Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed::decayed:

A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed::decayed:

A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"

A nie czasami odwrotna kolejność? :naughty:

Opublikowano
Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed::decayed:

A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"

A nie czasami odwrotna kolejność? :naughty:

A co twierdzisz że lepiej na 19" ustawić zbieżność, sam nie wiem jak to jest chciałem skręcić gwint i na 17" jechać ustawić żeby mi czasem nie porysowali nowych felg.

Opublikowano
Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed::decayed:

A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"

A nie czasami odwrotna kolejność? :naughty:

A co twierdzisz że lepiej na 19" ustawić zbieżność, sam nie wiem jak to jest chciałem skręcić gwint i na 17" jechać ustawić żeby mi czasem nie porysowali nowych felg.

No to im powiesz, że mają uważać, bo będziesz lał w łeb. A moja ex przed chwilą dostała w morde :facepalm: ale mrogal już ponoć ogarnął :whistling:

Opublikowano

No widziałem, widziałem nawet komentarz dałem:decayed:

A co do 19" to macie rację pierw założę.

Opublikowano
Panie Zima jest gdzie tam letnie koła zakładać:decayed::decayed:

A tak na poważnie to muszę wymienić wahacze, drążki i silnik ogarnąć i na końcu ustawić zbieżność potem wrzucę 19"

A nie czasami odwrotna kolejność? :naughty:

A co twierdzisz że lepiej na 19" ustawić zbieżność, sam nie wiem jak to jest chciałem skręcić gwint i na 17" jechać ustawić żeby mi czasem nie porysowali nowych felg.

No lepiej najpierw felę a potem zbieżność. Zresztą jak dobrzy fachowcy to zakładają na ranty felgi gumowe zaczepy i tyle:wink:

Opublikowano

Chce ktoś podświetlenie kubka i wizytownika? Nie ori tylko te dorabiane z pleksy. Cena powiedzmy 50zl w tym już przesyłka. Jakby co to PW.

Opublikowano
:hi: puma podoba mi się coraz bardziej ta Twoja felga :wink: pokaż całość :decayed: do mnie przyszły opony :banan:
Opublikowano

Nie chce ktoś konwersji na dwa kubki w chromie? Mam jeden eu i jeden ang :) oba podswietlane

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/index14.html

:wink:

Opublikowano
ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/index14.html

:wink:

Szkoda że brak motywów z b6 i B6D:kwasny:

Cisza tu jakaś:whistling:e773181695f32ae38c53399f41bd1649.jpeg?1361984391

4bbb5705ce086db488739b80650dfe6c.jpeg?1361984391

d4abf4bdac6bb425a31e394a158850f9.png?1362049351

Opublikowano
ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/index14.html

:wink:

Szkoda że brak motywów z b6 i B6D:kwasny:

nikt nie robił, to nie ma:grin:

Opublikowano
kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm??

Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok :wink:

Opublikowano

Pany co to za wąż - można prosić numer z ETKI ?

1a74c4d1b23ea225.jpg

Widok od spodu po zdjęciu osłony.

Opublikowano

Artur82 daj maila na pw :decayed:

Opublikowano
Pany co to za wąż - można prosić numer z ETKI ?

http://images45.fotosik.pl/1737/1a74c4d1b23ea225.jpg

Widok od spodu po zdjęciu osłony.

Chodzi Ci o nr. 5 z tego zrzutu? :eusathink: Chyba ten z końcówką "AR" (zależy od nr. vin )

43571415.png

---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

Całkiem drogi interes jeśli chodzi o aso :kwasny:

Opublikowano

to nr 10 - 8E0 145 737

mam na sprzedaż za grosze :decayed:

Opublikowano

Zacna gleba, co Ty za gwint wrzuciłeś ? :D Ciekawe jak sie śmiga ;)

ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/index14.html

:wink:

Cos mało tych wzorów :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.