Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy co sie nawinie i jak bedzie z $ ...

Te od Passata CC są :kox: :kox:

http://motoallegro.pl/nowe-felgi-18-opony-vredestein-vw-audi-seat-hit-i1204141225.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na zimowki mi proponujesz? :naughty:

nie mówię że w tym rozmiarze :decayed: Ale wzór jak dla mnie za***isty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole bez albo jak najciensze zeby wszystko czuc :decayed: Kazda faldke , nierownosc i dolek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole bez albo jak najciensze zeby wszystko czuc :decayed: Kazda faldke , nierownosc i dolek :polew:

Tak najlepiej :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole bez albo jak najciensze zeby wszystko czuc :decayed: Kazda faldke , nierownosc i dolek :polew:

zaloz 22'' bez gumy i na tory :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i racja :)

Ostro zastanawiam sie czy jakies szerokie zdrowe 19 czy jakies 20" :)

na 19" jest już chyba kiepska jazda, a co dopiero 20", tyle że wyglądała by suka :kox:, ale szeroka 19 tez zrobi robotę :kox:

Glinek z naszego forum jeździ na 20'' i mówi że nie ma różnicy w komforcie między 19 a 20. Tylko musisz dobry zawias dać żeby kozy nie było :) Tak czy inaczej będzie się ładnie prezentować jak dobre koło dobierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Ja tam wole bez albo jak najciensze zeby wszystko czuc :decayed: Kazda faldke , nierownosc i dolek :polew:

Tak najlepiej :naughty:

:polew:

to wrzuć jeszcze zamiast foteli siedzenia ze starego tramwaju z duroplastu :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdg mnie jeden cutas czy 19 na profilu 35 czy 20 na proflu 30... I tak trzeba uwazac i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdg mnie jeden cutas czy 19 na profilu 35 czy 20 na proflu 30... I tak trzeba uwazac i tak...

to ja juz sam nie wiem. czytam długo forum , nigdy nie jezdziłem na kołach wiekszych niz 17" ale....

z tego co wyczytałem przez te kilka lat to : miedzy 17" a 18" jest minimalna różnica w komforcie , miedzy 18" a 19" nie ma zadnej różnicy , teraz czytam ze miedzy 19" a 20" tez nie ma.

Czyli reasumując na 20" jest tylko lekko gorszy komfort jazdy niz na 17" ??? gicior :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdg mnie jeden cutas czy 19 na profilu 35 czy 20 na proflu 30... I tak trzeba uwazac i tak...

to ja juz sam nie wiem. czytam długo forum , nigdy nie jezdziłem na kołach wiekszych niz 17" ale....

z tego co wyczytałem przez te kilka lat to : miedzy 17" a 18" jest minimalna różnica w komforcie , miedzy 18" a 19" nie ma zadnej różnicy , teraz czytam ze miedzy 19" a 20" tez nie ma.

Czyli reasumując na 20" jest tylko lekko gorszy komfort jazdy niz na 17" ??? gicior :good:

moskal czytaj uważnie różnica jest tylko między 15" a 20" reszta to wymyślanie :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal czytaj uważnie różnica jest tylko między 15" a 20" reszta to wymyślanie :polew:

wiem z własnego doswiadczenia ze miedzy 15" a 17" tez jest za***ista różnica :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal czytaj uważnie różnica jest tylko między 15" a 20" reszta to wymyślanie :polew:

wiem z własnego doswiadczenia ze miedzy 15" a 17" tez jest za***ista różnica :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

między gumą 225/45/17 a 235/45 jest różnica. ja teraz przejdę z 225/45/17 na 235/35/19 i mam stracha :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal czytaj uważnie różnica jest tylko między 15" a 20" reszta to wymyślanie :polew:

wiem z własnego doswiadczenia ze miedzy 15" a 17" tez jest za***ista różnica :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

dokładnie :wink4:

a czytając co niektórych w odpowiednim do tego dziale to dla nich różnicy między 16" a 19" wogóle nie ma :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...