Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kleic s lina samemu.

Zadna filozofia:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kiedyś czytalem temat przeróbki tyłu kanapy z sedana do avanta, nie mogę teraz tego odnaleźć, pamięta ktoś gdzie to było ?? :facepalm:

Opublikowano

szuka ktoś listw wewnętrznych s-line z b7 w dobrej kasie ??

Opublikowano

Mam fotele s liny materialowe w pelnej elektryce jakby ktos szukal:wink:

Ps. Kto mi sprzeda kola RS4 ori ET29?

Opublikowano

jak tam wojtek postępy z furką?? kiedy się pochwalisz?? :decayed:

Opublikowano

05022013333.jpg

to okrągłe to głośniczek tego licznika ? jak go wymienić ?

Opublikowano

Jozek za ile te listwy?

Co do zderzaka to niebardzo mam czas żeby to rezac. Ori kratki pasują do takiego rezanego?

Opublikowano

Jozek, wylutować go od drugiej strony lub wyciąć tak jak ja :decayed:

Opublikowano

W dupe :facepalm:

Opublikowano
jak tam wojtek postępy z furką?? kiedy się pochwalisz?? :decayed:

W sumie trzeba tylko prysnac zderzak i blotnik ale jakos moj lakiernik nie ma czasu:kwasny:

Tylko jeszcze dobrze jej nie zrobilem a juz mam mysli o A6 C6.

Jakos przesiadka w dol czyli w moim przypadku z B7 na B6 jakos mi chyba nie sluzy.

Nie cieszy mnie te auto specjalnie:kwasny:

Opublikowano

Kurde z koma to tego nie kupię :(

No i h... ktoś mnie uprzedził :(

Przyznać się który?

pytać Czakiego czy nie ma listw- ja od niego miałem za 180+kw :decayed::decayed:
Opublikowano
jak tam wojtek postępy z furką?? kiedy się pochwalisz?? :decayed:

W sumie trzeba tylko prysnac zderzak i blotnik ale jakos moj lakiernik nie ma czasu:kwasny:

Tylko jeszcze dobrze jej nie zrobilem a juz mam mysli o A6 C6.

Jakos przesiadka w dol czyli w moim przypadku z B7 na B6 jakos mi chyba nie sluzy.

Nie cieszy mnie te auto specjalnie:kwasny:

hehe, no musiałbyś to b6 traktować jako zabawkę do ładowania kasy :grin: , mi chodzi po głowie a6 c6 polft w sedanie no ale narazie plany trochę się pozmieniały :facepalm:

Opublikowano

Ale tu specjalnie nie mam co robic.

Caly s line wewnetrzny i zewnetrzny.

Jedynie navi, recaro i kolo.

Recaro w garazu bedzie w piatek :wink:

No zobaczymy.

Najgorzej, ze nie moge wybic tez z glowy e90 :grin:

Opublikowano

no przy pełnym s-line to już tylko zostają najciekawsze dodtaki, a recaro jakie wpada?? :slina:

Opublikowano
Ale tu specjalnie nie mam co robic.

Caly s line wewnetrzny i zewnetrzny.

Jedynie navi, recaro i kolo.

Recaro w garazu bedzie w piatek :wink:

No zobaczymy.

Najgorzej, ze nie moge wybic tez z glowy e90 :grin:

dobrze jest wyrezaj b6 na bogato póżniej zmienisz :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

nosz kurr... kupione juz

Opublikowano

ja mogłem kupic ale kupiłem za niewiele więcej swój wiec olałem ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.