Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kapsel gałki takiej zwykłej 5 biegów można założyć do s-linowej 6 biegów? To jest ta sama średnica? Idzie to "wyciągnąć"? I ta chromowana obwódka kapsla jest osobnym elementem czy to też można przełożyć?

Ja przekladalem.

Musialem troche podpilowac od wewnatrz ten kapsel ale wyszlo spoko:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, a może ktoś byłby chętny na przeróbkę swoich lampek na LEDowe? Coś takiego by to było, oczywiście jest to prototyp do dopracowania estetycznego no i jest to lampka z B5, ale do B6 też jest opcja to zrobić - nie ma rzeczy niemożliwych :decayed::whistling:

dsc0070as.jpgdsc0069eo.jpgdsc0068fm.jpg

Jutro dodam jeszcze fotki mniejszych lampek no i oczywiście jak do nawala w aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie daj jak wygląda wnętrze auta bo wydaje mi się że wali po gałach ostro:decayed:

Jutro to będę wrzucał do auta, uzbrojcie się w cierpliwość do jutra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsel gałki takiej zwykłej 5 biegów można założyć do s-linowej 6 biegów? To jest ta sama średnica? Idzie to "wyciągnąć"? I ta chromowana obwódka kapsla jest osobnym elementem czy to też można przełożyć?

Ja przekladalem.

Musialem troche podpilowac od wewnatrz ten kapsel ale wyszlo spoko:wink:

Dzięki za info, gałka poszła na chwilę przed jak chciałem kliknąć... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad odczytac kolor alkanatary/skory na fotelu?

Może pod tapicerką jest naklejka... Pokaż fotkę materiału to spróbuję rozkminić co to...

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Józek, bez szału... Jak pomyślę, że swój trafiłem za 300zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to, sprzedane po raz enty :

ZDERZAK SPOJLER S-LINE DO AUDI A4 B6 MAŁYSZ!!! (2869501685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i znowu na sprzedaż :

ZDERZAK SPOJLER S-LINE DO AUDI A4 B6 MAŁYSZ!!! (2914548460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

coś tu nie gra, tylko co :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

za 300zł ? No to szał biorę 2 sztuki :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga jest.

Endriu dostał link od Wujka Marcina i za 200 wyrwał ja swoją za 350 z wysyłką czyli cena 449 jest duża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tu nie gra, tylko co :eusathink:

Ma elementy nakładki zderzaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duża bo ma ori mocowanie:wink: ale pytajcie Wladiego bo dokładka była już u niego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tu nie gra, tylko co :eusathink:

Ma elementy nakładki zderzaka...

no tak, tylko dlaczego sprzedaję się 3 czy tam już 4 raz ta sama :eusathink: dla mnie by była w sam raz bo ze ma te elementy to lepiej bo montaż lepszy :wink:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Józek ten zderzak co ci podesłałem był z sedana w końcu?

dokładnie, sedan :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duża bo ma ori mocowanie:wink: ale pytajcie Wladiego bo dokładka była już u niego:wink:
Nawet mi nie przypominaj bo mnie chuy strzela zapłaciłem kolesiowi 500 zł i miał przysłać dokładkę z mocowaniem a przysłał bez i powiedział że mocowanie się przy pakowaniu połamało:facepalm: odesłałem mu ją dobrze że kasę oddał:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle zwała bo ja już ją miałem u siebie i dopiero mu odesłałem po chyba 2 tyg a koleś jak się aukcja skończyła wystawił ponownie tą samą:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...