Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na początku stycznia na tej giełdzie i lipa straszna, z s-line nic nie mieli :angry:

o której godzinie byłeś tam na giełdzie? tam się rarytasy rozchodzą w nocy :cool1:

fajny projekt nosb :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o 8 rano, pytałem wszedzie, nik nie słyszał nikt nie widział, wszyscy ciemni byli :polew:

ogólnie jestem ciekaw tego projektu, bo skompletować graty to nie lada wyczyn, finansowo napewno ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 8 rano, pytałem wszedzie, nik nie słyszał nikt nie widział, wszyscy ciemni byli :polew:

ogólnie jestem ciekaw tego projektu, bo skompletować graty to nie lada wyczyn, finansowo napewno ;(

przód już jest, najdroższe w tej zabawie to tylnie błotniki niestety, a Towar na rynku wtórnym mocno deficytowy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgladam sie ale chyba i tak skonczy sie w aso.

Nie wiem czy chce biala. Kazdy chce biale auto... A ja lubie na pohybel :) Do poznania mam za daleko. Szukanie tylnich cwiar przypomina szukanie igly w megastoku siana. [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 23:07_________________________________________________Rozgladam sie czasami ciagle za kolorem :) Czarny odpada ( jak mowilem : ciezko utrzymac + ginie ksztalt / body ) , bialych za duzo sie robi ( kazdy chce bialy ) , nie chce zadnych oczojebnych tez :no: ( typu nogaro , imola , lambo orange ) . Do tego wolalbym jakis nie idacy na rs4 fabrycznie bo to takie rs4 bedzie jak ja atleta :D

Auto ma byc stonowane , eleganckie i agresywne bron boze krzykliwe :)

Wczoraj kolunio podeslal mi fotki m3 w space gray i wpadl mi w oko. nie za jasny nie za ciemny :) Ciagle elegancki i super widac ksztalt auta.

Prawdopodobnie w aucie beda detale typu : maska i lusterka carbon + ciemne szyby i wszystko chromy czarny mat/polysk .

Tutaj pelno fot koloru :

http://www.m3post.com/forums/showthread.php?t=89516&page=3

I dla leniwcow :

attachment.php?attachmentid=154528&stc=1&d=1210786482

attachment.php?attachmentid=154536&stc=1&d=1210786527

100_2421.jpg

100_2422.jpg

M3a.jpg

attachment.php?attachmentid=170797&stc=1&d=1216689439

modm31.jpg

M3%201capa%20cera%20%202645%20%282%20of%202%29.jpg

4003124889_3b6186e3e8_b.jpg

M3%20capa%201%20cera%201.jpg

M3%20capa%201%20cera%205.jpg

M3%201capa%20cera%20%202652%20%281%20of%201%29.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z najlepszych kolorów w utrzymaniu :good:, taki cicho ciemny będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam :wink4: Pozatym pokazujesz mi klape od zwyklej b7 nawet nie sline ;) od rs4 sa inne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sorry tylko boki sa Ci potrzebne?

ile bylbys w stanie dac za tylne boki znam tu taki firme co sprzedaje uzywki z drogich aut i widzialem ze maja rs4 rozbitka

tylko musze wiedziec jaka cena by Cie interesowala wiem ze jak najtaniej ale jakas baza musi byc :)) a ja nie mam pojecia [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 12:54_________________________________________________http://cgi.ebay.de/org-Audi-RS4-8E-B7-Tur-hinten-rechts-HR-H-R-Limousine-/270615152333?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3f01eb86cd[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 12:58_________________________________________________http://cgi.ebay.de/orig-Audi-RS4-8E-B7-Tur-hinten-links-HL-H-L-AVANT-/270617448741?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item3f020e9125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie ile chca + za fatyge tez cos dostaniesz :wink4: Ucieta pupa po pogu i polowie tylniej szyby + tylni zderzak i lampy w blotnikach + nadkola ewentualnie i wykladziny bagaznika oraz drzwi tylnie nawet same poszycia. Klape mam reszta niepotrzebna :)

Na ebay nawet nie szukam. Ceny nieprzystepne + wysylka do pl wiec sie nie oplaca. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do 2och firm i niestety musze Cie zmartwic zaden sprzedawca nie chce tego wycinac _bo za duzo roboty! _ sprzedaja cala karoseie (jesli maja po dzwonie) w calosci

tylko to co sie da odkrecic mozna kupic

drzwi kompletne (szyby - wsztyko caly wypas) jakis 1000zl za sztuke - tak ze nie ma rarytasow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spytaj ile za całą golą kaste no i do sedana ;) Albo przyjade sE wytne jesli tylko maja i w dobrej kasie :naughty: no z drzwami nie ma po 7 stowek mozna kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe :) jeszcze nic nie jest postanowione :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nadkola? wyciete z blotnikow? czuje, ze Nosb wezmie w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...