Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szalejecie dzisiaj panowie :naughty::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kndy1nza2ndcsodqzotewft.jpg
Opublikowano

29018_526652040712600_705762221_n.jpg

:naughty:

Opublikowano

96c73fd195773975d8be4c2bdd13aea9.jpg?1361633667:polew:

1c25e6651ead3e21752e4788f6558846.png?1361608856

No ta to mnie rozje.ala:slina::slina:

059414b5b962eb94d57e994401f3c154.jpg?1361633247

fff1a85691765ceb0c9f48aa63bc9047.jpg?1361635764

b0b8d84a3b28780cfb8342d4264e0269.png?1361608856

10d07e25fba1ff07bf9238c272824c4b.png?1361574111

750888d569f4cdeecd294ff39b69d81a.jpg?1361543901

Opublikowano
czemu nie sprzedałeś mi tych felg? :facepalm:

Bo cię nie stać?

byś się młody zdziwił :wink: ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Co ty masz z tymi okazjami? :grin::grin:

czasami wolę kupić coś taniej, równie dobrego. tak trafiłem np. mój tylny zderzak :whistling: czy Ty masz jakiś problem ostatnio ze sobą?

Opublikowano

Ku.....wa co tu sie dzisiaj dzieje :decayed:

primo 1. PUMA zabije Cię jak nie założysz tematu Łachudro jedna :decayed:

primo 2. Marcin i Włodi ...pewnie znacie nowinę od Dońka...kiedy szlachta zaczyna zlot w BT :decayed:

primo 3. nie mogę się doczekać wiosny i zlotu w BT (bo to bedzie ostatnie kurs na zimówkach) :decayed:

Opublikowano

A jaki Marcin :wink: no ja słyszałem że Wlodi zażyczył sobie pokój z Młodym :polew:

Opublikowano
czemu nie sprzedałeś mi tych felg? :facepalm:

Bo cię nie stać?

byś się młody zdziwił :wink: ale fakt, póki co mam w miarę ładne felgi, poczekam na okazję może trafi się coś lepszego niż za 7 tys :whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Co ty masz z tymi okazjami? :grin::grin:

czasami wolę kupić coś taniej, równie dobrego. tak trafiłem np. mój tylny zderzak :whistling: czy Ty masz jakiś problem ostatnio ze sobą?

?????

Opublikowano
A jaki Marcin :wink: no ja słyszałem że Wlodi zażyczył sobie pokój z Młodym :polew:

no jak? jaki?? Ty !!

a Włodi ma mieć łoże małżeńskie z Młodym z drogi (cokolwiek to znaczy :grin:)

Opublikowano

Ja to proponuję że jak Dominik będzie zamawiał pokój niech im załatwi jakoś dalej bo po co mamy ich słuchać w nocy :decayed:

Opublikowano

Co Wy pier**licie ja mam pokój 5-cio osobowy w tym 4 kobietki:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Co Wy pier**licie ja mam pokój 5-cio osobowy w tym 4 kobietki:p

memory five-wladi i wszystko jasne:)

chyba jak sobie zerwiesz z kalendarza :polew::polew:

Opublikowano

Jeden uj ważne że będą d*py ale chyba dobrze że z kalendarza;):thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Jeden uj ważne że będą d*py ale chyba dobrze że z kalendarza;):thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

no i to jest prawidłowe podejście :decayed::decayed:

Włodi i za to Cię lubię :naughty:

Opublikowano
Ku.....wa co tu sie dzisiaj dzieje :decayed:

primo 1. PUMA zabije Cię jak nie założysz tematu Łachudro jedna :decayed:

primo 2. Marcin i Włodi ...pewnie znacie nowinę od Dońka...kiedy szlachta zaczyna zlot w BT :decayed:

primo 3. nie mogę się doczekać wiosny i zlotu w BT (bo to bedzie ostatnie kurs na zimówkach) :decayed:

Artur wszystko już ogarnięte a jak będziesz w weekend to obgadamy szczegóły:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

ja tam do BT na zimówkach nie polecę :grin::decayed:

Opublikowano
ja tam do BT na zimówkach nie polecę :grin::decayed:

no ja kozak ciąć nie będę...do już swego czasu o ile się nie mylę Hamer przejechał :kwasny:

Opublikowano

Pany widujecie może jeszcze gdzieś w sklepach sputnik? Bo u mnie nie ma coś:co:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.