Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

starszy starszy ale w chooooj mocniejszy :tongue4: po tyn filmiku tez mnie na białe naszło :polew:

ja to choruje na taką białą sucz :slina: najlepiej jakby mi ktoś delikatnie w tylną ćwiare wjechał to bym od razu ogarnął temat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto na 95% nie bedzie w zime ujezdzane. Szkoda zeby ktos zawadzil na sliskim o nią , pozatym robie malo km auto mam na przejazdzki i bez sensu kupowac zimowki za 1500 najbiedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogolnie. Auto w sumie nie poskladane do konca , zimowek nie mam zeby weszly na te hamulce ( trzeba by jakies 18" ) , ja sie uslizne , ktos nie wyhamuje itp. W zime łatwiej o takie zajścia . Generalnie zakladam, ze autko zimuje w garazu :) Ale nie wiem czy wytrzymam bez niej: sie okaze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze ledwo suke poskladalem ( nawet nie do konca ) i znow by trzeba silnikiem wyjezdzac a do tego by wartalo wrzucic od razu odpowiednie sprzeglo zeby po 3 razy nie rozbierac :mysli:

jak masz okazję w dobrej cenie to brać,i niech czekają, a jak będziesz się nudził to w zimę można na spokojnie włożyć :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zakladam, ze autko zimuje w garazu :) Ale nie wiem czy wytrzymam bez niej: sie okaze :decayed:

Zawsze się zdarzy jakiś suchy, słoneczny, mroźny dzionek, a wtedy... :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zakladam, ze autko zimuje w garazu :) Ale nie wiem czy wytrzymam bez niej: sie okaze :decayed:

Zawsze się zdarzy jakiś suchy, słoneczny, mroźny dzionek, a wtedy... :naughty::kox:

na letnich 20"... :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni czytałem Temat!! Robota pełna podziwu, najlepszy projekt jaki widziałem :kox: dokończ wnętrzę na czerń i będzie malina :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód z B7 , czarny dach , czarne lusterka , biały kolor :decayed: jak dla mnie to dwie krople wody :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...