Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie, ładnie :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ładnie, ładnie :wink:

Powinniśmy właśnie siedzieć przy stole i chlać wiadrami, a nie przy kompach siedzieć... :facepalm:

Opublikowano

ja tam sączę :decayed:

tydzień później byłaby Bukowina i też bym chlał

Opublikowano
ładnie, ładnie :wink:

Powinniśmy właśnie siedzieć przy stole i chlać wiadrami, a nie przy kompach siedzieć... :facepalm:

oj tam , ochleją się bimbru potem się obrzygają i pójdą spać :grin:

Opublikowano
ładnie, ładnie :wink:

Powinniśmy właśnie siedzieć przy stole i chlać wiadrami, a nie przy kompach siedzieć... :facepalm:

nic nie mów :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Nie pogra nikt w medala po sieci? :whistling:bo nudą wieje

Opublikowano
a czemu Cię nie dziwi??

jak oglądasz to sam widzisz jak grają :doh:, cały czas obiecują że dużo się zmieni w grze polskiej reprezentacji a jest jeszcze gorzej

Wszędzie, nie tylko w piłce nożnej. W końcu muszą coś mówić, żeby ludziom mordy pozamykać. Nie pograłby ktoś w medal of honor po sieci? Wczoraj graliśmy na czterech, ale to za mało, potrzeba więcej użyszkodników, żeby był większy fun :whistling: w razie co uderzać do kolegi DudsA4 wytłumaczy wszystko co i jak i da linki :wink: zachęcam!

A jaki medal? W GT5 bym pograł z ekipą chętnie:naughty:

Opublikowano

Kierwa B6 stoi u lakiernika i nie mam co w weekend robić:facepalm:

Opublikowano

:polew:

czemu Bankomata ?

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Kierwa B6 stoi u lakiernika i nie mam co w weekend robić:facepalm:

co malujesz :naughty:

Opublikowano

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::laughing2::laughing2::laughing2::laughing2::lol1::lol1::lol1:

robił za bankomat jak sie wszystkim kasa skończyła :polew:

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi co jest w tym lusterku??

P3091016.jpg

Opublikowano

A co ma w nim być. Zwykłe lusterko.

Opublikowano

52684210151560837313638.jpg

88363544045630603645610.jpg

88376910151564710113638.jpg

:hi:

Opublikowano

:polew:

czemu Bankomata ?

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Kierwa B6 stoi u lakiernika i nie mam co w weekend robić:facepalm:

co malujesz :naughty:

Na drzwiach mi sie purchel zrobił:facepalm:(ori lakier) I przy okazji S-line front spasuje:decayed:

Opublikowano

Chi on Vimeo

:shock3::slina::kox::evil::dancing::thumbup1::pali::guma::grzywa::wstydliwy::radocha::sexinbed::sexinbed::sexinbed::sexinbed::sexinbed:

Opublikowano

Ktoś mi przedni zderzak porysował :thumbdown:

Trzeba eslajna rezać!

Opublikowano

a kurde ja myslałem ze ten cien to jest jakas maskownica pod kabelki a to mnie kurde zrobiło w balona...kurde bo kompa mam pod światło i kurde takie złudzenie;/;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.