Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Chce dołożyć diody z pakietu oświetlenia do lampki na podsufitce. Mam lampkę z B5 po lifcie i tam są te diody wiec zamierzam je przełożyć ale moje pytanie tyczy się wywiercenia otworów w obudowie. Dużo przeczytałem w dziale warsztat ale jakiś dobrych foto nie widziałem więc pytanko: wychodzi to jakoś spoko? Alledrogo przejrzałem i żadnej ori lampki z diodami wiec trzeba sobie radzić. W drugim linku pisze, że otwór 6mm niestety nie ma zbliżenia a w pierwszym linku to jest ori.

What are these little holes? Ambient Lighting?

Ambient light thread,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

darooo ja wierciłem najpierw 2mm, pożniej 4 i na koniec 6mm i na moję wygląda i jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darooo ja wierciłem najpierw 2mm, pożniej 4 i na koniec 6mm i na moję wygląda i jest ok!

Od wewnątrz? A wykończenie? Zebrałeś potem ranty jakąś dziesiątką na przykład? Jeszcze tego nie demontowałem ale rozumiem, że jak będę miał całą lampkę na stole to jak przyłożę diody to bez problemów zaznaczę miejsca otworów?

Jakiś dziwny mam ten pakiet. Mam czerwone lampki w drzwiach, w podłokietniku, kartki z wiązką a nie ma reszty :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weż blende do łapki i wszystko będziesz widział gdzie mają być otwory:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jak robilem u siebie to od wewnatrz chyba sa zaznaczone miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam jak robilem u siebie to od wewnatrz chyba sa zaznaczone miejsca.

dokładnie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre głowy powiedzcie mi : czy jak mam,ori alarm pakiet światło mała navi to jest szansa ze moduł komfortu obsłuży mi składane lusterka? Rok 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja mam podobne pytanie. Mam fotochrom lustro wewnętrzne i co trzeba zrobić żeby banglały lusterka fotochrom??:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre głowy powiedzcie mi : czy jak mam,ori alarm pakiet światło mała navi to jest szansa ze moduł komfortu obsłuży mi składane lusterka? Rok 2002.
Pany ja mam podobne pytanie. Mam fotochrom lustro wewnętrzne i co trzeba zrobić żeby banglały lusterka fotochrom??:decayed:

Marcin - wielce prawdopodobne

Wandwj - pociagnac po 2 kable z lusterka wew do zewnetrznych. Możesz nawet ominąć silniczki drzwi i wziąć się bezpośrednio do wiązki lusterka

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądre głowy powiedzcie mi : czy jak mam,ori alarm pakiet światło mała navi to jest szansa ze moduł komfortu obsłuży mi składane lusterka? Rok 2002.
Pany ja mam podobne pytanie. Mam fotochrom lustro wewnętrzne i co trzeba zrobić żeby banglały lusterka fotochrom??:decayed:

Marcin - wielce prawdopodobne

Wandwj - pociagnac po 2 kable z lusterka wew do zewnetrznych. Możesz nawet ominąć silniczki drzwi i wziąć się bezpośrednio do wiązki lusterka

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Dzięki wielkie":good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol lub ktoś inny mógłbyś mi sprawdzić jeden komplet lusterek?kabelków multum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/maciej-zientarski-przerywa-milczenie,103954,w.html

Kurfa strzęp człowieka z tego Zientarskiego:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płynu chłodniczego do 1.8T wchodzi?

Kupować koncentrat G12 i rozrobić, czy jak? Ile sobie życzą z to?

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/maciej-zientarski-przerywa-milczenie,103954,w.html

Kurfa strzęp człowieka z tego Zientarskiego:kwasny:

Powinien dostać areszt domowy. Do pierdla go nie wsadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianie termostatu żeby spuścił płyn chłodniczy odkręcam dolny wąż przy chłodnicy? Później jak zalewam płyn to do pełna w zbiorniczku i niech sobie chodzi na wolnych obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...