Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Typy. Mam jechać pod czarny sufit na 13:00 jakiś kawałek kilosów. Skończyłem pić o 4 generalnie na głowe 0,7 Jacka. Jechać? :decayed:

narazie odpusc sobie nie warto

jak domin mowi zjesc cos wykapac sie i wtedy mozna pojechac:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:

i jak wczasy :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

Opublikowano

Szkoda Artur że my nie po ćwiczyliśmy, a uwierz że na Helu dobrze się pije bo woda z każdej strony:grin::wink:

Opublikowano
:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

a wladi u nas w temacie marudzi ze ni piwa nie wypiles :decayed::grin:

powaznie dobra trening nie jest zly:naughty:

Opublikowano
:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

no ćwiczenia to podstawa bo sok z gumijagód już gotowy:grin:

Opublikowano
:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

no ćwiczenia to podstawa bo sok z gumijagód już gotowy:grin:

no to będzie się działo :decayed:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

a wladi u nas w temacie marudzi ze ni piwa nie wypiles :decayed::grin:

powaznie dobra trening nie jest zly:naughty:

no bo faktycznie nie wypiłem :kwasny:

ale nie mogłem bo byłem przed drogą

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

no ćwiczenia to podstawa bo sok z gumijagód już gotowy:grin:

no to będzie się działo :decayed:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

:siema:

i jak wczasy :wink:

oj ciężko było...ale ćwiczenia czas było zacząć :naughty:

a wladi u nas w temacie marudzi ze ni piwa nie wypiles :decayed::grin:

powaznie dobra trening nie jest zly:naughty:

no bo faktycznie nie wypiłem :kwasny:

ale nie mogłem bo byłem przed drogą

no to faktycznie ale ylll odwiedzony :naughty:

Opublikowano

dobra jestem hardcorem... letnie kapcie na aucie:decayed:

Opublikowano
dobra jestem hardcorem... letnie kapcie na aucie:decayed:

Dawaj foto :kox:

Opublikowano
dobra jestem hardcorem... letnie kapcie na aucie:decayed:

Dawaj foto :kox:

a co nie wierzysz? co roku zmieniam na zimówki jak spadnie snieg i na poczatku marca na letnie:wink: paskudnie wyglada na 15 stce:naughty:

własnie sprawdziłem archiwum gg i rok temu zakladałem 3 marca (sobota):wink:

wszystko jak w zegarku , co do dnia:wink:

Opublikowano

Chcę zobaczyć jakie masz a nie że nie wierzę, wątku mi się nie chce szukać :decayed:

Opublikowano

Łopaty:wink: te takie oklepane

Opublikowano

Ja w środę zakładam.

Opublikowano

Mam ten plus ze ide do garazu lewarek 30 minut i po sprawie:wink: Oby tylko BT nie zasypało za 3 tyg:facepalm:

Opublikowano

a mnie wsio jedno i lato i zima 18:decayed:

Opublikowano
a mnie wsio jedno i lato i zima 18:decayed:

kto bogatemu zabroni:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.