Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chyba bardzo głodny i brudny był :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebys wiedzial :)

Zaczalem kolo godziny 14 :)

Piekne sloneczko , cieplo , zadnych innych planow na niedziele :naughty:

p1000318m.jpg

Wiec z pomoca przyjaciela :

p1000349i.jpg

Wzialem sie za robienie wiekszego burdelu niz mialem :

p1000345d.jpg

Operacja sie udala , pacjent zmarl :

p1000350t.jpg

I tak zakonczylem dzien kolo 20 :

p1000356a.jpg

Jutro/pojutrze silnik z rs4 ma trafic na miejsce. Niestety musze kupic chlodnice olejowa i weze dorobic ( zapomnialem na smierc o tym :wallbash: ) .

Pozatym troche przezbrajania : kompresor klimy przelozyc z b6 , siakies weze , skrecic sprzeglo , wszystko do kupy. FMIC material jest , bedzie ogarniany jakos niedlugo. Te tydzien do czwartku poswiecam na auto , potem na weekend mam jedna robote , po weekendzie auto abdula trafia do mnie na swapa. Skoncze i znow wezme sie za moje. Ile sie uda zrobic tyle sie uda do piatku.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne burdello :naughty::decayed:

Działaj chłopaku, działaj bo się wszyscy niecierpliwią :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tydniu jeszcze ja wpadnę na chwilę do Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chciałeś ode mnie?

Będę dzisiaj w Łącznej od 18. Maluję dokładki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wszedłem na ten temat. 64 strony a dopiero silnik wkładasz i zawias zmieniłeś :decayed: Chyba, że coś pominąłem bo szczerze nie chce mi się tego wszystkiego czytać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po weekendzie auto abdula trafia do mnie na swapa.

A co to będzie ? :)

Kurfa zagoń któregoś do sprzątania Twojego kurnika w czynie społecznym :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po weekendzie auto abdula trafia do mnie na swapa.

A co to będzie ? :)

Kurfa zagoń któregoś do sprzątania Twojego kurnika w czynie społecznym :good::naughty:

taa i co jeszcze?

posprzata i potem polowy rzeczy nie znajdzie :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz wszedłem na ten temat. 64 strony a dopiero silnik wkładasz i zawias zmieniłeś :decayed: Chyba, że coś pominąłem bo szczerze nie chce mi się tego wszystkiego czytać :gwizdanie:

He he... Dobre sobie :tongue4:

Po Tobie nie spodziewam się, że sugerujesz echać do tjunera i zostawić tam worek siana za to co można samemu :wink4:

Ale widać, że chłopak musi się nagimnastykować aby ogarnąć temat finansowo i stąd się to ślimaczy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 22:38_________________________________________________Ej, Nosb! Ten stok narciarski w tle to wpada do Ciebie na podwórko? Może jakieś bramki ustawić i kasować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co porzadkow nie bedzie nia ma czasu :decayed: No moze jakeis z grubsza :) Noo 1,8T ---> 2,7T moje eks :good:

Gregory ominales cos : wkladam juz drugi silnik i nie zmienilem zawiasu :rolleyes: A twoje coupe tez cos szybko nie idzie :tongue4:

Ale widać, że chłopak musi się nagimnastykować aby ogarnąć temat finansowo i stąd się to ślimaczy :gwizdanie

Dzieks adams za zrozumienie : chociaz jeden ktory nie pieprzy ze jak robie takie auto to musze sr** pieniedzmi :) Niestety jakby byla kasa auto by juz smigalo pomalowane takie sa realia.A tu niestety nie ma lekko :( Ale powoli do przodu ... Stok owszem ale ta dziura z woda czyli pseudo staw by ich wylapywala wiec choy z zarobku :thumbdown::tongue4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Nosb jak będziesz widział jeszcze gdzieś 2.7 z rs4 to daj znać :wink4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Nosb jak będziesz widział jeszcze gdzieś 2.7 z rs4 to daj znać :wink4::polew:

najpierw da mi znac, a nie Tobie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej Nosb jak będziesz widział jeszcze gdzieś 2.7 z rs4 to daj znać :wink4::polew:

a po co ci taki silnik? juz 2.0 sie znudziło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw da mi znac, a nie Tobie :naughty:

nie chcę być monotonny, ale :baseball:

a po co ci taki silnik? juz 2.0 sie znudziło??

nie interesuj się :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...