Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No ja miałem wcześniej dwa komplety łopat w 16 calach, to jeden zostawiłem na zimę, drugi poszedł niedaleko, bo do Wrocka do forumowicza, no a teraz FLATy zostają też w klubie, co dla mnie jest najważniejsze :wink: teraz mam dylemat, czy brać Roti, bo ktoś wrzucił repliki og lambo 30km ode mnie nówki w 19 calach i się zaczynam zastanawiać. Cenowo by wyszło mniej więcej to samo za felgi :eusathink:

Poka te Rotiformy:kox:

Pany duży koszt jest dorezanie grzania d*p? Kileeer chce się zamienić na fotele z pełną elektryką a bez grzania d*p. Ja mam swoje tylko pompowane ale i grzane:kox: Więc sterowanie i wiązka by moja została ico do tego trzeba?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poka te Rotiformy:kox:

Rota Grid IK-R :wink:

rota_grid-ik-r-gun-metalic.jpg

Albo lambo 19". Jeszcze się zastanawiam i czekam na sugestie :wink:

Opublikowano
No ja miałem wcześniej dwa komplety łopat w 16 calach, to jeden zostawiłem na zimę, drugi poszedł niedaleko, bo do Wrocka do forumowicza, no a teraz FLATy zostają też w klubie, co dla mnie jest najważniejsze :wink: teraz mam dylemat, czy brać Roti, bo ktoś wrzucił repliki og lambo 30km ode mnie nówki w 19 calach i się zaczynam zastanawiać. Cenowo by wyszło mniej więcej to samo za felgi :eusathink:

Poka te Rotiformy:kox:

Pany duży koszt jest dorezanie grzania d*p? Kileeer chce się zamienić na fotele z pełną elektryką a bez grzania d*p. Ja mam swoje tylko pompowane ale i grzane:kox: Więc sterowanie i wiązka by moja została ico do tego trzeba?

dorwać maty:naughty:

Opublikowano

Poka te Rotiformy:kox:

M

Rota Grid IK-R :wink:

http://www.felgeos.pl/img_felgi_alu/rota_grid-ik-r-gun-metalic.jpg

Albo lambo 19". Jeszcze się zastanawiam i czekam na sugestie :wink:

Myślałem że Rotiformy a Ty o Rocie pisałeś:decayed: Tylko to pewnie 18`? Jak 19` to bierz i się nie zastanawiaj:kox:

Opublikowano

Da się jakoś sprawdzić ten elektroniczny termostat do AVJ?

Opublikowano
Da się jakoś sprawdzić ten elektroniczny termostat do AVJ?

A co chcesz o nim wiedzieć?:decayed:

350zł za Verneta. Czyli pewnie oryginał też tego jest albo Behr:wink:

Opublikowano

Wiem, że zagotowanie go chyba nic nie da? :E

Opublikowano

No raczej nie bo on do 100 stopni trzyma. A co się dzieje z nim? Nie grzeje auto?

Opublikowano

A szkoda gadać:decayed:

Już nowy BEHR mam a stary chciałbym sprawdzić.

A 100*C to przeca pełne otwarcie :wink:

Opublikowano
A szkoda gadać:decayed:

Już nowy BEHR mam a stary chciałbym sprawdzić.

A 100*C to przeca pełne otwarcie :wink:

A można go rozkręcić czy coś? Tak żeby potem włożyć sam wkład? Bo te 2 przewody wlutować to nie problem:whistling:

Bo w IC jest zamiennik widocznie który w tą obudowe pasuje i kosztuje 32zł:kox: Ale jest na 87C ciekawe co to by zmieniło:whistling:

Opublikowano

Swój stary rozkręcę i zobaczę co i jak z tym jest :wink:

Opublikowano

chłopaki gdzie mozna najtaniej kupić amory z bilsteina?

Opublikowano
chłopaki gdzie mozna najtaniej kupić amory z bilsteina?

jakie ?

Opublikowano

b6

Opublikowano
b6

B6 audi ? przód ? tył ?silnik?napęd?

Opublikowano

Pany od czego to stabilizator z końcówka AP?:whistling:

Opublikowano
b6

B6 audi ? przód ? tył ?silnik?napęd?

chodzi o bistein b6 na tył do a4 b6 1.8t ośka

Opublikowano

Kapsel gałki takiej zwykłej 5 biegów można założyć do s-linowej 6 biegów? To jest ta sama średnica? Idzie to "wyciągnąć"? I ta chromowana obwódka kapsla jest osobnym elementem czy to też można przełożyć?

Opublikowano
Kapsel gałki takiej zwykłej 5 biegów można założyć do s-linowej 6 biegów? To jest ta sama średnica? Idzie to "wyciągnąć"? I ta chromowana obwódka kapsla jest osobnym elementem czy to też można przełożyć?

Ja przekladalem.

Musialem troche podpilowac od wewnatrz ten kapsel ale wyszlo spoko:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.