Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wybór anteny do CB-Radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdecydowalem sie na sirio snake, gdzie w avancie najlepiej umiescic uchwyt?radio mam na stale w schowku,pzdr

Opublikowano

A ja mam pytanko: jak sprawują się antenki na tych uchwytach do relingów. Można porównać jakość odbioru do montażu stricte w dachu? Czy to nie ma znaczenia??

Opublikowano

ale relingow nie mam :P

:blink: avant bez relingów jest jak pomidorowa bez makaronu .

Antena działa tak jak powinna na tych uchwytach . Nic nie przeszkadzają w odbiorze , strojeniu itd

:hi:

A ja mam pytanko: jak sprawują się antenki na tych uchwytach do relingów. Można porównać jakość odbioru do montażu stricte w dachu? Czy to nie ma znaczenia??

Opublikowano

A ja mam pytanko: jak sprawują się antenki na tych uchwytach do relingów. Można porównać jakość odbioru do montażu stricte w dachu? Czy to nie ma znaczenia??

Pamiętaj, że wszystko zależy od dostrojenia. Jeśli antenę masz na stałe i w dodatku dostrojoną to lepiej niż jak miałbyś ją stawiać np. na dach.

Opublikowano

A ja mam pytanko: jak sprawują się antenki na tych uchwytach do relingów. Można porównać jakość odbioru do montażu stricte w dachu? Czy to nie ma znaczenia??

Pamiętaj, że wszystko zależy od dostrojenia. Jeśli antenę masz na stałe i w dodatku dostrojoną to lepiej niż jak miałbyś ją stawiać np. na dach.

antenka na stałe: w sensie że uchwyt do relingów jest na stałe w jednym miejscu+strojenie??

Opublikowano

Uchwyt do relingów najlepiej gdzieś w okolicach środka dachu dać ,wtedy antena ma najlepsze właściwości i jej praca jest równomierna. Potem dopiero należy zrobić pomiar SWR : )

Opublikowano

Uchwyt do relingów najlepiej gdzieś w okolicach środka dachu dać ,wtedy antena ma najlepsze właściwości i jej praca jest równomierna. Potem dopiero należy zrobić pomiar SWR : )

i wszystko jasne :>

Opublikowano

Nie ma za co :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie a co powiecie o antence Sirio Turbo 800?.. Nada się do President Johnny II?. Czy szukać czegoś innego? :mysli:

Opublikowano

Antena o niezłych parametrach , ale jeżeli miałbym wybierać wolałbym o stokroć Siro ML145

Opublikowano

Antena o niezłych parametrach , ale jeżeli miałbym wybierać wolałbym o stokroć Siro ML145

Zgodze się z Tobą, ale chodzi mi troche o wysokość :)... Chcę coś do 100cm.

Opublikowano

Antena o niezłych parametrach , ale jeżeli miałbym wybierać wolałbym o stokroć Siro ML145

Zgodze się z Tobą, ale chodzi mi troche o wysokość :)... Chcę coś do 100cm.

Sirio AS100, bardzo dobra antena w przyzwoitej cenie :naughty:

Opublikowano

No kolega mnie uprzedził :gwizdanie:

a z Johnym bardzo ładnie współpracuje ... tylko jeszcze dobrze ją trzeba zestroić

:hi:

Opublikowano

Panowie taka szybka decyzja..

trafia mi sie antenka nowka sztuka president missouri za 180zł..

bedzie jezdzila z unidenem 520xl (do tej pory miałem wilsona http://www.allegro.pl/item830559836_antena_cb_wilson_little_will_orginalna_nowa_fv.html i byłem średnio zadowolony :disgust:

nie zalezy mi na nie wiadomo jakim zasiegu tylko bardziej na jakosci..

brac??

Opublikowano

Raczej president missouri lepsza od Wilsona nie będzie, droższa napewno:)

A stroiłeś Wilsona? Pytam bo ja po zestrojeniu tej antenki jestem z niej bardzo zadowolony :naughty:

Opublikowano

Raczej president missouri lepsza od Wilsona nie będzie, droższa napewno:)

A stroiłeś Wilsona? Pytam bo ja po zestrojeniu tej antenki jestem z niej bardzo zadowolony :naughty:

jak mi koles w zakladzie zakladal to pamietam ze cos tam ucinal z konca.. takze dostrojona niby jest.. czyli missouri nie bedzie lepszym rozwiazaniem od tego wilsona?

powiem jeszcze ze antentke mam na rogu klapy w sedanie... moze to ma jakis wplywa na slabe osiagi tego wilsona?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam .

Niedawno dołączyłem do użytkowników CB , mój zestaw to :

Uniden pro 520 XL + Wilsona Little Will

Jak na antenke dla początkującego jestem zadowolony :>

Nawet robiłem z kumplem porównanie odjeżdzaliśmy od siebie w przeciwna strone co chwila gadając i komentując jakość rozmów i wyszło że antenka ma podobny zasięg co Midland Ml 145 - oczywiście znajomy też ma Unidena 520 i dobrze zestrojoną antenke.

Więc polecam taki zestaw , przynajmniej dla początkującego niewymagającego użytkownika

Zasięg antenki ok 7-8 km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.