Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia


neever

Rekomendowane odpowiedzi

aha dzieki bo nurtowalo mnie to pytanie strasznie :) dzieki koedzy za odp

tylko będziesz co chwila lukał na niego :naughty:

staniesz gdzieś między blokami i sie przerazisz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam Floride i pomimo tego, że jest krótka świetnia sobie radzi. Zasięg ok. 5-6 km. Co jeszcze zaliczam na plus tej antenki to, że nie jest kąskiem dla złodziei z racji tego, że nie można łatwo wymienić kabla po odcięciu go. Po kradzieży nie odsprzedadzą już tego jako "mało używanej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście kol. Defendera i pomimo mojego szacunku dla jego wiedzy, a przede wszystkim pasji, nie sugerowałbym się tym rankingiem. Zaznaczam, że bardzo lubie Arka.

Podam tylko jeden przykład. Co do reszty nie bedę sie rozpisywał.

Miejsce pierwsze: Wsród naprawdę wspaniałych anten znalazł sie President texas.

uwierzcie mi, że to (choć całkiem ładna) śmietnik.

Jeśli miałbym umieścić ja w tym rankingu, to znalazła by sie pomiędzy 7, a 8 miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chcę zmienić moją Floridę na coś dłuższego, ale montażowa przymocowana do klapy bagażnika na wysokości lampy.

Czy możecie polecić antenę do tego typu mocowania? No i do uchwyt, zwykły czy droższy? Kabel chciałbym pociągnąć pod tapicerką klapy w kierunku podsufitki i dalej powrót boczkiem i progiem do przodu.

Celuję w Presidenta o długości do 110 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poczytałem sobie o tej antenie i jestem mile zaskoczony.

A jeśli chodzi o uchwyt to zwykły czy ten, który ma już dziurkę od góry? Wtedy nie trzeba zginać anteny.

A może ciągnął ktoś już kabel przez tylną klapę, boczek i próg aż w miejsce nóg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poczytałem sobie o tej antenie i jestem mile zaskoczony.

A jeśli chodzi o uchwyt to zwykły czy ten, który ma już dziurkę od góry? Wtedy nie trzeba zginać anteny.

A może ciągnął ktoś już kabel przez tylną klapę, boczek i próg aż w miejsce nóg?

Ja puściłem tak kabel w progu przy kierowcy u mnie idzie, na całej długości[br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 13:57_________________________________________________Co do antenki ukradli mi moją i założyłem tym razem sobie krótszą, bo stwierdziłem że mi niepotrzebny taki długi bat. Priorytetem był wygląd i żeby była krótka. Chciałem Sirio 800 Turbo, ale nie mieli w sklepie i brałem co było:

http://www.bascom.lodz.pl/Antena_CB_Lemm_AT_106-36.html

PS Akurat ruszałem w trasę i się zastanawiałem czy jednak tą jedną trasę pokonać bez anteny (i szukać sirio). Jak bym nie kupił zapłaciłbym 2 razy, stali w nietypowych miejscach dziady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem PRESIDENT IOWA http://president.com.pl/oferta/anteny/iowa/

Wieczorkiem wybebeszyłem tapicerkę, a jutro odbiorę ze sklepu, zamontuję i zrobię kilka zdjęć. Później umieszczę na forum z krótkim opisem mojego montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam IOWA w busie, w komplecie z Unidenem 510 i jestem bardzo zadowolony ciągnie dalej jak zestaw w Audi, radio Uniden 520 + Florida

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam unidena 520xl a do tego antenke sirius ml 145 i śmiga rewelka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam unidena 520xl a do tego antenke sirius ml 145 i śmiga rewelka :evil:

Generalnie ML-ki dobrze smigaja czy to Presidenta, Midlanda, Sirio czy jeszcze inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam (na busie) polecaną przez Kolegów Sirio Turbo 5000 ( w zestawie z Lincolnem ).

Moim zdaniem rewelka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam (na busie) polecaną przez Kolegów Sirio Turbo 5000 ( w zestawie z Lincolnem ).

Moim zdaniem rewelka :good:

Kiedyś testowałem tą antenę,20 km nadawanie, 30 km odbiór :good: prawie 2 metry długosci robi swoje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam (na busie) polecaną przez Kolegów Sirio Turbo 5000 ( w zestawie z Lincolnem ).

Moim zdaniem rewelka :good:

Taki zestaw, to się rozumie :good: :good: :good:

W trucku używam Magnum s9 i Santiago 1200 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z wilsona little will, poczatkowo chciałem jakas antene na stałe ale facet w sklepie poprzymierzał mocowania pod tylnia klape i srednio to chciało pasowac, na relingach nie było dobrej masy i zostałem przy metrowej magnesówce, która idelanie miesci sie na szerokosc w bagazniku a i z wjazdami do grazy podziemnych nie ma problemu. Antena pracuje z radyjkiem unidena 520 i jestem w zupełnosci zadowolony z uzyskanego kompromisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trucku używam Magnum s9 i Santiago 1200 :gwizdanie

widzę że spodobał ci się Magnum :kox:

zbieram kasę na niego :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trucku używam Magnum s9 i Santiago 1200 :gwizdanie

widzę że spodobał ci się Magnum :kox:

zbieram kasę na niego :kox:

Chcesz? Sprzedam Ci mojego. juz mi sie przejadl. Czas na jakąś zmianę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...