Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

zegar zaciąga godzinę tylko raz dziennie o 15?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

zegar zaciąga godzinę tylko raz dziennie o 15?

Nie. Codziennie o 3:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień.

Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr :naughty:

Numer tej pełnej osłony klamki to: 8E0 839 239 GRU - koszt ok 75 zł. Więc malowanie tej klamki w aso pod kod lakieru wyniesie 35 zł??

Też ktoś kiedyś próbował kombinować przy mojej wkładce zamka, i zastanawiam się co zrobić :eusathink: Kupić nowy wkład, czy tą klamkę gładką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rabat w aso. Malowanie 50zl, klamka 65 po rabacie.

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: turzol ja sporo siedzę na allegro i takich okazji nie łapie :kwasny:

nie trzeba ślęczeć na allegro żeby łapać okazje ;)

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Blachu weź też pod uwagę czy masz klapę w Avancie na kluczyk, ja posiadam. Bo niby jak wejdziesz do auta jak pilot przestanie działać ? Z tego co wiem to w B6 to nie było standardowe wyposażenie i zamek w klapie był za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: turzol ja sporo siedzę na allegro i takich okazji nie łapie :kwasny:

nie trzeba ślęczeć na allegro żeby łapać okazje ;)

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Blachu weź też pod uwagę czy masz klapę w Avancie na kluczyk, ja posiadam. Bo niby jak wejdziesz do auta jak pilot przestanie działać ? Z tego co wiem to w B6 to nie było standardowe wyposażenie i zamek w klapie był za dopłatą.

Mam sedana :wink: tylną klapę mam na kluczyk. No właśnie, gdy pilot przestanie działać może być problem - wtedy pozostaje otworzenie bagażnika zapasowym kluczem, dalej przez tylne składane oparcie... :eusathink:

Więc nie wiem czy w moim przypadku ta pełna klamka to najlepszy wybór :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF

Pojechałem na myjkę, bo od 3 tygodni nie byłem. Odpalam samochód, temp. 90*C a obroty na 2 tyś wskakują i do 1200 spadają i falują. Przeciągnąłem go kilka razy 1-2-3 do odcięcia i pod domem wywaliło błąd ESP i EPC :eusathink:

Zalane ECU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol a wkładka została w środku?? W bydgoszcyz ostatniuo zginęły z jkiś aut wkładki a potem za jakiś czas całe auta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol a wkładka została w środku?? W bydgoszcyz ostatniuo zginęły z jkiś aut wkładki a potem za jakiś czas całe auta :kwasny:

nie została , dziure mam ale nie na wylot .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wszystkim wam życze udanej zabawy sylwestrowej i dobrej imprezy:drinks::drunk::dance2::banan3::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli po prostu rozjebali i poszli ??

tak, albo przygotowali sobie na inny raz. Auto stoi już na strzeżonym bo lepiej dmuchać na zimne. Gdyby ten fabryczny alarm był chociaż słyszalny to postawiłbym pod oknami i może coś usłyszał, a tak to o dupe rozbić tą syrenkę śmieszną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja założyłem nie ori

:dancing::dancing::drunk::drunk::dancing::dancing::drunk::drunk::dancing::dancing::drunk::drunk::dancing::dancing::drunk::drunk:

!!Panowie najlepszego na ten nowy rok i przede wszystkim zdrowia!!

:dancing::dancing::drunk::drunk::dancing::dancing::drunk::drunk::dancing::dancing::drunk::drunk::dancing::dancing::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie również wszystkiego najlepszego w nowym roku :thumbup1: Każdemu życzę RS4 :decayed: Bawcie się dobrze :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałby ktoś opon 225/40 18, opony z 14.01 bieżnik z 6mm tylko z jednej strony trochę starte za 200 zł 2 sztuki ?

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

16332710151387121968638.jpg

:kox:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

CLH + DRL , gdybym nie miał już by był mój :wink:

WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ DRL AUDI A4 B6 B7 (2900431112) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...