Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

darooo ja wierciłem najpierw 2mm, pożniej 4 i na koniec 6mm i na moję wygląda i jest ok!

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
darooo ja wierciłem najpierw 2mm, pożniej 4 i na koniec 6mm i na moję wygląda i jest ok!

Od wewnątrz? A wykończenie? Zebrałeś potem ranty jakąś dziesiątką na przykład? Jeszcze tego nie demontowałem ale rozumiem, że jak będę miał całą lampkę na stole to jak przyłożę diody to bez problemów zaznaczę miejsca otworów?

Jakiś dziwny mam ten pakiet. Mam czerwone lampki w drzwiach, w podłokietniku, kartki z wiązką a nie ma reszty :kwasny:

Opublikowano

weż blende do łapki i wszystko będziesz widział gdzie mają być otwory:wink:

Opublikowano

Z tego co pamietam jak robilem u siebie to od wewnatrz chyba sa zaznaczone miejsca.

Opublikowano
Z tego co pamietam jak robilem u siebie to od wewnatrz chyba sa zaznaczone miejsca.

dokładnie:whistling:

Opublikowano

Mądre głowy powiedzcie mi : czy jak mam,ori alarm pakiet światło mała navi to jest szansa ze moduł komfortu obsłuży mi składane lusterka? Rok 2002.

Opublikowano

Pany ja mam podobne pytanie. Mam fotochrom lustro wewnętrzne i co trzeba zrobić żeby banglały lusterka fotochrom??:decayed:

Opublikowano

Dzięki :hi:

W week coś pogrzebię.

Opublikowano
Mądre głowy powiedzcie mi : czy jak mam,ori alarm pakiet światło mała navi to jest szansa ze moduł komfortu obsłuży mi składane lusterka? Rok 2002.
Pany ja mam podobne pytanie. Mam fotochrom lustro wewnętrzne i co trzeba zrobić żeby banglały lusterka fotochrom??:decayed:

Marcin - wielce prawdopodobne

Wandwj - pociagnac po 2 kable z lusterka wew do zewnetrznych. Możesz nawet ominąć silniczki drzwi i wziąć się bezpośrednio do wiązki lusterka

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Mądre głowy powiedzcie mi : czy jak mam,ori alarm pakiet światło mała navi to jest szansa ze moduł komfortu obsłuży mi składane lusterka? Rok 2002.
Pany ja mam podobne pytanie. Mam fotochrom lustro wewnętrzne i co trzeba zrobić żeby banglały lusterka fotochrom??:decayed:

Marcin - wielce prawdopodobne

Wandwj - pociagnac po 2 kable z lusterka wew do zewnetrznych. Możesz nawet ominąć silniczki drzwi i wziąć się bezpośrednio do wiązki lusterka

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Dzięki wielkie":good:

Opublikowano

Turzol lub ktoś inny mógłbyś mi sprawdzić jeden komplet lusterek?kabelków multum

Opublikowano

dawaj:wink:

Opublikowano

Daj, maila

Opublikowano
Daj, maila

Dawaj tutaj:decayed:

Opublikowano

Jak Ci dam jak telefonu jadę :kox:

Opublikowano
Ile płynu chłodniczego do 1.8T wchodzi?

Kupować koncentrat G12 i rozrobić, czy jak? Ile sobie życzą z to?

:whistling:

Opublikowano

Przy wymianie termostatu żeby spuścił płyn chłodniczy odkręcam dolny wąż przy chłodnicy? Później jak zalewam płyn to do pełna w zbiorniczku i niech sobie chodzi na wolnych obrotach?

Opublikowano
Przy wymianie termostatu żeby spuścił płyn chłodniczy odkręcam dolny wąż przy chłodnicy? Później jak zalewam płyn to do pełna w zbiorniczku i niech sobie chodzi na wolnych obrotach?

Tam korek jest na dole przecież:decayed: Przy czujniku gdzieś ale nie pamiętam dokładnie bo 2 lata temu spuszczałem ostatnio:decayed:

Później płyn zalewasz na opór , climatronik maks temp. i minimalny nawiew. I jak troszkę się obniży stan to dolewasz:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.