Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacna gleba, co Ty za gwint wrzuciłeś ? :D Ciekawe jak sie śmiga ;)

ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/index14.html

:wink:

Cos mało tych wzorów :P

Od Ponad roku śmigam na gwincie KW :decayed:

Nie pamiętam jak się jeździ na seryjnym zawieszeniu:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
to nr 10 - 8E0 145 737

mam na sprzedaż za grosze :decayed:

Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" :wink: Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek :decayed:

Opublikowano
kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm??

Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok :wink:

A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak?

Opublikowano
kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm??

Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok :wink:

A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak?

Ja mam większa glebę i żadnych błędów nie ma. Sprawdz sobie pierw w vagu co macie za błędy bo może masz błąd nie ustawionych świateł po prostu.

Opublikowano
kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm??

Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok :wink:

A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak?

Ja mam większa glebę i żadnych błędów nie ma. Sprawdz sobie pierw w vagu co macie za błędy bo może masz błąd nie ustawionych świateł po prostu.

Nie ja przeglądałem co jakiś czas błędy i było tylko czujniki G ileś tam:kwasny: Może kurfa po prostu mają dosyć:mysli:

Opublikowano

Wymień czujnik w takim razie:wink: Po wymianie ustawisz światła i błędy znikną ja tak miałem:wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

A więc w przyszłym tygodniu zaczynam remont garażu. Będzie ocieplony od wewnątrz na zimowe rezania. Płytki gresowe na ziemi :decayed:

Opublikowano
Wymień czujnik w takim razie:wink: Po wymianie ustawisz światła i błędy znikną ja tak miałem:wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

A więc w przyszłym tygodniu zaczynam remont garażu. Będzie ocieplony od wewnątrz na zimowe rezania. Płytki gresowe na ziemi :decayed:

CI się będziesz pierdulić, pizgaj marmur :whistling:

Opublikowano
kasowania błędu i ustawienia świateł:wink:

U mnie cały czas te błędy wskakują i możliwe to że są one od gleby? Że za duże(za małe) wartości pokazują czujniki przy obniżeniu o -40mm??

Jak masz wszystko sprawne to napewno od gleby, u mnie było tak samo, sprawdz vagiem jakie ma wartości przód a tył, o ile dobrze pamietam to te wartości nie powinny sie różnić wiecej jak 1v, ja przestawiałem mocowanie ramienia na tylnym wahaczu, i teraz jest ok :wink:

A przód ruszałeś? No muszę to przejrzeć bo wkurzający ten błąd jest:kwasny: 4cm od serii to jednak sporo a po za tym nie wiem czy nie więcej jednak u mnie jest niż -4cm:decayed: Ty masz gwint medzik u siebie tak?

Ja mam większa glebę i żadnych błędów nie ma. Sprawdz sobie pierw w vagu co macie za błędy bo może masz błąd nie ustawionych świateł po prostu.

Nie ja przeglądałem co jakiś czas błędy i było tylko czujniki G ileś tam:kwasny: Może kurfa po prostu mają dosyć:mysli:

Andre weż podnieś lewarkiem tą strone gdzie jest błąd i skasuj go vagulcem i zrób nastaw świateł i już niewróci:decayed: ostatnio tak miałem przy której furze

Opublikowano

Siema:a4fan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Andre weż podnieś lewarkiem tą strone gdzie jest błąd i skasuj go vagulcem i zrób nastaw świateł i już niewróci:decayed: ostatnio tak miałem przy której furze

Jutro działam:good:

Opublikowano
ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

:wink:

zrób projekt B6 myslę że wielu będzie chętnych :wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

dobrze to wygląda czy srebrne :whistling:sam nie wiem korci mnie na zmianę

61136248.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

te wyglądają dobrze :good:

Opublikowano
ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

:wink:

zrób projekt B6 myslę że wielu będzie chętnych :wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

dobrze to wygląda czy srebrne :whistling:sam nie wiem korci mnie na zmianę

http://img9.imageshack.us/img9/6458/61136248.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jak dlamnie :thumbup1::kox:

Opublikowano
ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

:wink:

zrób projekt B6 myslę że wielu będzie chętnych :wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

dobrze to wygląda czy srebrne :whistling:sam nie wiem korci mnie na zmianę

http://img9.imageshack.us/img9/6458/61136248.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tak jest si :good:

witam :hi:

Opublikowano

A ja mam cały czas dylemat czy malować na srebrno czy w czarny mat:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
A ja mam cały czas dylemat czy malować na srebrno czy w czarny mat:confused:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

na srebrno czarne zgina w calosci:kwasny::whistling:

Opublikowano
ktoś zainteresowany koszulkami, bo zbieramy chętnych, wzorów sporo(nie tylko A4 Klub Polska B5 Battalion), podzielone na 2 tury

:wink:

zrób projekt B6 myslę że wielu będzie chętnych :wink:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

dobrze to wygląda czy srebrne :whistling:sam nie wiem korci mnie na zmianę

http://img9.imageshack.us/img9/6458/61136248.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:hi:

Podobnego felunku szukam, to grafit prawda?

Opublikowano

grafit :wink:

mam teraz ori RS6 czarne i dylemat :whistling:

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

COLLECTION / 3SDM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.