Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a no oprócz tych 3 kostek na focie z linku , musi być jeszcze płaska czarna kostka:wink:

lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6.

to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink:

Domin sprawdziłem i kable w wiązce są czarne jak smoła :decayed: Czyli tylko łącznik z aso , wrzutka kiery, taśmy i kodowanko?

Opublikowano

za to mi powiedzcie jak wykręcić licznik ?

wyciągasz listewkę między przyciskami od ustawiania godziny i zerowania kilometrów - jest na wcisk, potem odkręcasz dwa torxy, dajesz kierę max w dół i do siebie, potem zdejmujesz zaślepkę z boku konsoli, tam gdzie bezpieczniki, wkładasz tam łapę i wypychasz zegary od tyłu, jak już je będziesz miał na wierzchu to pozostaje tylko odbezpieczyć i wyjąć wtyki. :wink:

Opublikowano
a no oprócz tych 3 kostek na focie z linku , musi być jeszcze płaska czarna kostka:wink:

lol sprawdziłem dzisiaj tą moją wiązkę jaśka i mam jednak tą kostkę. Jasiek jest z B8 i coś mi świta, że Bart-S pisał w wątku o MF że okablowanie poduchy z B8 nie pasi do B6.

to zależy czy masz kolorowe kabelki czy czarne w tej wiąsce:wink:

Domin sprawdziłem i kable w wiązce są czarne jak smoła :decayed: Czyli tylko łącznik z aso , wrzutka kiery, taśmy i kodowanko?

:thumbup1:

Opublikowano

Teraz tylko kiere zdobyć bo się okazało że upatrzona z Q5 ma na 90% inny rozstaw pod śruby poduchy i musze szukać z A4 B8 :/

Opublikowano

Panowie,moja Panna miała dziś peszka i została przytarta z prawej strony. efekt taki ze przedni błotnik oraz przednie drzwi pasażera do wymiany... jak by się ktoś orientował to szukam tych części.

elementy na stronę prawą najlepiej takie które trzeba będzie tylko pomalować

Opublikowano

ruscy zawsze biją wszystko na łeb :decayed::decayed:

Opublikowano

w pl to wszystko mozliwe ale w rosji to przechodzi ludzkie pojecie:grin:

Opublikowano



zdaje się że już było ale warto posłuchać raz jeszcze :decayed:
Opublikowano

Jest ktoś ze Świdwina u nas na forum ktoś coś wie :eusathink:

Opublikowano

zapytaj na zachodniopomorskiej :wink:

czegoś konkretnie potrzebujesz ze Świdwina?? Nie kojarzę nikogo stamtąd, najbliżej są zdaje się chłopaki z Nowogardu

Opublikowano

Ja ze stargardu, ale co byś chciał? :wink:

Opublikowano

ile jest warty sam schowek pasażera ???

Opublikowano

Jak idealny to ~300zł przeważnie wołają za schowek...

Opublikowano
Jak idealny to ~300zł przeważnie wołają za schowek...

Jehowi już byli?? :decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano

chce ktoś schowek za 350zł ? :decayed:

Opublikowano
Jak idealny to ~300zł przeważnie wołają za schowek...

Jehowi już byli?? :decayed::grin::grin::grin:

Pewnie przyjdą z paczką :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.