Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak myślicie koledzy, który zestaw lepszy biorąc pod uwagę miejsce montażu:

Radio Uniden 520XL z antenką:

-wilson little will na dachu

-sirio ML 145 na klapie tylnej w sedanie.

Mam tylko taki dylemat a potrzebna mi wasza opinia i jak ja poznam to kupuje zestawik. Z góry dzieki za odp.

pozdr

Opublikowano

Jak ML-ka ma być na klapie, to ja stawiałbym na wilsona ;) Ale zależy jeszcze w którym miejscu dokładnie ma stać ta antena

Opublikowano

Po 1,5 roku używania Wilsona mam złe wieści. Zresztą nie tylko ja.

Obudowa cewki pęka przy wejściu kabla. "Sama".

Alternatywą dla Wilsona jest Sirio AS-100.

Albo pójść dalej i kupić Sirio Turbo 1000 + magnes od Sirio ML145.

Przegub kulkowy, silny magnes, 115cm wysokości - i na klapę i na dach się nada i nie trzeba zdejmować przy wjeździe do garażu, wystarczy pochylić bata na przegubie.

Opublikowano

ja ostatnio przesiadłem się z Floridy na Ohio i powiem tak: jak dzień do nocy... :blink: na Floridzie przerywało wiadomości co chwila i słyszałem góra w zasięgu góra 4-5km... teraz zasięg jest ok. 8-10km w trasie i wszystko si :good:

Opublikowano

Koledzy, pomóżcie w podjęciu decyzji. Kupuję unidena 520, podoba mi się antena president florida (na dach) ale rozsądek podpowiada sirio 145ml (klapa bagażnika). Co wy byście wybrali jeżdżąc głównie nadwiślanką (801) i po niewielkim mieście?

Byłem zdecydowany na sirio ale zobaczyłem u Solara floridę i teraz nie wiem.

_________________________________________________

Zwyciężył rozsądek. Kupiłem sirio ml145 :kox:

Opublikowano

Ja nadal Was namawiam na antenkę Sirio 800 albo coś z Lema (wygląd bardzo podobnie). Jedna i druga montowana przez uchwyt, albo bezpośrednio jak u mnie do blachy. Obiecałem że wstawię zdjęcia jak ona się przezentuje i proszę:

48445821.jpg

95310086.jpg

Opublikowano

wolał bym dzwonek na klapie

Opublikowano

ja mam Antene fiord odpowiednik Prezisdent Florida i z Uniden 520xl jak dla mnie działa dobrze.

Opublikowano

ja używam Sirio ML145 i jestem więcej niż zadowolony :good:

Opublikowano

ja używam Sirio ML145 i jestem więcej niż zadowolony :good:

Ja tak samo :good:

Cieszę się, że nie kupiłem Floridy.

Opublikowano

ja używam Sirio ML145 i jestem więcej niż zadowolony :good:

A używałeś lepszych?? :tongue4:
Opublikowano

ja używam Sirio ML145 i jestem więcej niż zadowolony :good:

A używałeś lepszych?? :tongue4:

nie jestem wymagający w tej dziedzinie bo ja radio odpalam tylko raz na jakiś czas :wink4:

w NL nie używam a tak to tylko do granicy się przydaje :good:

wcześniej miałem coś nie firmowego i była tragedia.. jak przesiadłem się na tą to różnica jak niebo i ziemia :wink4:

Opublikowano
a tak samo good

Cieszę się, że nie kupiłem Floridy.

a ja się cieszę że zmieniłem ml145 na floridę w końcu nie wyglądam jak tramwaj :polew:

Opublikowano

Wygląd, jest kiepski to fakt :disgust:

Ale jak na trasie o długości 100km mijasz 10 samochodów z czego 3 mają cb to doceniasz to, że masz duży zasięg.

Opublikowano

Teraz na trasie 100km, na 10 aut to z 7 ma CB :naughty:

Opublikowano

właśnie, liczba aut z cb jest tak duża że florida starcza aż nadto

Opublikowano

Na mojej trasie właśnie nie (801) a nawet jak mają to często wyłączone.

W nocy jak jadę to taka cisza, bardzo rzadko się ktoś odezwie.

Jeździłbym lubelską ale dużo muszę nadrabiać i po oczach dostaję.

Opublikowano

tak ale przejedźcie się po niemczech czy holandii gdzie polskiego kierowcę tira lub inną osobówke z CB spotyka się raz na 50km wtedy się przydaje długi bat :wink4:

Opublikowano

tak ale przejedźcie się po niemczech czy holandii gdzie polskiego kierowcę tira lub inną osobówke z CB spotyka się raz na 50km wtedy się przydaje długi bat :wink4:

Dobrze prawisz :good:

Zawsze mówie, że antena to minimum 2 m. Reszta to tylko substytuty anteny ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.