Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

jak znajde ściętą s-line z tt to będę zadowolony, w rozsądnych pieniądzach oczywiście, foteli nie mam, recaro jedynie no ale pewnie nie chcesz :grin:, moje szare s-line z b6 czekają aż je klient odbierze ale coś się nie wybiera :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem Wam szczerze że do B6 nie pasuje mi wizualnie aż tak ta kiera. Być może dlatego że okrągły środek kiery nie pasuje mi do kwadratowych nawiewów w B6.

W a3 to co innego - tam są okrągłe. Choć kiera oczywiście jest za***ista - tego nie da sie ukryć.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

pewnie 2001 rok :decayed:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

AUDI A6 Q7 KIEROWNICA TAPICERKA 4F0 419 091 AQ (2845097834) - motoAllegro

jest napisane że podgrzewana ale czy na pewno ? :eusathink:

Kurcze - a ja taką kiedyś wylicytowałem za 350zł z poduchą - tylko dlatego że koleś dał zdjęcie że wyglądała na inny kolor.

Sprzedałem niestety ją razem z poprzednim autem... :kwasny: mogłem zostawić. ale koleś sie napalił na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam szczerze że do B6 nie pasuje mi wizualnie aż tak ta kiera. Być może dlatego że okrągły środek kiery nie pasuje mi do kwadratowych nawiewów w B6.

W a3 to co innego - tam są okrągłe. Choć kiera oczywiście jest za***ista - tego nie da sie ukryć.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

pewnie 2001 rok :decayed:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

AUDI A6 Q7 KIEROWNICA TAPICERKA 4F0 419 091 AQ (2845097834) - motoAllegro

jest napisane że podgrzewana ale czy na pewno ? :eusathink:

Kurcze - a ja taką kiedyś wylicytowałem za 350zł z poduchą - tylko dlatego że koleś dał zdjęcie że wyglądała na inny kolor.

Sprzedałem niestety ją razem z poprzednim autem... :kwasny: mogłem zostawić. ale koleś sie napalił na nią.

Nie martw się mi też się nie widzi:kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panowie i panie miałem coś fajnego napisać ale nic mi do głowy nie przychodzi uciekają mi diabły z kieliszka , lecę na imprezę aż do białego rana a wam wszystkim życzę :

SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2013!!!!!

Bardziej porazanych furek i nie spijcie się za bardzo :wink:

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:NA ZDROWIE :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S-line b7 plus bocZki speed z bose do opylenia z tylu korby
Ty byś życzenia kur...złoży a nie tu uskuteczniasz jakąś propagandę sprzedaży:polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki? I czy tego poniżej z B7 idzie normalnie dołożyć do naszych B6?

2914154488

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki?

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/15/44/2914154488

Ale Cię zaraz sieknę hehe Nowy Rok nadchodzi a ten zderzaki tu pokazuje:decayed::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki?

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/15/44/2914154488

Ale Cię zaraz sieknę hehe Nowy Rok nadchodzi a ten zderzaki tu pokazuje:decayed::polew:

Wpadłem tu tak jak Ty :grin:

@Marcin, dzięki.

Dobra, czas budzić dziewczynę bo to w sumie ona zrobiła sobie przerwę.

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila przerwy :polew:

To jest s4 combi? Czy zwykły na dwie rurki?

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/14/15/44/2914154488

Ale Cię zaraz sieknę hehe Nowy Rok nadchodzi a ten zderzaki tu pokazuje:decayed::polew:

Wpadłem tu tak jak Ty :grin:

@Marcin, dzięki.

Dobra, czas budzić dziewczynę bo to w sumie ona zrobiła sobie przerwę.

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Ale co że niby napierdzielona:polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU :banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

I REZANIA DO OPORU :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema i mamy ROK 2013:wink: czy będzie lepszy od poprzedniego? Zobaczymy, musimy sami się o to mocno postarać:decayed: Jeszcze raz Wszystkim Najlepszego w Nowym Roku:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...