Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Zalety i wady tego silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

mam pytanko odnośnie tego silnika jakie są wady i zalety ewentualnie co innego z benzyny z modelu b6

wiem ,że pytanie dla wielu jest trywialne ale zamierzam kupić a4 w benzynie a jest laikiem w tym temacie

pzd

[mod]nie wydzieraj sie na nas![/mod]

Opublikowano

padaka :thumbdown:

dużo pali i żre olej do tego muł :thumbdown:

Opublikowano

kupuj 1.8T, 2.0i to total shit. Na forum jest mase info na ten temat.

Opublikowano

Jeżdżę również VW passatem 1.8T mtm i powiem tyle - Cud, miód i kokosy ;)

Opublikowano

Ja mam Alt i jestem zadowolony:D masa problemów ale ile nauki hahahaha Tak jak koledzy napisali jak masz do wyboru to kup 1.8 T.

Opublikowano

Jak benzyna to tylko 1.8T.

Aha i wyłącz Caps Locka!

Opublikowano

ja mam taką benzynkę od pół roku i wszystko jest git majonez../

Opublikowano

Jak chcesz zamulac w trasie jeżdzic przepisowo to sie nada :decayed:

Opublikowano

Ja puki co (odpukać) też nie narzekam :cool1: Co do mocy to zależy jak chcesz jeździć jak dla mnie 131 km starcza ( ale nie wiem na jak długo :kox: )

Opublikowano

Kupuj 1.8Ta będziesz zadowolony

Opublikowano

Ja mam ALT i uważam ze auto jest wystarczająco dynamiczne i puki co nienarzekam:D

Opublikowano

Ja mam ALT i uważam ze auto jest wystarczająco dynamiczne i puki co nienarzekam:D

widocznie nie jezdziłeś 1.8T :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Hehehe jeździłem. Devastation przyjacielu wyciagnij turbo z 1.8 t to zobaczymy jak to auto będzie dynamiczne :D Po drugie niemam zamiaru fisiowac kilkoma kucami pod maska, zresztą na auto trzeba trafić, jak źle trafisz to nie zależnie od modelu będziesz sie z nim męczył.

Opublikowano

Ja na ALT nie narzekam i ogólnie zadowolony jestem no ale osiągi w porównaniu do 1.8T są marne :thumbdown:

Opublikowano

Oczytiscie ALT do 1.8T to jak maluch do mercedesa:D tu chodzi jedynie o to kto co lubi:D

Opublikowano

jezeli mozesz wybierac to bierz 1.8T :wink4:

Opublikowano

Ja mam ALT i uważam ze auto jest wystarczająco dynamiczne i puki co nienarzekam:D

widocznie nie jezdziłeś 1.8T :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Kolego devastation nie porównuj silnika wolnossącego do silnika z turbo bo to trochę nie hallo :no: tak jakbyś porównywał 1.9 tdi do 1.9 sdi :cool1: [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 20:53_________________________________________________

zresztą na auto trzeba trafić, jak źle trafisz to nie zależnie od modelu będziesz sie z nim męczył.

Co do tego się zgodzę nie ważne jaki silnik czy ALT czy 1.8T czy jakikolwiek inny jak się trafi na minę to kapucha :kwasny:

Opublikowano

Oczytiscie ALT do 1.8T to jak maluch do mercedesa:D tu chodzi jedynie o to kto co lubi:D

raczej nie lubi a ma :rolleyes:

ostatnio miałem przyjemnosc jeżdzic A6 z tym silnikiem, dynamiczny to dla niego nieporozumienie, jesli komuś nie zalezy na osiagach to ten silnik bedzie idealny do dziadkowej jazdy w kolumnie :kox:

Opublikowano

Ja miałem 1.8T B6 150bhp i był dużo bardziej dynamiczny niż 2.0 (teraz bujam się taką). Jest tylko jedno ale: teraz nie mam żadnego problemu, a w 1.8T przy 140tys. niestety silnik do wymiany (dziura w bloku).

Opublikowano

a w 1.8T przy 140tys. niestety silnik do wymiany (dziura w bloku).

cały czas jezdziłeś na "odcince" ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.