Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

tak kaju ja tego linka podrzuciłem :wink: no to masz auto na tip top za około 25-27 tyś z 2,7TT to nawet ciekawa opcja :naughty:

Ja raczej zostanę przy tej pojemności, którą miałem w ex :wink: za małe pieniądze można znaleźć fajnie spasioną sztukę, a co mi zależy pojeździć i poszukać tego, co mi będzie najbardziej pasowało i tego, gdzie będę wiedział, że jest jak być powinno? :wink: za dużo tego przerobiłem, żeby pchać się teraz w coś, o czym pojęcia nie mam, czyli benzyna :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie ja też nie mam bladego pojęcia o benzynie :kwasny: zawsze jeździłem klekotem ale zawsze mnie ciągnęło do zmian :decayed:

2,5 tdi można kupić w fajnej wersji wyposażeniowej :wink:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Ile w ASO po zniżkach podstopnica z nakładkami na pedały RS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ja też nie mam bladego pojęcia o benzynie :kwasny: zawsze jeździłem klekotem ale zawsze mnie ciągnęło do zmian :decayed:

2,5 tdi można kupić w fajnej wersji wyposażeniowej :wink:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Ile w ASO po zniżkach podstopnica z nakładkami na pedały RS ?

Nie wiem ile w Aso ale wydaje mi sie taniej niz tu nie bedzie:

Original Audi A4 8E S4 RS4 B6 B7 Pedal Pedale Fußstütze Pedalset Edelstahl NEU | eBay

Sam bym wzial , przesylka 14eu wyjdzie, niezaleznie czy jeden czy kilka zestawow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nr 10 - 8E0 145 737

mam na sprzedaż za grosze :decayed:

Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" :wink: Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek :decayed:

No to jest ten wąż na samym dole w rogu, zdjęcie od spodu po zdjęciu osłony. Ale czy to będzie nr 10 czy Nr 5 to sam nie wiem.

1a74c4d1b23ea225.jpg

43571415.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pl 480 wiec średnia okazja:)

a może ma ktoś używane na opych ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na szybko potrzebuje info czy A6 2006rok 3.0TDI 224PS to jeszcze ten z felernych silników jakie oznaczenie najlepiej brać wiem, że na pewno to gdzieś jest tylko na szybciocha muszę wiedzieć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowie powiedzcie czy dekielki do alu s-line są wszystkie jednakowe czy zależy od średnicy felgi?

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

A ta gała podejdzie? NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3024844339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupować samą gałeczkę za 165zł jak z A3 jest cała z mieszkiem tańsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mieszek jest w idealnym stanie więc nie potrzebuję ale cos czytałem że od A3 pasuje średnio bo jakiś pierścień inny czy coś:decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Zresztą już kupiona:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mieszek jest w idealnym stanie więc nie potrzebuję ale cos czytałem że od A3 pasuje średnio bo jakiś pierścień inny czy coś:decayed:

Pasuje, pasuje. Jest na forum temat nawet jak to wyrezać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki mimo to:wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

a co z tymi dekielkami do alu ktoś wie.....:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie kto jak zrobić żeby światła mijania świeciły bez przednich postojówek, bo ujowo to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nr 10 - 8E0 145 737

mam na sprzedaż za grosze :decayed:

Tomek zauważ, że zdjęcie tego węża jest zrobione "od spodu po zdjęciu osłony" :wink: Moim zdaniem jest to nr. 5, ale niech się wypowie Julek :decayed:

No to jest ten wąż na samym dole w rogu, zdjęcie od spodu po zdjęciu osłony. Ale czy to będzie nr 10 czy Nr 5 to sam nie wiem.

Na tym zrzucie ekranu jest cały układ dolotowy B6 (od turbiny do egr). Ta rura, którą masz na myśli znajduje się bliżej koła po stronie pasażera? Wychodzi ona od turbiny, tak? Widoczna jest od spodu tylko (znad silnika jej praktycznie nie widać)? Więc musi to być nr. 5. Pękł Ci ten wąż??

Nr. 10 znajduje się przy zbiorniczku wyrównawczym, tzn. wychodzi od intercolera (który znajduje się pod lampą po stronie kierowcy i łączy się dalej z rurą ciśnieniową blisko zbiorniczka z G12. Tu masz część tej rury nr. 10: 78414947.jpg

Teraz powinno się wszystko wyjaśnić.

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

a co z tymi dekielkami do alu ktoś wie.....:whistling:

Są te same :decayed:

Znalazłem jakieś na allegro dla Twoich felg :naughty:

DEKIELKI AUDI A4 A6 A8 TT 8D0 601 165K JAK NOWE ! (3049300795) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Blachu już je oglądałem ale drogie w uj....:kwasny: a w sumie ja potrzebuję jeden. Muszę pomyśleć może da się je odnowić:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Blachu już je oglądałem ale drogie w uj....:kwasny: a w sumie ja potrzebuję jeden. Muszę pomyśleć może da się je odnowić:whistling:

w tej aukcji możesz też kupić na sztuki :wink:

Mi rok temu udało się wyrwać z alledrogo za ok 250 zł komplet nowych dekielków, oczywiście ori - jeszcze zapakowane były :slina: ale co się ich wówczas naszukałem do moich felg to moje :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...