Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam się nad sprzedażą swojej B6 i o kupnie drugiej z Q i biksem w 1.8T :whistling:

Tylko ceny w DE jakoś zabijają :whistling:

http://www.autoscout24.eu/Details.aspx?id=229624243&cd=634991251660000000&asrc=st :whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehe z tym Bixem to dowaliłeś:decayed:

Opublikowano
Hehe z tym Bixem to dowaliłeś:decayed:

Czemu? imo trochę za dużo roboty żeby biksa wstawić zamiast h7 :kwasny:

Opublikowano

Tak wgl rozklejał ktoś swoje bixy?

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Hehe z tym Bixem to dowaliłeś:decayed:

Czemu? imo trochę za dużo roboty żeby biksa wstawić zamiast h7 :kwasny:

Gwerty ci z nich zrobi Bixy:hi:

Opublikowano
Tak wgl rozklejał ktoś swoje bixy?

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Hehe z tym Bixem to dowaliłeś:decayed:

Czemu? imo trochę za dużo roboty żeby biksa wstawić zamiast h7 :kwasny:

Gwerty ci z nich zrobi Bixy:hi:

I niech dokupi spryski, zderzak, samopoziom..

Z gówna bicza nie ukręcisz, jakby to moje truchło miało manual + Q to jeszcze jeszcze, ale...

Opublikowano

nie pierdziel tylko rezaj :grin::grin: :wink:

@ PUMA

Ja poległem przy rozklejaniu, swoje kąpałem w wannie i wyszło super :thumbup1:

Opublikowano
nie pierdziel tylko rezaj :grin::grin: :wink:

Nieopłacalne imo... Koła, bixy, q, manual, sline... Taniej kupię nowszy samochód z tymi pierdołami.

Opublikowano

kto bogatemu zabroni :decayed:

Opublikowano
kto bogatemu zabroni :decayed:

Ta, za 1200 miesięcznie na pewno się szybko tego dorobię :polew:

Opublikowano

No widzisz, czyli zostało ci tylko rezanie :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
nie pierdziel tylko rezaj :grin::grin: :wink:

@ PUMA

Ja poległem przy rozklejaniu, swoje kąpałem w wannie i wyszło super :thumbup1:

Majster a czym rozklejałeś?

Opublikowano
nie pierdziel tylko rezaj :grin::grin: :wink:

@ PUMA

Ja poległem przy rozklejaniu, swoje kąpałem w wannie i wyszło super :thumbup1:

Majster a czym rozklejałeś?

Ja swoje opalarką rozklejałem.

Opublikowano

No przecie napisałem że poległem :wink:

Próbowałem opalarką, może i by dało radę rozkleić, ale później i tak nie doprowadzisz tego plastiku do stanu pierwotnego....

Ja wymontowalem soczewkę i wszystkie żarówki i zrobiłem płukankę...

Najpierw roztwór woda demineralizowana-izopropanol potem sam izopropanol żeby nie było zacieków, na koniec suszenie opalarką i metodą kaloryferową :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
nie pierdziel tylko rezaj :grin::grin: :wink:

@ PUMA

Ja poległem przy rozklejaniu, swoje kąpałem w wannie i wyszło super :thumbup1:

Majster a czym rozklejałeś?

Ja swoje opalarką rozklejałem.

I co jakieś złe skutki są?

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Jak wywalam ten pomarańcz w kierunkach to takie żarówki musze zamontować?

PY21W OSRAM DIADEM CHROME 2SZT DO KIERUNKOWSKAZÓW (3053879494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
nie pierdziel tylko rezaj :grin::grin: :wink:

@ PUMA

Ja poległem przy rozklejaniu, swoje kąpałem w wannie i wyszło super :thumbup1:

Majster a czym rozklejałeś?

Ja swoje opalarką rozklejałem.

I co jakieś złe skutki są?

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

Jak wywalam ten pomarańcz w kierunkach to takie żarówki musze zamontować?

PY21W OSRAM DIADEM CHROME 2SZT DO KIERUNKOWSKAZÓW (3053879494) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Żadnych tylko widać że lampa była rozklejana po otwarciu maski, ale kto na to patrzy:wink:

Opublikowano
Zostawił bym tak jak jest. Ładnie się front prezentuję:wink:

+1

Opublikowano

Ooo dzięki. Kurde zapomniałem ci tych zdjęć przesłać:facepalm:

Opublikowano
Ooo dzięki. Kurde zapomniałem ci tych zdjęć przesłać:facepalm:

Spoko już mi Radek virtuala zrobił :decayed:

Opublikowano

Ta moja pamięć:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.