Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile za rnse bo w ogloszeniach nie widze...?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bo dopiero wystawilem ;) 1300 z przejsciowkami i wysylka ?

Opublikowano

Z bixenonem był włącznik świateł AUTO czy też zwykłe bez AUTO?

Opublikowano

Różne, zależne od dalszej opcji

Opublikowano

Ok, dzięki :wink:

Opublikowano

kurfa szkoda ze nie mam kasy na RNSe :facepalm:

Opublikowano

Panowie jak to jest z tym kodem/pinem w RNSE...

Mojego już tyle razy odłączałem itd. i o żaden pin ani kod nie prosi przy włączaniu :whistling:

Opublikowano
Panowie jak to jest z tym kodem/pinem w RNSE...

Mojego już tyle razy odłączałem itd. i o żaden pin ani kod nie prosi przy włączaniu :whistling:

Radio łączy się z zegarami i jak raz wklepiesz kod to potem zapamiętuje i nie trzeba więcej podawać chyba że byś wkładał do innego auta to znowu zapyta o pin
Opublikowano

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: aleś mi dzień zajebał :polew::polew::polew:

ale umowa??? :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: aleś mi dzień zajebał :polew::polew::polew:

ale umowa??? :naughty::naughty::naughty::naughty:

raczej wieczór , umowa stoi :good:

Opublikowano

nic nie mów, wcale nie pytam czy te listwy s-line z b6 czy b7 :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

józek nie masz to naruchaj :banan:

Opublikowano
Panowie jak to jest z tym kodem/pinem w RNSE...

Mojego już tyle razy odłączałem itd. i o żaden pin ani kod nie prosi przy włączaniu :whistling:

Radio łączy się z zegarami i jak raz wklepiesz kod to potem zapamiętuje i nie trzeba więcej podawać chyba że byś wkładał do innego auta to znowu zapyta o pin

A jak nowy licznik będę miał to wtedy co? Ja tego pinu nie mam :doh:

Opublikowano
józek nie masz to naruchaj :banan:

hehe albo Nosb sprzedaj mu na raty :decayed:

Opublikowano
Panowie jak to jest z tym kodem/pinem w RNSE...

Mojego już tyle razy odłączałem itd. i o żaden pin ani kod nie prosi przy włączaniu :whistling:

Radio łączy się z zegarami i jak raz wklepiesz kod to potem zapamiętuje i nie trzeba więcej podawać chyba że byś wkładał do innego auta to znowu zapyta o pin

A jak nowy licznik będę miał to wtedy co? Ja tego pinu nie mam :doh:

Musisz poszperać po forum i popytać są specjalne płytki do rnsa które generują kod:wink:
Opublikowano

jeżeli jeden kod jest do zegarów i do np rns generuje się kod z kość rns - ja tak to rozumiem- sorry jak gadam głupoty :decayed:

Opublikowano
Panowie jak to jest z tym kodem/pinem w RNSE...

Mojego już tyle razy odłączałem itd. i o żaden pin ani kod nie prosi przy włączaniu :whistling:

Radio łączy się z zegarami i jak raz wklepiesz kod to potem zapamiętuje i nie trzeba więcej podawać chyba że byś wkładał do innego auta to znowu zapyta o pin

A jak nowy licznik będę miał to wtedy co? Ja tego pinu nie mam :doh:

Musisz poszperać po forum i popytać są specjalne płytki do rnsa które generują kod:wink:

To nie fajnie, bo licznik z S4 wpakować chcę do siebie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Gadasz glupoty. Chodzi o to ze jesli rns widzi dany licznik nie wola kodu. Jak odczyta inny zapyta o pin i tyle : tak jakby znalaz sie w innym aucie po kradziezy np ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.