Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest może gdzieś schemat jak dociąć kratkę z dolnego grilla z S4 do ramki S-line , i może wie ktoś jak to się trzyma ? Właśnie mi kurier przyniósł mi paczkę , 2 grille górny i dolny od S4 nówki sztuki :kox: . Górny pasuje idealnie ale dolny nie bardzo wygląda bo jest za duży do zderzaka S-line . Wiedziałem gdzieś na forum przeróbki z kratką S4 i ramką S-line ale nigdzie nie mogę znaleźć jak to dociąć , żeby niczego nie spartolić .

Jak by ktoś miał albo wiedział kto ma listwy boczne zewnętrzne dolne do S4 tak do 900- 1000zł to chętnie przygarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

No ja miałem wcześniej dwa komplety łopat w 16 calach, to jeden zostawiłem na zimę, drugi poszedł niedaleko, bo do Wrocka do forumowicza, no a teraz FLATy zostają też w klubie, co dla mnie jest najważniejsze :wink: teraz mam dylemat, czy brać Roti, bo ktoś wrzucił repliki og lambo 30km ode mnie nówki w 19 calach i się zaczynam zastanawiać. Cenowo by wyszło mniej więcej to samo za felgi :eusathink:

Poka te Rotiformy:kox:

Pany duży koszt jest dorezanie grzania d*p? Kileeer chce się zamienić na fotele z pełną elektryką a bez grzania d*p. Ja mam swoje tylko pompowane ale i grzane:kox: Więc sterowanie i wiązka by moja została ico do tego trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka te Rotiformy:kox:

Rota Grid IK-R :wink:

rota_grid-ik-r-gun-metalic.jpg

Albo lambo 19". Jeszcze się zastanawiam i czekam na sugestie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem wcześniej dwa komplety łopat w 16 calach, to jeden zostawiłem na zimę, drugi poszedł niedaleko, bo do Wrocka do forumowicza, no a teraz FLATy zostają też w klubie, co dla mnie jest najważniejsze :wink: teraz mam dylemat, czy brać Roti, bo ktoś wrzucił repliki og lambo 30km ode mnie nówki w 19 calach i się zaczynam zastanawiać. Cenowo by wyszło mniej więcej to samo za felgi :eusathink:

Poka te Rotiformy:kox:

Pany duży koszt jest dorezanie grzania d*p? Kileeer chce się zamienić na fotele z pełną elektryką a bez grzania d*p. Ja mam swoje tylko pompowane ale i grzane:kox: Więc sterowanie i wiązka by moja została ico do tego trzeba?

dorwać maty:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka te Rotiformy:kox:

M

Rota Grid IK-R :wink:

http://www.felgeos.pl/img_felgi_alu/rota_grid-ik-r-gun-metalic.jpg

Albo lambo 19". Jeszcze się zastanawiam i czekam na sugestie :wink:

Myślałem że Rotiformy a Ty o Rocie pisałeś:decayed: Tylko to pewnie 18`? Jak 19` to bierz i się nie zastanawiaj:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś sprawdzić ten elektroniczny termostat do AVJ?

A co chcesz o nim wiedzieć?:decayed:

350zł za Verneta. Czyli pewnie oryginał też tego jest albo Behr:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie bo on do 100 stopni trzyma. A co się dzieje z nim? Nie grzeje auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda gadać:decayed:

Już nowy BEHR mam a stary chciałbym sprawdzić.

A 100*C to przeca pełne otwarcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda gadać:decayed:

Już nowy BEHR mam a stary chciałbym sprawdzić.

A 100*C to przeca pełne otwarcie :wink:

A można go rozkręcić czy coś? Tak żeby potem włożyć sam wkład? Bo te 2 przewody wlutować to nie problem:whistling:

Bo w IC jest zamiennik widocznie który w tą obudowe pasuje i kosztuje 32zł:kox: Ale jest na 87C ciekawe co to by zmieniło:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany od czego to stabilizator z końcówka AP?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b6

B6 audi ? przód ? tył ?silnik?napęd?

chodzi o bistein b6 na tył do a4 b6 1.8t ośka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapsel gałki takiej zwykłej 5 biegów można założyć do s-linowej 6 biegów? To jest ta sama średnica? Idzie to "wyciągnąć"? I ta chromowana obwódka kapsla jest osobnym elementem czy to też można przełożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...