Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Pany czy od kierunkowskazów są jakieś przekaźniki? a i czy może być winą manetka od kierunków że za szybko pracują:whistling: no i takie błędy wywala: Rear left turn signal

Rear right turn signal

a działają ci wszystkie żarówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany czy od kierunkowskazów są jakieś przekaźniki? a i czy może być winą manetka od kierunków że za szybko pracują:whistling: no i takie błędy wywala: Rear left turn signal

Rear right turn signal

Ja tu załamka że nic nie pije w weekend a Ty dupe zawracasz kierunkowskazami:doh::decayed:

Powinieneś mi dziękować:decayed: bo masz przynajmniej zajęcie i nie będziesz o alkoholu myślał więc mi tu zaraz nawijaj jak to z tymi kierunkami:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo najczęściej to powodem szybkiego mrugania jest właśnie spalona żarówka

Może gdzie wilgoć masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy od kierunkowskazów są jakieś przekaźniki? a i czy może być winą manetka od kierunków że za szybko pracują:whistling: no i takie błędy wywala: Rear left turn signal

Rear right turn signal

Ja tu załamka że nic nie pije w weekend a Ty dupe zawracasz kierunkowskazami:doh::decayed:

Powinieneś mi dziękować:decayed: bo masz przynajmniej zajęcie i nie będziesz o alkoholu myślał więc mi tu zaraz nawijaj jak to z tymi kierunkami:grin:

Kiedyś w łoplu corsie taką sytuację widziałem ale tam to często te manetki od kierunków padają a w audi to nie widziałem takiego przypadku:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo najczęściej to powodem szybkiego mrugania jest właśnie spalona żarówka

Może gdzie wilgoć masz

No żarówki wszystkie oki i to nie u mnie:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak przecież masz dodatkowo z tyłu grzane d*py schowek z lodówką i navi:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szanowni koledzy posiadam A4 na angielska strone i dzisiaj zauwazylem ze wykladzina u pasazera z tylu za fotelem kierowcy (pasazera na polska strone) jest wilgotna. Nie zauwazylem zadnej stojacej wody czy tez saczacej sie wody po nacisnieciu wykladziny lecz jest wilgotna a na pozostalych miejscach pasazera z tylu jak i z przodu oraz u kierowcy z przodu jest sucho.

Teraz pytanie do kogos kto sie orientuje czy jest to powodem zatkanego odplywu wody ? jak tak to jak rozwiazac ten problem i od czego jest to odplyw?

Z tego co czytalem na forum to czesto tak bywa , gdy zatkany jest odplyw od klimatyzacji i wtedy mozna znalesc wode za fotelem kierowcy ale to na polska strone a czy w "angliku" przy zatkanym odplywie woda znajdowala by sie po lewej czy po prawej stronie auta? bo nie wiem czy to wina zatkanego gdzies odplywu :eusathink: czy tez komus cos sie wylalo (narzeczonej lub synkowi) i nikt sie nie przyznal :facepalm: i mysla , ze sie nie dowiem a wykladzina szybko wyschnie :wink:

Bardzo prosze o jakies sugestie.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiałem nad tym plusem, słyszałem gdzieś właśnie że jest plus :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak przecież masz dodatkowo z tyłu grzane d*py schowek z lodówką i navi:grin:

:wink:

kurcze panowie szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć jak dociąć kratkę z dolnego grilla od S4 do ramki s-line.

Jeżdżę teraz z górą S4 i dołem s-line i przyznam szczeże że wygląda to trochę lipnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jakie najstarsze opony można było by założyć ?

1998:decayed:

A tak na poważnie to mnie by głupio było o takie coś pytać co ty Polonezem śmigasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko , człowiek uczy się całe życie ale jeżeli w ten pakiet wchodzi lodówka czy tylna grzana kanapa to nie dałbym tych paru tyśków więcej żeby mieć na wlepce kod WQS. \Samemu można sobie wyrezać za dużo mniejszą kasę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się zastanawiałem nad tym plusem, słyszałem gdzieś właśnie że jest plus :wink:

Wszystko jest na forum ;)

Pakiet sportowy S line plus:

- zawieszenie sportowe S line

- 9-ramienne obręcze ze stopów metali lekkich, o rozmiarach 7,5J x 17, z oponami 235/45 R17 (opcjonalnie: zawieszenie sportowe S line 18”)

- Emblemat S line na listwach ochronnych tylnych drzwi po obu stronach pojazdu

- lakiery we wszystkich kolorach seryjnych – jako dodatkowe opcje specjalne kolory perłowe: czerwony Missano i srebrny Avus

- sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią tkaniny "Speed" w kolorze czarnym lub srebrnym

- wstawki w tapicerce drzwi z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym lub srebrnym

- listwy progowe w drzwiach z emblematem S line

- fotele z pełną regulacją elektryczną

- podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

- elementy dekoracyjne z matowego aluminium

- sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą

- gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną, perforowaną skórą (opcjonalnie dostępna w aluminum)

- osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry (dla manualnej skrzyni biegów)

- uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą

- system informacji kierowcy FIS

- pakiet oświetleniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jakie najstarsze opony można było by założyć ?

1998:decayed:

A tak na poważnie to mnie by głupio było o takie coś pytać co ty Polonezem śmigasz:wink:

źle może zadałem pytanie :wink: czy 2008 nie będą za stare ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...