

Zaraz cyknę:kox:

Opublikowano

Marcin wsio na allegro wyrwane, ale akurat lustra to przypadek bo gość sprzedawał całe drzwi i wypatrzyłem lustra. Zadzwoniłem i pogonił cały kpl za 300 ;)

Opublikowano

Piękny strzał :banan:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

Ile ma być kabelkow do składanych? A ile jest e serii?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.