Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

koło naprawde robie wrażenie :) Ale jazdy na tym nihya nie będzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem za duże :/ Jak ty będziesz zapierd... po dziurach na 20"?

on tym autem nie bedzie jezdzil, postawi na podworku i tyle, jak zrobi w tym roku z 200km to bedzie dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to pier#$le :) Od kielc do skarzyska mam nowa elegancka obwodnice :) Od domu do dziewczyny tez ok :) Nikt nie mowil ze to auto na codzien ma byc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie racja ogólnie auto jest robione z czystej zajawki nie na wyścigi czy jako taxi :decayed:

Zawsze możesz zapodać 17" i poupalać dziada tyle że jakieś przeróbki zacisków musiał byś zrobić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde :D zajrzałem w twój temat z 1h temu,teraz przeczytałem i napisałem od razu :decayed:

ahaa :>

a jak poszukiwania tyłka ? :)

tam ludzie coś pisali ,że kup teraz ledwo kliknięte zostało i pół forum wie.

DAJ LINKA :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam ! Cwiar niestety nie ma nic na razie : jedynie do kombi udalo mi sie namierzyc ale co mi po nich :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rób kombi :D

I jeszcze do tego znalazłem Ci dobrą ofertę, tylko coś podejrzano tanio, może podróby jakieś :mysli: :mysli:

http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-Audi-R8-Complete-Full-Ceramic-Brake-Set-/180625439744?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2a0e1d7c00#ht_1213wt_1139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce mam z b5 pozostale : 345 mm na 6ciu tloczkach. Stykna mi spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych namierzonych z kombiaka pisałeś wcześniej,śledzę temat :wink4:

No,to w weekend nowe zdjęcia ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie racja ogulnie auto jest robione z czystej zajawki nie na wyścigi czy jako taxi :decayed:

Zawsze możesz zapodać 17" i poupalać dziada tyle że jakieś przerubki zacisków musiał byś zrobić :kox:

kolego popraw to bo w oczy razi

Nosb daj tu linka tego silnika bo az sie zaciekawilem V8 344PS czy V8 420/450PS ale to bedzie latac :))

gartki felg te z Q7 sa piekne

a te 20"bbs to nuda straszna do wozu bym takich nie zalozyl bo nic nowego ten wzor nie wnosi

Nosb masz numery tych nadkoli (blach)tylnych zapytam kolegi co pracuje w audi moze by mu sie udalo kupic po cenie zakupu wiec bys mial nowe z rabatem czasem taniej czesci u niego kupowalem niz na allegro albo ebay byly wystawione i nowki z gwarancja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorwal silnik z RS4 B5 kompletny, pojechal ogladac :wink4:

ciekawe, czy przytarty :decayed:

...ale pewnie koles nie wie co ma [mysli, ze zwykle 2.7 to i taka cena], FARCIARZ !! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz Fly slepej kurze tez sie czasem ziarnko trafi :)))) :polew::decayed:

ale teraz to on bedzie latal ta maszyna :)) podejrzewam wlasnie ze tak jest jak mowisz koles mysli ze ma zwykle 2,7t warto by to jakos odpalic sprawdzic stan techniczyny czy cos nie wysypane ale Nosb ma czas to na czesci rozbierze przeczysci i bedzie zapier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb daj tu linka tego silnika bo az sie zaciekawilem V8 344PS czy V8 420/450PS ale to bedzie latac :))

gartki felg te z Q7 sa piekne

Na opisie ma

OZESZ TY KUR..... :D Maly surprajs pod maske : silnik z rs4 b5 :D jaaa <sex> 400 + dziendobry :)

więc silnik ponad 400 kuca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...