Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

kolor auta trzeba dobrać do felg, obniżenia oraz ew dodatków..

tutaj masz fotki kolorów :

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=27501&st=0&sk=t&sd=a&start=300[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:28_________________________________________________img08.jpg

http://www.samochodyswiata.pl/viewtopic.php?f=6&t=27501&start=220&st=0&sk=t&sd=a[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________Rs4 sam w sobie jest piękny więc nie ma znaczenia jaki kolor siekniesz i tak będzie :kox:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:29_________________________________________________jedna ważna sprawa...trzeba mieć ori lusterka..dyfuzory i wydechy...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:30_________________________________________________2519597456_f0680f0baa_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mowicie ze biale z czarnym dachem klepane i mnostwo ich... Pokazcie mi je na ulicy :) Troche jezdze , mijam i jakos nie widze zeby ich bylo za duzo :wink4:

Brysio dzieki zadzwonie jutro i podpytam :) moze sie cos ustali.

Adam zgodze sie ze jaki kolor nie poloze i tak bedzie dobrze sie prezentowac : mniej lub bardziej ale dobrze :)

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 23:49_________________________________________________BTW ciagle mysle nad kolorem. PRzyjmuje wszystkie rozsadne typy :) Odpada roz :P

Myslalem nad jakims ciemnym kolorem mieniacym sie na inny :) Powiedzmy jakis mooocny ciemny prawie czarny braz wpadajacy w zloty czy cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się kojarzy rs5 w kolorze miedziano-brązowym czy coś w ten deseń, kozak był :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cimg3396.jpg[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 00:23_________________________________________________Audi-RS4-Blue.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczą się tylko 2 kolory w tej chwili, pokaże na przykładzie Lamborghini Aventador :kox:

Lamborghini Aventador LP700-4 on the streets of Rome HD

LAMBORGHINI AVENTADOR LP 700-4. A RELENTLESS FORCE.

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa brazy :P

Pawel a lambo to kurde akurat nawet w rozowym by dobrze wygladalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :tongue4:

Ale Twój projekt też będzie wyglądał na każdym kolorze dobrze, ale trzeba w końcu wybrać ten unikalny niepowtarzalny kolor :wink4:

Z powyższej sondy zagłosowałem jednak za białym bo tamte kolory za szybko by Ci się znudziły :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 01:57_________________________________________________Z białym zawsze będziesz mógł pokombinować :facepalm::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak uważam że biała perła była by jednym z tańszych wyborów z proponowanych i jest :kox: Przedstawiliśmy wszystkie możliwe chyba opcje :D no chyba że:

pink02u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej widziała by ta głęboka czerwień w głębi niż ten majtkowy róż :naughty:

Ogólnie bardziej bym celował w ciemniejsze kolory z mieniącym się czymś

img_2992.jpg

p10101751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodza za mna te brazy :) Dorobie dzisiaj po setce na natrysk :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipanea Braun :good: :good: bo wchodzi lekko w złoty :cool1: ten Teak Brown już zbyt brązowy :decayed: chociaż matowy wygląda też kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...