Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

to od razu się ustawiają :decayed:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

albo jakoś wujowo sprawdzam ale teraz poduszki z b7 na 3 są w uj drogie - na tą chwilę 700 najtańśza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co ja sprawdzałem to kiedyś właśnie po 600zł stały. Z TT kosztują 1000+:decayed:

Ale te okrągłe też są chyba w A8 i są w miarę tanie bo około 300-400zł:wink:Marcin od A3 nie pasuje sam się na to naciąłem:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja sprawdzałem to kiedyś właśnie po 600zł stały. Z TT kosztują 1000+:decayed:

Ale te okrągłe też są chyba w A8 i są w miarę tanie bo około 300-400zł:wink:Marcin od A3 nie pasuje sam się na to naciąłem:facepalm:

Nie widziałem w takich cenach ale może nie szukałem pod hasłem a8. Ja dorwałem komplet za 1500zł S-line więc wydaje mi się że cena dobre. Ragga mi ją właśnie szyje na dniach będzie u mnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja sprawdzałem to kiedyś właśnie po 600zł stały. Z TT kosztują 1000+:decayed:

Ale te okrągłe też są chyba w A8 i są w miarę tanie bo około 300-400zł:wink:Marcin od A3 nie pasuje sam się na to naciąłem:facepalm:

Nie widziałem w takich cenach ale może nie szukałem pod hasłem a8. Ja dorwałem komplet za 1500zł S-line więc wydaje mi się że cena dobre. Ragga mi ją właśnie szyje na dniach będzie u mnie:wink:

Ale okrągłą czy z B7? Jak z b7 to cena tragiczna:facepalm: 250zł kiera +600 poducha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:panny,

Dosiego roku!

Ile warta jest taka gałeczka szóstka i czy oby naopewno z B6, jak siedzę teraz przy kompie a nie w aucie to nie wiem gdzie jest wsteczny :polew:

2916941244

2916941244_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja sprawdzałem to kiedyś właśnie po 600zł stały. Z TT kosztują 1000+:decayed:

Ale te okrągłe też są chyba w A8 i są w miarę tanie bo około 300-400zł:wink:Marcin od A3 nie pasuje sam się na to naciąłem:facepalm:

Nie widziałem w takich cenach ale może nie szukałem pod hasłem a8. Ja dorwałem komplet za 1500zł S-line więc wydaje mi się że cena dobre. Ragga mi ją właśnie szyje na dniach będzie u mnie:wink:

Ja wyrwałem moją kierkę z Audi TTS z 2010 w stanie idealnym za 50 funtów + 100 funtów poducha :kox:, więc można dorwać duuuuuużo taniej tylko trzeba szukać tej okazji :naughty:

audiinterior.jpg

interior2u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikaszi Ja na taką właśnie choruje :slina:

Pany jakie macie żarówki do kierunków przednich? Denerwuje mnie pomarańczowa poświata w bixenonach.

Philips Silver Vision się nada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram diadem fajnie wyglądają no ale poświata jest niebieska.

Z tego co widzę to są 2 wersje Osram Diadem - niebieskawa i chrom

OSRAM - DIADEM CHROME - 7507 - NOWOŚĆ !!! (2749870105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osram diadem fajnie wyglądają no ale poświata jest niebieska.

Z tego co widzę to są 2 wersje Osram Diadem - niebieskawa i chrom

OSRAM - DIADEM CHROME - 7507 - NOWOŚĆ !!! (2749870105) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widocznie coś przeoczyłem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak najlepiej wysłać koła kurierem? Upsem jako dwie paczki po dwa koła? Bo jak ważyłem, to jeden mój flat z oponą waży 23kg, czyli dwie paczki do 50kg można by zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wysyłałem dwie paczki po dwa koła owinięte folią stretch, tylko, że dwie 15'' nie przekraczały 30 kg więc załapałem się w widełkach standardowej wagi niestandardowej paczki czyli jak dobrze pamiętam w DPD to jest 2x 28-29 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju pakuj 2x2 i wyślesz to najtaniej tu :

Tanie przesyłki kurierskie - firmy kurierskie | przesyłki krajowe i zagraniczne WysylajNajTaniej.pl

jak wpiszesz trochę mniejsza wagę nic się nie stanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju pakuj 2x2 i wyślesz to najtaniej tu :

Tanie przesyłki kurierskie - firmy kurierskie | przesyłki krajowe i zagraniczne WysylajNajTaniej.pl

jak wpiszesz trochę mniejsza wagę nic się nie stanie :wink:

Dzięki :wink: Łukasz, nasze flaty idą w świat... Ale zostają w klubie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jeden komplet 17` chodzi w klubie a drugie RS`y 19` posżły do Krakowa do klubowicza ale chyba je popchnął:wink: Dobrze jak zostaje coś wartościowego u nas:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem wcześniej dwa komplety łopat w 16 calach, to jeden zostawiłem na zimę, drugi poszedł niedaleko, bo do Wrocka do forumowicza, no a teraz FLATy zostają też w klubie, co dla mnie jest najważniejsze :wink: teraz mam dylemat, czy brać Roti, bo ktoś wrzucił repliki og lambo 30km ode mnie nówki w 19 calach i się zaczynam zastanawiać. Cenowo by wyszło mniej więcej to samo za felgi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...