Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia


neever

Rekomendowane odpowiedzi

Asc odbiera dalekie/słabe sygnały(rozmowy) jako szum czyli blokuje go ... Istnieje możliwość poprawienia sobie asc. Bedzie blokował tylko szum a nie rozmowy z daleka , ale to kosztuje i nie każdy serwis sie tego podejmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asc odbiera dalekie/słabe sygnały(rozmowy) jako szum czyli blokuje go ... Istnieje możliwość poprawienia sobie asc. Bedzie blokował tylko szum a nie rozmowy z daleka , ale to kosztuje i nie każdy serwis sie tego podejmie :)

W Sinadzie, w Częstochowie 20 PLN ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sinadzie jeszcze nie tak dawno bylo po 50 :>

Hmm... :mysli:

To cosik sie pozmieniało, albo byłem nieświadom posiadania niezłego rabatu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulowałem w kilku Preziach i zawsze zmiana na :good:

Znika efekt ucinania końcówek, choć i tak wszystko zależy od "ruchu" w eterze.

Generalnie nie jestem zwolennikiem tego wynalazku. Nauczony jestem gałkologi i wolę sobie sam pokręcić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie chcesz sprzedac herberta ?

Te z ASC juz wyprzedałem. Ostał mi sie jeden "stary", ale to juz element kolekcji.

Jak chcesz, to teraz mam Emperora Shoguna, SS3900, Magnum S9, Alana 555, Alana 28 "GOLD", President Harrego.

Chyba cos jeszcze by sie znalazło, ale dawno do garaży nie zagladałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same rarytaski masz :) Ehh szkoda ze herberta nie chcesz opylić . Hmmm smiem myśleć że posiadasz sklep albo serwis CB ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same rarytaski masz :) Ehh szkoda ze herberta nie chcesz opylić . Hmmm smiem myśleć że posiadasz sklep albo serwis CB ? :>

Ani jedno, ani drugie. Lubie po prostu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę , ja też lubie CB ale nie mam az tak bogatej kolekcji :) Uniden mady in Filipines :> Walker , Supercom i Johny II ASC

ale najprawdopodbniej będzie jeszcze Herbert ale niewiadomo kiedy :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę , ja też lubie CB ale nie mam az tak bogatej kolekcji :) Uniden mady in Filipines :> Walker , Supercom i Johny II ASC

ale najprawdopodbniej będzie jeszcze Herbert ale niewiadomo kiedy :(:(

Bardzo dobre radio. Jeden z najbardziej udanych modeli Presidenta.

Ale może skończmy OT, bo przyjdzie MOD i rozdzieli "kropkami"

Wracając do tematu.

Pisałeś juz o potrafiących zardzewieć promiennikach anten Presidenta. To fakt. Czasem sie zdarza.

Spróbuj jednak kiedys potestować WA 27.

Chyba najsprawniejsza i niezniszczalna antena Presidenta. Wygląd co niektórych odstrasza, ale działanie powalające na kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie smigam na ML-145 Sirio jak tylko będe miał możliwość dostępu do niej to z miłą chęcia ja zobacze . Miałeś styczność z midlandem PC6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH. Moja pierwsza antena na trucku.

Generalnie bez rewelacji. Przy swojej długości powinna być lepsza.

Dodatkowo wilgoć wnika do cewki i śniedzieje. Co najmniej raz na pół roku trzeba konserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką Panowie polecacie antenkę na mobila ?. Radio President Lincoln. Potrzebny zasięg to ok 15 km

Sprzęt używany sporadycznie (1 w tygodniu) na busie. Czasami będzie potrzeba przeniesienia na A4.

Musi być więc magnes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka długość cię miej wiecej interesuje ? Dość spora czy im mniejsza tym lepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość nie gra roli, wiadomo, ze dłuższa lepsza ( powiedzmy 1,5-2m). Co w ogóle myślicie o Lincolnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką Panowie polecacie antenkę na mobila ?. Radio President Lincoln. Potrzebny zasięg to ok 15 km

Sprzęt używany sporadycznie (1 w tygodniu) na busie. Czasami będzie potrzeba przeniesienia na A4.

Musi być więc magnes

No wiesz. Lolek to pierwsza liga, więc tylko pirwszoligowa antena do niego pasuje ;)

Sirio 5000 (Turbo lub Performer), Sirtel Santiago 1200, Lemm 2001 Turbo.

Presidenta WA 27 nie polecam ze wzgledów estetycznych. O ile na busie bedzie OK, to z Audi będzie się "gryzła".

Do tego podstawa magnesowa 16 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...