Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P-U-M-A tez racja do phaenton'a jak nic albo cc

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tak wszystkie mogą ssać ERESOM:jerk::jerk:

images?q=tbn:ANd9GcTE59rjOr7bp2U-OFqvZVxS_1upgHAbRuzaqpuNlC4zCBSSBLQI

Opublikowano

Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:
Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Ta płyta mu się zacieła:decayed:

Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Ta płyta mu się zacieła:decayed:

:yes2:

Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać:decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Ta płyta mu się zacieła:decayed:

Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać:decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Ta płyta mu się zacieła:decayed:

Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

aleś nam powiedział :polew::polew::polew: totalne zaskoczenie :doh::decayed:
Opublikowano
Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać:decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Na zimę jak znalazł:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:ssij:

Marcin nie lubimy tego kolegi:decayed:

kupił jakieś wąskie koło i cwaniakuje :grin::grin:- zaraz wyjedzie że kozy mamy :facepalm::polew::polew::polew:

Ta płyta mu się zacieła:decayed:

Mam na karty pamieci:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

aleś nam powiedział :polew::polew::polew: totalne zaskoczenie :doh::decayed:

Nie śmiej się słaby jestem w te klocki:decayed:

Opublikowano

ale mam nerw- z miesiąc szukam zderzaka z es na tył kupa all time :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
ale mam nerw- z miesiąc szukam zderzaka z es na tył kupa all time :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Też tak miałem, a ostatnio było chyba z 4 sztuki dostępne:wink:

Opublikowano
ale mam nerw- z miesiąc szukam zderzaka z es na tył kupa all time :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Też tak miałem, a ostatnio było chyba z 4 sztuki dostępne:wink:

w dobrej kasie? prócz tego za 350 żadnego nie widziałem :wallbash::wallbash::wallbash:

Opublikowano

Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać:decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Chyba gdzieś to już słyszałem:mysli:

Polemizujemy jak w przedszkolu kto ma fajniejszy zestaw mazaków:decayed:

Marcin do jakiego keszu szukasz?

Opublikowano

Było pare ale może to już trochę wcześniej. Za 650zł mojego dorwałem rok temu jakoś.

Opublikowano
ale mam nerw- z miesiąc szukam zderzaka z es na tył kupa all time :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Też tak miałem, a ostatnio było chyba z 4 sztuki dostępne:wink:

w dobrej kasie? prócz tego za 350 żadnego nie widziałem :wallbash::wallbash::wallbash:

No 350zł to malina przecież:whistling:

Opublikowano

Dokładnie panowie założycie gwinty skręcicie w dół to będziemy rozmawiać:decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Chyba gdzieś to już słyszałem:mysli:

Polemizujemy jak w przedszkolu kto ma fajniejszy zestaw mazaków:decayed:

Marcin do jakiego keszu szukasz?

taniego :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

najgorsze że zaczyna mnie cisnąć-oddaję Golfa do lakiernika i od razu malnąłbym OOOOO -coby cena lepsza była a tu jak na złość posucha jak ....uj :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
Opublikowano
żeby to takie łatwe było :kox::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.